Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Ja rozumiem, że każdy ma inny gust i każdemu podoba się inna, ale gdzie nie spojrzę to tam wszędzie wychwalają jej uroda i piszą jaka to ona jest piękna. Wiem, że pewnie większość aktorek, które mi się podobają/podobały bez makijażu wcale nie wyglądają tak pięknie, ale Emma Watson nawet z makijażem jest po prostu brzydka. Wydaje mi się, że w jej przypadku ludzie mówią, że jest ładna tylko dlatego, że większość mówi, że jest ładna.
A jej aktorstwa nie oceniam, bo nie widziałem żadnego filmu z jej udziałem.

niewiem_6

Zgadzam się z Tobą że nie jest klasyczną pięknością ale ma jednak w swojej urodzie coś co czyni ją oryginalną. Poza tym ponoć jest charakterną kobietą a to też jest ciekawe.

Raedwald

Czy ja wiem, jak robiła przemowę na jakimś feministycznym wiecu tak tak gadała jakby się miała zaraz popłakać.

https://www.youtube.com/watch?v=gkjW9PZBRfk

Raedwald

nie trudno być charakterną, schowaną za ochroniarzami

użytkownik usunięty
niewiem_6

Nie jest brzydka, prostu przeciętna. Generalnie o gustach się nie dyskutuje,ale nazywanie ją pięknością jest przesadą. Z której strony ona jest piękna? Zwykła, przeciętna kobieta.

niewiem_6

Nie widziałeś żadnego filmu z jej udziałem !? A Harry Potter ?

niewiem_6

Wg mnie jest dość ładna, ale ma taką urodę, że może się komuś nie podobać. Oczywiście trzeba być Fabio, albo jakimś innym modelem, aby powiedzieć, że jest brzydka. Natomiast tak jest z wieloma aktorkami, po prostu grą aktorską nadrabiają urodę. Ujęcia, światło i cała masa różnych zabiegów i wielu zwykłych mężczyzn i kobiet, grają kogoś atrakcyjniejszego.

użytkownik usunięty
niewiem_6

Bez przesady. Nie jest brzydka, ani garbata, czy koślawa i kulawa. Owszem znajdą się ładniejsze. Znajdą się ładniejsze od Miss Świata. Podobna sytuacja jest przy każdych wyborach Miss Polski. Wygrywa ładna, zgrabna dziewczyna, ale i tak znajdą się tacy co będą narzekać i powtarzać że na ulicy można spotkać ładniejsze. Pewnie tak. Ale zawsze znajdzie się ktoś ładniejszy, mądrzejszy, zdolniejszy. Emma nie jest brzydka. Jest zgrabna, ma miłą dla oka twarz. I jest naturalna. Wiele osób sobie to bardzo ceni. Ot, cała tajemnica fenomenu jej urody. Podobnie jest ze Scarlett Johansson. Też niektórzy dziwią się że tyle osób się nią zachwyca. Odpowiedź jest prosta. Zgrabne ciało i fajne cycki.

niewiem_6

"ja rozumiem, że każdy ma inny gust...", a potem "nazywanie ją pięknością to przesada" czy te dwa zdania nie są sprzeczne?

niewiem_6

Ma w sobie to "coś".

użytkownik usunięty
niewiem_6

Według mnie jest brzydka. Bardziej przypomina mi faceta niż kobietę.

niewiem_6

Mi się bardzo podoba jej uroda, ale wydaje mi się, że aktorką jest dosyć przeciętną.

niewiem_6

Piszesz, że każdy ma inny gust, a potem, że nie rozumiesz, skąd zachwyty. W pierwszym zdaniu napisanym przez siebie masz odpowiedź.

niewiem_6

tobie to sie pewnie rupert 'rudy' grint podoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones