Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
93 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Po obejrzeniu "Poor Things" te słowa nie wydadzą się Wam tak zabawne. Brak Oscara byłby kolejnym przykładem niekompetencji Akademii.

kryst007

Byłby przejawem sprawiedliwości, po tym jak ''ukradła'' Oscara Natalie Portman. A poza tym dobrze by było, żeby dostała Lily Gladstone, kolejna niebiała, a pierwsza Rdzenna Amerykanka.

Voltix33

Przecież ona sobie sama niczego nie przyznała, zatem nikomu niczego nie ukradła. Druga rzecz jest taka, że nagroda jest za kreację aktorską a nie za pochodzenie etniczne, kreacja Stone w Poor Things jest nieporównywalnie lepsza od kreacji Gladstone w filmie Scorsese.

Voltix33

To ja też poproszę oscara bo jeszcze żaden przedstawiciel polskiego patriarchatu heteroseksualnego nie dostał nigdy Oscara.

kryst007

w tym roku jak dla mnie kategoria kobiecej roli pierwszoplanowej jest bardzo mocna i ciężki będzie miała Akademia orzech do zgryzienia. Bo Oprócz Emmy, która zagrała niesmaowicie jest jeszcze właśnie Gladstone ale nie zapominajmy jeszcze o Bening w filmie "Nyad", Mulligan w "Maestro" i Sandrze Hüller w "Anatomii Upadku". Wszystkie zagrały rewelacyjnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maximus_

Oczywiście nic mądrego nie mogłeś napisać

kryst007

gdzie skłamałem?

maximus_

Nie trzeba po prostu rzucać takim chamstwem w komentarzach

kryst007

napisałem jak jest, dla płatków śniegu to nie do zniesienia

kryst007

Bez obaw- niedługo kobieta też zdobedzie oscara za rolę wybitnego naukowca:P

Bartus0077

Wybitnej naukowCZYNI seksisto.

Voltix33

nie ma takich

Bartus0077

Skłodowska-Curie?

Voltix33

nie cenię jej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones