Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Emma jest co prawda ładna, jednak to zapewne jedyna rzecz, która czyni ją sławną. Nie jest wielką aktorką, bardziej przeciętną, a jej role nie powalają. Zupełnie nie rozumiem jej fenomenu.

TeenageDirtbag

dokladnie...

TeenageDirtbag

Właśnie chodzi o to że jest niesamowita! Jest dobrą aktorką, jest piękna, inteligentna i ma wielkie serce. Dlatego cały ten 'fenomen' jak to określiłeś. Nie zagrała w wielu filmach a jednak robi to dobrze. Jej rolę w Harrym Potterze i w The perks of being a wallflower wprost uwielbiam. Poza tym jest inspiracją dla wielu kobiet.

wgKlaus

Raczej nastolatek, nie kobiet.

Zuza88

wlasnie... i jeszcze + napalonych facetow :D

użytkownik usunięty
Zuza88

Nastolatką jesteś ty trollu więc o czym ta rozmowa...

Trollem to Ty jesteś, nie ja. Broń dalej swojej Emmy, broń. Przecież taki z Ciebie fan... Jej urody. :)

użytkownik usunięty
Zuza88

A z ciebie fanatyczka Danuty Stenki

Co Ty z tą Stenką?
Nigdzie nie napisałam, że choćby ją lubię. Po prostu dobra, polska aktorka.
Uczep się kogoś innego, to już nie tyle nudne, co męczące.

użytkownik usunięty
Zuza88

I dobrze bo się uczepiłaś Emmy bo jesteś zazdrosna

To oświeć mnie: O co mam być zazdrosna?
Lec się człowieku, bo to co robisz nie jest normalne.

użytkownik usunięty
Zuza88

ja się mam leczyć? to ty się nie znasz na aktorstwie tylko się kompromitujesz...

Jak już pisałam: Dobrze, że Ty się znasz.

użytkownik usunięty
Zuza88

no i załatwione, a następnym razem, wiec że fani Emmy Watson to też normalni ludzie.

Fani tak, Ty nie.
Robisz gównoburzę o pierdoły, bo ktoś ma odmienne zdanie na jej temat. :)

użytkownik usunięty
Zuza88

nie nie robię sam powiedziałaś


dobrze że istnieją normalni ludzie, Czyli dla ciebie fani Emmy są nienormalni. Jeśli przyznasz że przesadziłaś, ja też przyznam i nie zgapiaj słów z forum Hobbita, to nie etyczne.

Zgapiaj słów? Co proszę? Nawet nie byłam na forum Hobbita, Panie broń nie przed idiotami.
Jak napisałam. Fani są normalni, Ty nie. Nic więcej do powiedzenia nie mam.

użytkownik usunięty
Zuza88

to żegnam frustratko.

użytkownik usunięty
Zuza88

dobra przynzaję że za ostro zareagowałem na sytuację wybacz że cię uraziłem.

Luzik.
Przepraszam, ja po prostu uważam ją za drętwą aktorkę, ale nic na to nie poradzę. Choćbyś bardzo chciał - próbował mnie przekonać - nijak tego nie zmienisz.

użytkownik usunięty
Zuza88

spoko ja mam podobnie z kristen stewart czy z davidem yatesem :) no dobra, ale zle postąpiłem wybacz.

użytkownik usunięty
Zuza88

może akurat po filmie Piękna i Bestia zmienisz zdanie :)

Wcześniej gdzieś pisałam, że wizualnie pasuje, więc pozostaje jej tylko dobrze zagrać.
Może i zmienię. :)

użytkownik usunięty
Zuza88

:) no to dogadaliśmy się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones