Emma Rigby

Emma Catherine Rigby

6,9
1 083 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Rigby
marajka

Ona mi strasznie przypomina Alene Shishkova

marajka

Plastic fantastic żeby się rymowało. Aktorka z niej żadna i wygląda jak z pod skalpela.

Askol

zazdrość...

Domenico

Jaka zazdrość. Po prostu ne lubię jej jako aktorki bo nie jest w tym dobra. Znośna była jedynie w Medicus.

Askol

Komentarz napisałem przed obejrzeniem filmu. Na zdjęciach babka wygląda jak dla mnie zjawiskowo lecz jako aktorka jest kiepska, zgadzam się z Tobą. Według mnie nie wygląda jak plastik fantastik, własnie urzekła mnie jej naturalność - taka troszkę pocahontas. Rola fajna w Medicus, taki ideał księżniczkai o dobrym sercu.

Domenico

Ja oceniłam ją jako plastik ponieważ wywarła na mnie takie wrażenie po dwóch obejrzanych odcinkach "Once upon a time in Wonderland".

Askol

A to tego nie widziałem, przepraszam być może jest tak jak piszesz.

Askol

Co zaskakujące, wszyscy krytykowali ją jako najgorszą osobę z obsady podczas pierwszej połowy Once: Wonderland, a po drugiej połowie stała się prawdopodobnie najbardziej zachwalaną. Naprawdę ogromna zmiana po paru odcinkach.

Askol

Trafne spostrzeżenia ;)

marajka

Byłam przekonana, że to Miranda Kerr :O piękna!

ilovegrunge

Piękna, ale tylko w wydaniu brunetki. W blond włosach wygląda tanio, tandetnie i pospolicie. W Medicus była zjawiskowa.

aioli

Jest piękna i tak i tak. W Once była blondynką, a wyglądała tam chyba najlepiej ze wszystkich swoich filmów.

ilovegrunge

Ja też myślsłam, że to Miranda Kerr:)

marajka

Powinny się zamienić rolami bo ta Lowe nie przemawia do mnie w roli Alicji wizualnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones