Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Podajcie chociasz jeden tytuł filmu w którym zagrała słabo.

bytrek

Przepraszam, że odejdę od tematu, ale co oznacza "Zile"???? Miało być chyba ŹLE:PPPP
Odnośnie do gry aktorskiej Watson. W żadnym filmie nie zachwyca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tomaszewski_300

Tak uroczo absurdalny pomysł, że aż mi się podoba. :D

anetek

Pewnie chodzi o Zillę - amerykańską wersję Godzilli !

Co wy na to żeby Emma zagrała Godzillę ?

bytrek

Większość

bytrek

Nie myliłem się, nie potraficie podać nawet jednego tytułu

bytrek

Przejzyj sobie spis jej filmografi z filmwebu. Nie ma żadnego filmu, w którym by zagrało rewelacyjnie, zachwycają co. Gdyby była świetną aktorka wyieralaby z kurzu nie jednego Oskara. Nie oszukujmy sie

anetek

w takim wieku rzadko kiedy zdarzają się Oscary

bytrek

Panie Zile, według mnie nie jest jakas super rewelacyjna ale zasługuje na podziw za Harrego w wieku 12 lat :) A i Jennifer Lawrence ma tyle samo lat i ma już oscara (zasłużonego) :)

CzerwonyPazdziernik

CzerwonyPazdziernik: od kiedy to Oscar jest synonimem talentu aktorskiego? - Gary Oldman czy Johnny Depp też nie zdobyli Oscara, a to jedni z najlepszych aktorów swojego pokolenia. I odwrotnie: Jennifer Hudson wygrała Oscara za film Dreamgirls, gdzie jej rola poza świetnym wokalem nie powalała na kolana. Nie ma co więc pisać: "gdyby Emma umiała grać wycierałaby z kurzu nie jednego Oscara" - ta dziewczyna ledwo skończyła dwudziestkę! W tym wieku RZADKO udaje się zgarnąć nagrodę na którą lepsi od niej pracują całe życie. Jeśli chodzi o samą Emmę: nie jest złą aktorką, ale również nie powala talentem aktorskim. Według mnie lepiej radzi sobie jako modelka - ma wyczucie stylu i jest ładna, lepiej wychodzi jej pozowanie na okładki niż gra. Aczkolwiek jest młoda - uczy się. Być może coś z niej wyrośnie - tym bardziej, że gorsze od niej wciąż są w branży. Dajmy jej więc szanse;)

CzerwonyPazdziernik

Nooo,Lawrencowa gra fajnie,naturalnie,a Watson to jakies dziwne miny robi i usmiecha sie półgębkiem,łeeee....w ogóle nie styka,przynajmniej dla mnie.

bytrek

Charlie.

bytrek

Jeden tytuł... hmm to będą wszystkie filmy od początku jej "kariery"

bytrek

Moim zdaniem w "Bling ring" zagrała najsłabiej z ekipy. Zupełnie mnie nie przekonała, brakowało jej wiarygodności. Cisnęło mi się momentami na usta "Emma, skończ się wygłupiać". Lubię ją oglądać, bo to ładna dziewczyna, która ma w sobie coś bardzo eleganckiego. Klasy się nie da kupić, Emma ją ma, dlatego w wielu filmach miło jest na niej zawiesić oko, ale to wszystko. Do miana wielkiej aktorki jeszcze jej trochę brakuje. Taka moja opinia :)

marvella

Zgadzam się, w Bling Ring zagrała najgorzej z całej obsady. Bardzo, baardzo sztucznie :x

marvella

rola wymagala od niej sztucznosci. jezeli nie czytaliscie ksiazki to nie wiecie, ale postac watson byla wlasnie bardzo sztuczna i przerysowana wiec watson po prostu dobrze odegrala role pustej laski. nie wymagajcie od niej oscarow, bo od wielu lat ta nagroda jest przyznawana bardziej za nazwisko czy dla innych pobodek niz dla ukoronowania znakomitej roli. przyklad? jennifer lawrence, ktorej oscar to jakie zeszloroczne nieporozumienie.

bytrek

"Harry Potter i Więzień Azkabanu", "Harry Potter i Czara Ognia", "Harry Potter i Zakon Feniksa", "Harry Potter i Książę Półkrwi", obie części "Harry Potter i Insygnia Śmierci", "Bling Ring" (wyłączyłam film po kilku scenach właśnie przez nią). Wymieniłabym coś jeszcze, ale więcej filmów z nią nie obejrzałam. Jest absolutnie przeciętną aktorką, w dodatku częściej mającą upadki, jeśli chodzi o grę, niż wzloty.

LemonadeChan

Zgadzam sie. W swoim zakresie umiejętności aktorskiej ma trzy "ruchy" mimiki: udawania troska, udawany uśmiech, udawany płacz, rozpacz, reszta to kamień. Mnie tez ona denerwuje w filmach.

anetek

Dodałabym jeszcze niezadowoloną minę, która jest zaskakująco autentyczna. Jest koszmarnie denerwującą aktorką, przez nią na długi czas nie mogłam znieść nawet książkowej Hermiony, która jest postacią dobrą, bo przed oczami miałam Watson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones