Emma RobertsII

Emma Rose Roberts

7,9
27 524 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Roberts
Pseudoautochton

A ty skąd się urwałeś 90% zdjęć aktorów jest przerabiane w czasopismach żadko zobaczysz zdjęcia jak naprawde wygląda aktorka , nawet w Polsce działają całe sztaby osób od usuwania "niedoskonałości" , spójrz jak wyglądają aktorki w tv a jak wyglądają jak je jakiś paparazzi dorwie bez makijażu , często bywa że nawet jakbyś gadał na ulicy z gwiazdą bez "retuszy" to nawet byś nie wiedział że to ktoś znany , takie czasy a najgorsze jest w tym to że młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy że to jest retusz i też tak chcą wyglądać w realu często nie akceptując swojego wyglądu .

TheGoldi07

tak "żadko"

Pseudoautochton

no i co z tego że wkradł mi się jeden błąd , ja ci przedstawiłem cały szerego argumentów a ty nie mając się czego czepić znalazłeś literówke w jednym wyrazie i co jesteś pewnie z siebie teraz niesamowicie dumny bo dowaliłeś mi aż poszło mi w pięty , bez obrazy ale śmieszą mnie osoby które koniecznie chcą zabłysnąć i już nie mając nic do powiedzenia wyciągają tego typu błędy .

TheGoldi07

co to jest „szerego” ??

Pseudoautochton

Co ty jakiś niedorobiony jesteś czy poprostu zwykły troll , jak nie masz niczego ciekawego do napisania to siedz cicho .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheGoldi07

Człowieka on Cię poprawił a ty wysunąłeś taką hipotezę jakbyś go znał oraz jego zamiary.

filmowy_laufer

Skoro tak to ty też się naucz pisać poparawnie "spójrz co napisałeś" , to nie jest forum o języku polskim tylko o filmach przedstawiłem swoje zdanie i zamiast dyskutować a ten temat ktoś się czepia paru błędów , inteligentny człowiek zrozumiałby o co chodzi i miałby gdzieś taki błąd przechodząc od razu do dyskusjii bez zawracania sobie głowy takimi pierdołami .

TheGoldi07

Oj sorka, zawsze myślę o innej formie :P Co i tak nie zmienia że wysnułeś hipotezę która po prostu twierdzi że chyba wszedłeś w jego umysł. No tak, bo ja nie jestetm inteligentnym człowiekiem, a na forum nie można wypowiedzieć swojego zdania na temat "pierdoły". Nie chce pisać z takimi osobami. Wiedz jedno:

Człowieku on Cię poprawił a ty wysunąłeś taką hipotezę jakbyś go znał oraz jego zamiary.

filmowy_laufer

A ty co jesteś jego adwokatem ?? dyskutuje z Pseudoautochton a nie z tobą , to nie forum języka polskiego , przedstawiłem swoją teze a Pseudoautochton zamiast odpowiedzieć to poprostu zachował się jak troll który nie ma się czego czepić więc przykleił się do tego że coś źle napisałem , żenada.

TheGoldi07

Teraz takie czasy, że można sadzić błędy ortograficzne, bo przecież to nie jest forum języka polskiego. Masakra. Do szkoły niedouki!

TheGoldi07

Tak, to prawda, niestety.
Mmm, jaką ona ma nieskazitelną twarz ...gunwo prawda, won z tym retuszem!
PS Najlepszeego Emma :)

Pseudoautochton

Hehe, te zdjęcie profilowe aż kłuje w oczy fotosklepem :D

Neils

a kogo to obchodzi bzdety na maxa

Pseudoautochton

Przerobiona przez photoshopa czy nie i tak jest najładniejsza z całej rodzinki Robertsów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones