Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Aktorskie beztalencie

użytkownik usunięty

"Aktorka" jednej miny i jednej roli.
A ludzie i tak się zachwycają, cholera wie dlaczego.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Raczej świadomym widzem, czego o Tobie raczej nie można powiedzieć.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Bo podobno jest ładna. Kwestia gustu, na szczęście!

Jestem ciekawa o czym pisałeś z panem wyżej, niestety wszystko zablokowane. :|

użytkownik usunięty
Zuza88

Nic ciekawego. Zostałem posądzony o zamiłowanie do nazizmu, trollowanie i brak wiedzy filmowej.
Prawdę powiedziawszy nie wiem, dlaczego wpisy zostały poblokowane. W żaden sposób granicy nie przekraczały.

Ja też przez ów usera nazwana zostałam trollem i posądzona o brak wiedzy filmowej. Widocznie "obrywa się" tak każdemu, kto nie podziela jego poglądów związanych z Watson.

użytkownik usunięty
Zuza88

już wiem, ty jesteś dziewczyną która zazdrości jej sukcesu, a patrząc na twoje oceny aktorów aktorek nie jestem pewny czy abyś ty mądra

A więc gratuluję. Myślę, że mało kto kto potrafi przejrzeć czyjąś wiedzę tudzież inteligencję sprawdzając oceny wystawiane aktorom.
Aha, zdanie rozpoczyna się wielką literą. Powinieneś/aś o tym wiedzieć. :)

użytkownik usunięty
Zuza88

No widzisz jak miło że się przyznałaś. Można, można. A co mnie to ? Piszę na telefonie.

Mało mnie obchodzi z jakiego urządzenia korzystasz.
Dla mnie nie stosowanie wielkich liter na początku zdania i olanie przecinków sprowadza się do braku podstawowej wiedzy z zakresu poprawności stylistycznej, i interpunkcyjnej.
Miłej nocy życzę.

użytkownik usunięty

taka zła nie jest, ok wybitna też nie ale aktorką jednej miny nie jest porównaj sobie ją z kristen stewart czy z Scarlett Johansson albo mimo że lubię Lawrence. To są aktorki mętne przy czym ta pierwsza obrzydliwa, druga cyckami świeci a 3 w kosogłosie z drętwiała... Emma jest dobrą z potencjałem aktorką poczekaj na piękną i bestię czy The Circle Emma jeszcze pokaże coś więcej poza tym jest młoda, i nikt jej nie każe dorównać Cate Blanchett na przykład.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones