Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

co powiedziała watson o polakach? Bo wszyscy o tym piszą, a ja nie mam bladego pojęcia o co chodzi. Powiedzcie! Możeprzybędzie wam anty-fanka. :)

użytkownik usunięty
veritaserum

ja tam nie jestem jej antyfanka ale cos slyszalam ze zapytana o fanow z polski powiedziala ze ja nie obchodza i nigdy nie ma zamiaru do polski przyjerzdzac bo sa tu sami pijacy ale niewiem napewno cos kolo tego
ale cos mi sie niechce wierzyc zaraz bylo by glosno o tym w mediach jak uwarzacie???

gdyby ona powiedziała takie coś już dawno wszyscy by o tym wiedzieli osobiście uważam że nic takiego nie było

Ja też uważam że to nieprawda po przecziecz ona ma chłopaka z polski.Prawda?

veritaserum

Po niej można się tego spodziewać...
I denerwująmniewłaśnie tacy ludzi, którzy posługują się stereotypami.
Zresztą-to i lepiej dla nas, żenieprzyjedziedo polski. To bybyło straszne!!! aż obrzydzenie bierze!

veritaserum

ciekawe w którym wywiadzie to było??? ta sprawa z polską juz dawno została wyjasniona..nie marnujcie czasu na głupoty dzieci!!!!!!!!!!!!!!1

anetek

wyjaśniona? Więc to była plotka, a Emma nigdy czegoś takiego nie powiedziała?

veritaserum

moim zdaniem wszyscy przesadzają... jakieś porąbane antyfanki wypuściły plotę i każdy w to wierzy. przecież nawet gdyby coś takiego myślała to by tego publicznie nie powiedziała.

ulala_2

spoko, powiedziałąby...
Te jej wypowiedzi w stylu: "byłabym idealną żoną sla Brada Pitta, urodziłąbym mu dzieci", albo "z moją urodą i inteligencją daleko zajdę" dobitnie o tym świadczą.
Poza tym to chyba nie jest plota, a już na pewno nie wypuszczona przez antyfanki, bo moja koleżanka czytała to na aurorze.
Więc kwestia wciąz pozostaje nie wyjaśniona...

veritaserum

Eh .. no i co z tego..powiedziała prawde, co Polska wasza taka nie jest??? Zreszta w moim stanie też nie jest najpiekniej, ale na zachodzie wszyscy przyjmuja że Polska (no comments)..Ja tak nie twierdze miszkam tu ładnych pare lat. a jeśli tak rzeczywiscie powiedziała w co watpie cuz miałam okazje się z nia spotkać na premierze HP i więźnia azkabanu...Po oswiadczeniu że jestem z Polski jakby się zachwyciła i tyle, a nie byłam w tedy przyjaźnie do niej nastawiona.

anetek

Wow! Nie wiedziałam, że w stanach komputery mają polskie znaki diakrytyczne! A może tymieszkasz w jakimś innym stanie, na przykład w kazachstanie!? Albo w stanie agonalnym-słyszałam, że takie też są! :))
A żespotkałaś Emmę na premierze HP to ja Ci wierzę na 1500 procent.
Tak się dziwnie składa, żepołowa filmwebowiczów odwiedzających stronki Emmy czy Daniela też ich spotkało! Widzisz-nie się czym chwalić.

veritaserum

A Emma specjalnieprzyjechała na premierę amerykańską, bo ona w końcu jest angielką! to chyba oczywiste!

veritaserum

Nie wiem co o ty myslec, ale jesli Emma rzeczywiście tak powiedziała to niech zobaczy co się dzieje w jej ANgli, nigdy nie byla w polsce, wiec nie wie jak tu jest, a pijacy są wszędzie(co nie?), jesli jednak to co mowicie jest prawda to znaczy ze ta dziewczyna obraza nas wszystkich, a poza tym to jest beznadziejna aktorka. Złota MALINA DO WATSON
pozrawiam

Mona

moim zdaniem Emma jest dobrą aktorką.
A ty tak twierdzicz bo jesteś zazdrosna.

veritaserum

Czy Ja napisałam że miszkam w tej chwili u siebie??. w Kandzie miszkałam 6 lat odurodzenia w polsce jestem przez 10 lat a konkretnie zamieszkuje w Słupsku, a na premierze byłam. Czemu miałbym nie byc mam autograf Emmy Watson, Ruperta Grinta, Alfonso Cuarona, i toma feltona mam film z tego wydarzenia i zdjecia razem z nimi, sa nawet na internecie bo wysłałam. Czy coś w tym nie wiarygodnego???a nawet jak bym była za granicą to mozna zrobic polskei znaki, wystarczy wejść w ustawienia klawiatury no ale takie dzieci bez muzgie, nie maja o tym zielonego pojęcia. Na premiere przyjeżdża masa ludzi, a forum jest po to by o tym mówic, a to że sobie inni zmyślaja to ich sprawa. Ale ja wiem gdzie byłam co robiłam, nie mam omamów oki??? jak nie chcesz to nie wierz, o matko!!! ale mi zależy!!!
Właśnie Emma miała racje co do Polaków.

anetek

A premiera nie była w Kanadzie dziecino tylko w Angli. To w Europie jest, a pozatym premiera równiez była w Stanach a dokładnie w Nowy York. Ale mnie tam niestety nie było.

anetek

"Zreszta w moim stanie też nie jest najpiekniej"
A odkiedy to w kanadzie są stany!?
" no ale takie dzieci bez muzgie, nie maja o tym zielonego pojęcia"

veritaserum

chyba, że ci chodzi o Alaskę.
Jak mieszkasz w Polsce parę ładnych lat, to mam rozumieć, że pojechałaś do Anglii specjalnie na premierę?

veritaserum

A co w tym dziwnego, gdyby nawet pojechała?? Ja nie chwaląc się byłem na Czarze Ognia w Angli i co z tego do cholery? Takie to dla ciebie dziwne?? Normalny/a jesteś, u licha?? Nie chcesz?? Nie wierz nikomu i spiperzaj z tego forum bo denerwują mnie tacy ludzie. Aha! Możesz nie odpowiadać na tego posta, nie zależy mi :). Poza tym i tak pewnie twoja odpowiedź znowu byłaby negacją wszystkiego i wzorem "niedowiarstwa", więc się nie wysilaj.

Mr_Mangas

ja tam anty fanem nie jest - ale fanka wielka teżn ie - i nie bede sie wypowiadac na ten temat - bo to już było :)

użytkownik usunięty
Mr_Mangas

kurde ludzie opanujcie sie pozniej mowia ze w tym kraju jest malo inteligentnych ludzi osobiscie lubie emme a to co powiedziala jesli to jest prawda to wystarczy wejsc na takie forum i zobaczyc jak sytuacja wyglada dajciwe se siana i zamiast rozpatrywac nad tematem antyfanek emmy skupcie sie na fankach a jak ktoras bedzie na premierze to jak z nia zagada to sie przekona moze ze polska nie jest taka zla:)

Mr_Mangas

Specjalnie nie na premiere, mam tam rodzine i dom. moja babka jest angileką, a moja matka pracuje w ambasadzie polskiej w anglii. No cóz jeżeli nie masz o tym zielonego pojęcia ze ludzie wyjeżdżają za granicę to się nie dziwe, a to że jestem z Kandy to tez dla ciebie dziwne??? Wiele ludzi przyjeza zza Oceanu ..no dobra nie Stan tylko "wioska" zadowolona..a nie przeciez w poprawnej polszczyźnie się mówi Państwo Excuse me, za złe wyrażenie. Albo ładniej Prowincja...o jeszcze lepiej ;). Anlgia i Kanada to sliczne państwa monarchine, czemu bym miała tam nie pojechać??? Pierwszy raz na forum się z tak dziwna osoba spotkałam...Jestes rasistkom|tom..jak tak juz cię lubię;P

anetek

boze ludzie nie macie co robic?ja tez nie przepadam za emma, ale zeby czepiac sie o takie drobiazgi i glupoty...trzeba byc debilem!nie macie co robic to sie wyzywacie!nawet jesli tak o polsce powiedziala to miala troche racji bo polska jest beznadziejnym krajem

sheni

Nie wiedziałam, że wywołam aż tak negatywne emocje moją niewinną wypowiedzią. :)
Nie, nie jestem rasistką i jużźjestem bardziej skłonna ci uwierzyć niż na początku, bo rzeczywiście wyjasniłaś to przekonująco.
Ale teraz wszyscy piszą, że spotkali kogoś z Hp i tak sięprzy tym upierają, że aż strach. Dlatego nie chciałam ci uwierzyć. Ale już wierzę. Skończmy tą beznadziejną wojnę, ok?

anetek

Oczywiście - podsumujmy:
-"w Kandzie miszkałam 6 lat odurodzenia w polsce jestem przez 10 lat a konkretnie zamieszkuje w Słupsku."
..........
-A premiera nie była w Kanadzie dziecino tylko w Angli. To w Europie jest, a pozatym premiera równiez była w Stanach a dokładnie w Nowy York. Ale mnie tam niestety nie było.
................
-Specjalnie nie na premiere, mam tam rodzine i dom. moja babka jest angileką, a moja matka pracuje w ambasadzie polskiej w anglii.
.............................. .................
- "Anlgia i Kanada to sliczne państwa monarchine, czemu bym miała tam nie pojechać??? Pierwszy raz na forum się z tak dziwna osoba spotkałam...Jestes rasistkom|tom..jak tak juz cię lubię;P"




Boże.....

Loolly

Buahaha! Anetek-ale z Ciebie światowa dziewczyna! :)
"Miałam nic nie pisac ale napisze, Anty fani JESTESCIE POJEBUSASSSSSSSSAMIIIIIIIII).. ...:))))))) To jest irytujace te wasze wypowiedzi nie znacie klijętki a pierdzielicie głupoty,, że we łbie sie nie mieści!!!!!!!! Moge wam powiedzieć tylko tyle znam ją z młodszych lat,zanim stała się gwiazdą to że jestem wpół Holenderkom wpół Polką nie przeszkadzało jej, nie zapomniała o mnie do tej pory...... a zresztą mam was gdzieś
Bujajcie się"
Czyli wychodzi na to, że jesteś pół Holenderką, pół Polką urodzoną w kanadzie i masz rodzinę w Anglii i twoja babka jest angielką.
Naspisałaś, że znasz Emme z młodzszych lat, zanim stała się gwiazdą, co nie zgadza się z wypowiedzią:"miałam okazje się z nia spotkać na premierze HP i więźnia azkabanu...Po oswiadczeniu że jestem z Polski jakby się zachwyciła i tyle, a nie byłam w tedy przyjaźnie do niej nastawiona."
Ja już ciebie nie rozumiem, dziewczyno....

veritaserum

Mój tata jest Holendrem ;P a to że tam se powiedziałam że ją znam od młodszych lat, to poniekat prawda mój tata pracował z jej ojcem. Miałam wtedy 7 lat. Przyjeżdżał z nia czasem do mojego domu;) (w Anglii) Spotkałam się z nia na premierze ale ona i tak mnie nie pamięta. Chciłam jej to upomnieć, ale zrezygnowałam. A żałuje cholernie, może byłoby innaczej. Jak chcesz to nie wież. Nie obchodzi mnie to. Ale jest cos takiego jak "góra z góra się nie zejdzie człowiek z człowiekim zawsze" Mój ojciec przestała z nim poracować 6 lat temu właśnie wtedy kiedy rozpoczeły się zdjecia do kręcenia HP, od tamtej pory mój ojciec nigdy sie z nim nie spotkał - Co do polki moja matka jest polką. Do Kanady pojechała z moim ojcem jeszcze przed moim urodzeniem.
Cóz wiem że to skaplikowane ale tak to jest z moim zyciem.

anetek

napisałaś, że Emma nie zapomniała o tobie do tej pory. Czyli dalej się z nią kumplujesz?

veritaserum

Nie wiem co się z nia stało. Jeszcze do 2003 roku pisała do mnie ja do niej przez poczte elektroniczna, ale później wszystko prysło. Premiera Więznia miala jej dać jeszcze jedna szanse, ale ona zachowała się jekby kompletnie mnie nie znała.

P.S nie jestem jej jakaś zagorzałą nie majaca co robić fanką
Szczerze: To jej kompletnie nie nawidze, za to ze jej sława i hajc pozbawiła mojego ojca pracy z jej ojcem i za jej obiecanki, mam żal.

to była odpowiedź dla veritaseru, Prosze Cię skończmy na tym.

anetek

a moi rodzice sa spokrewnieni z johnem deppem no i co nie wezcie mi ale to prawda

nasedo134

nasedo-wydaje mi się, czy w twojej wypowiedzi pobrzmiewa nutka ironii? :)
Jasię z tobą o deepa kłócić nie będę, zresztą-z nikim się nie będę kłócić, tak jak w tym poście, bo to do niczego nie prowadzi.

veritaserum

nie po prostu mi zazdroscisz ze znam johnego deppa

nasedo134

no masz rację: cholernie ci zazdroszczę, może bym cię poprosiła o skombinowanie autografu, ale ja nie przepadam za johnym.

veritaserum

Jesteś pierwszą, spotkaną prze ze mnie osobą, która nie przepada za Johnnym ... Jak można go nie lubić ;p

anetek

qrcze swiatowa dziewczyna z Ciebie, no i ciekawe pochodzenie. Fajnie sie czyta Twoje posty:), ale sama musisz przyznac ze są dosc niewiarygodne ;), ale juz Cie lubie bo pochodzisz z tego samego miasteczka co ja, Słupsk wcale nie jest taki zły.
pozdrawiam gorąco słupszczankę:))

WLooDI

wypowiedz kierowałem oczywiscie do Anetek

WLooDI

Buahahahah!!! Ale się uśmiałam czytając te posty... Wiesz co... polubiłam Cię Veritaseru m, bo miałam już okazję spotkać pare Twoich postów i naprawdę bardzo mi przykro, że chcąc dowiedzieć się, czy ktoś w pewnym sensie obraża Twój kraj czy nie, musiałaś natknąć się na człowieka o tak bunej wyobraźni, będącym przy tym strasznie upartym.
Anetek, jak znałaś Emmę z młodszych lat, skoro przez pierwszych 6 lat Twojego życia mieshkałaś w Kanadzie? I dlaczego mieshkash w takiej dziurze, jak Słupsk, skoro mash rodzinę i dom w Anglii, a Twoja mama tam parcuje?
A Twój tata, Holender gdzie pracował, że znał tatę Emmy?
Nie żebym nie wierzyła, że można spotkać sławną osobę, albo wyjechać za granicę, bo sama wiele razy wyjeżdżałam, jeśli chodzi o sławne osoby to najmilszym doświaczeniem było spotkanie Piotra Rubika (Tu es Petrus, Niech mówią, że to nie jest miłość, muzyka do Quo Vadis, Zemsty, Ja Wam pokaże i wiele, wiele innych) u dentysty, kiedy miał leczenie kanałowe i wstawiany tymczsowy mostek ;P

Kreseczka

Twój post jest całkiem spoko ale czemu obrazasz miasto jakim jest słupsk nie mając o niem wogóle pojecia (tak podejrzewam)

Kreseczka

spotkala ją w wieku 7 lat, a szesc wczesniejszych spedzila w kanadzie, trza czytac miedzy wierszami

anetek

This is Madness O_o





za krotki za krotki za krotki

anetek

tak ,tak a żaby się golą...

veritaserum

a od kiedy Alaska jest w Kanadzie? Coś przegapiłam?

veritaserum

Boże nie mogę :O mimo, że to stary post, jak przeczytałam, nie mogłam nie zareagować. ALASKA należy do Stanów Zjednoczonych!

veritaserum

Tak się składa, że w Kanadzie SĄ stany x.x

Ameriel

To a'propos zapytania Veritaserum, gdzieś wysoko na górze, tylko tu się wstawił mój post :P

veritaserum

Ile ty masz lat? Nawet głupki wiedzą że Kanada jest w stanach.
AMERYKA.

anetek

Masz racje bo sam byłem na tej premiedze w anglii.

anetek

"a nawet jak bym była za granicą to mozna zrobic polskei znaki, wystarczy wejść w ustawienia klawiatury no ale takie dzieci bez muzgie, nie maja o tym zielonego pojęcia." ja jakoś kupiłem laptopa w anglii i choćbym się zesrał, nie mogłem zmienić w ustawieniach.

cokane87

Racja ;)

użytkownik usunięty
artur290695

Piszę z kanadyjskiego notabene Della i wszystko chodzi sprawnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones