Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 075 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Emma czy Lily Collins ? (chodzi mi o wygląd i grę aktorską)

użytkownik usunięty
MaMich

Baa, że, Emma.

Z wyglądu ładniejsza jest Emma, a z gry aktorskiej nie wypowiem się bo widziałam z nią tylko Pottera. A z Lilly, Królewnę Śnieżkę - która mnie nie zachwyciła.

użytkownik usunięty
tutimix

Ja, nie przepadam za Lili bo, mam wrażenie że, dostaje role w filmach bo, to córka Phila Collinsa.
Właściwie, gdyby nie nazwisko nie zaszła by daleko.
Takie jest moje zdanie. A Emmę chociażby do samego Pottera wybrali z pośród "tysięcy" dzieci. To chyba znaczy że, coś umie ?

Serio jest córką tego sławnego muzyka?Nie wiedziałam.Emme wybrali jak miała 11 lat, ale bardzo ją lubię wydaję się miła i wzbudza sympatię.

użytkownik usunięty
tutimix

Serio, zobaczy na wikipedi. Z jego drugiego albo trzeciego małżeństwa.
Też wolę 100 razy Emmę i jak już mówiłam Lili gdyby nie nazwisko i sławny tatuś na pewno by daleko nie zaszła. :\

Teraz mało kto wybija się bez odpowiednich koneksji :) Prawie każda z młodych "gwiazd" ma kogoś w rodzinie kto jest reżyserem, scenarzystą, aktorem, producentem itp.

Ale jest bardzo ładna więc może by i zaszła. Zresztą obie są pięęękne

MaMich

Oczywiście że Lily!!! Nie przepadam za obydwoma ale Lily przynajmniej nie jest taka bezpłciowa.

Magic14

Bezpłciowa?

użytkownik usunięty
MaMich

I z wyglądu i z gry lepsza jest moim zdaniem Emma.

MaMich

Lubię obie aktorki, ale minimalnie wybieram Lily. Podoba mi się jak zagrała w "The Blind Side" ;]

khjc

Zmieniam decyzje po ogladnięciu "Darów Anioła" Emma sto razy lepsza! :)

khjc

Heh. Lily w Darach tragedia.

beta_00

zgadzam sie ;]

użytkownik usunięty
MaMich

Emma^^

MaMich

Emma

Anda00

Emma

MaMich

Zdecydowanie Emma.
I z wyglądu i z gry.
Lily jest ładna, ale... inaczej.
Nie przepadam za jej grą.

MaMich

Lily zdecydowanie ładniejsza, co do gry aktorskiej to trudno powiedzieć, bo Emmę widziałam tylko w Potterze.

użytkownik usunięty
MaMich

Emma Watson zdecydowanie

MaMich

Obie słabo grają, ale ładniejsza chyba Lily.

MaMich

Lily :)

użytkownik usunięty
MaMich

Emma <3

MaMich

Oczywiście, że Lily <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones