Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 044 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Ludzie, większość z was to tylko beznadziejna banda psychopatów. Jak dziewczyna
mogłaby przezywać polaków skoro polakiem była jej prababcia? Tak jakbyście mieszkali w
Anglii i przezywali narodowość swojej babci? Musiała by być psychiczna, tylko banda anty
fanów wymyśliła i każdy wierzy. Jest spoko, fajnie gra, dobra aktorka ale weźcie jej nie
obrażajcie tylko dlatego że jest słynniejsza i dorobiła się tego, co chciała. Naprawdę nie
lubię jak ktoś kogoś w ten sposób obraża. A tak wg. od urodzenia jestem polakiem, i jest to
kraj meneli, żuli, kryzysu, nie ogarniętych polityków itd. (oczywiście nie mówię tego do
wszystkich) ale idąc w dużym mieście nocą spójrzcie tylko dobrze. Co chwilę idzie z wódką,
nożami itp. Nie jestem "psycho" fanem Emmy, ani jej nie bronie tylko przykro mi się zrobiło
jak każdy w sieci zamieszcza takie durne plotki.
Pozdrawiam

Harrypotter98

Zgodzę się z tobą w tym że dużo osób myśli o Polsce tak jak napisałeś..........
"jest to kraj meneli, żuli, kryzysu, nie ogarniętych polityków itd."
Przynajmniej ja mam takie wrażenie

stokrotka251

A jak myślisz, Watson mogła tak powiedzieć? ;d

Harrypotter98

Raczej nie nie wygląda na taką choć czasem pozory mylą..........

użytkownik usunięty
stokrotka251

Z jednej strony Emma ma racje - bo zadajcie sobie pytanie czy tak nie jest naprawdę.....(?),
kraj meneli, żuli, kryzysu, nie ogarniętych polityków itd... prawda, w oczy kole :)
Niestety ludzie widzą to czego my nie chcemy widzieć i się wstydzimy.
Więc jeśli chodzi o jej prababcię to były inne czasy ,nie te co teraz więc wszystko jasne że to jest oczywiste.
jednak to możliwie plotka bo Emma jest spokojną osoba, ale jak mówicie, wszystko do czasu.
jednak Ona miała racje z Polską, co do tego ją popieram :)

Harrypotter98

Jej prababcia nie była polką, to takie samo kłamstwo jak to z obrażaniem polaków. Jedno wymyślili fani a drugie anty-fani.
Podajcie mi jakieś dowody to uwiężę, ale nie znajdziecie żadnych bo ich nie ma !!!

użytkownik usunięty
jetli22

Prawda jest taka ze to nieoficjalna plotka....ludzie tak gadają, a jak jest naprawdę ?
Po prostu antyfani z pogardy, i fani z podziwu wymyślają to co nie istnieje :)

jesli tak powiedziala to tylko lepiej o niej swiadczy bo ja niestety tak samo postrzegam Polske jak ona

sobol1237

Wszyscy plujecie na Polske.Wstydzilibyście sie.Skoro wam nie pasuje to postarajcie sie sami coś zmienić a nie narzekacie.Cieszcie się,że nie urodziliście się w Afganistanie albo,że nie jesteście jednym z tych głodnych dzieci z Afryki.Od dobrobytu w dupach wam się poprzewracało.Myślicie,że w innych krajach jest idealnie? Załosne -.- A jeśli Emma tak stwierdziła to poproszę o dowód.

Toska_filmweb

W Polsce sa politycy od tego zeby zmienic kraj na lepsze.

sobol1237

TO BARDZO ŹLE O NIEJ ŚWIADCZY ŻE SŁAWA I POPULARNOŚĆ SPRAŁA JEJ MÓZG I GŁUPOTY WYGADUJE

Istnieje wywiad programu Się Kręci, w którym Emma potwierdza, że ma polskie korzenie. Wejdź na yt i wpisz emma watson
Wywiad się kręci.

jetli22

Jej prababcia była polką gdyż sama Emma Watson potwierdziła to w wywiadzie

Hogwart_Princess

Podaj jakiś link do źródła, cokolwiek.

jetli22

LOL. https://www.youtube.com/watch?v=95Gqjo9yfRI

Harrypotter98

Dziecko, Polacy piszemy z wielkiej litery...
Poza tym powinieneś od rodziców dostać zakaz korzystania z komputera, wracaj do książek. Chyba, że rodzice tak wychowali; monsieur "Harrypotter98"
Nasi przodkowie walczyli o ten święty kraj, umierali w katowniach Cze-ka i NKWD, na X Pawilonie , od Pomorza po Morze Czarne leży nasze dziedzictwo, które nie może zostać zapomniane, czy ta tysiącletnia walka poszła na marne ? Co to dało ? Tyle, że jakiś dzieciak prezentuje antypolskie poglądy i szerzy stereotypy rozpowszechniane przez antypolskie media (vide TW-n, Gazeta Wybiórcza).
Szczerze mówiąc aż mi ręce opadają patrząc na te komentarze. Czy media tak już urobiły nastolatków ? :(
Na prawdę, życze WAM, byście stąd wyjechali wszyscy razem, a w Polsce zostaną tylko Polacy dumni ze swojego dziedzictwa i narodowości.
Uprzedzam pytanie o liczbę 18 w nicku, znaczy to tyle co wiek, w którym założyłem profil, nic więcej.

użytkownik usunięty
elte18

No...racja...racja :)

elte18

Przodkowie (również moi) walczyli, ginęli, gnili w katowniach etc, etc również dlatego by dziś bezpiecznie i bez obawy mówić co się myśli i czuje. Polska to też szowinizm, nietolerancja wobec odmienności, ksenofobia, rodzące się nacjonalizmy, braki porządku i organizacji, bezpodstawne przeświadczenie o własnej wyjątkowości i pogarda dla innych (patrzę w twoją stronę a raczej w stronę twojego awatara) . To nieudolni politycy, zachłanni biznesmeni skorumpowani urzędnicy i ludzie z roszczeniową postawą wobec świata. To taki sam kraj jak inne dookoła. Komunizm ramię w ramię z kościołem katolickim skutecznie wygładził wszelkie bruzdy na rozumku naszych współobywateli. Co do antypolonizmu Emmy. To nie Watson powiedziała tylko Eminem, nie o Polakach a o Portorykańczykach i nie myślał w ten sposób naprawdę tylko żartował... ELTE. NO PASARAN! Arriba Brigadas Internacionales, Arriba Harry Potter. Arriba MY SAMI...

Irry

Oho.Następny który tylko szczeka i warczy a nic nie robi,żeby zmienić to co mu się nie podoba. -.-

Toska_filmweb

Składałem pozwolenie na broń. Decyzji jeszcze nie ma ale nadziei nie tracę...

Irry

Tak, ciekawe po co Ci to, ten protestant z Norwegii też miał pozwolenie i ześwirował.
Pierwszy post to stek bredni, czuć anarchistą na odległość :/ Już wszyscy wiedzą, jak anarchiści pobili bezbronnych członków ONR w pociągu, który jechał na pokojową manifestację 11 listopada. Tak samo po miastach malują swoje znaczki i dewastują ulice !
Żaden uczciwy narodowiec nie bije innych ludzi, nie robi krzywdy innym narodom, po prostu kocha swój. Ja do takich należę :)

elte18

Ciekawe że wspominasz o Norwegii. Z tego co mówią poglądy faceta są zbieżne z Twoimi. Zetknąłem się na wydziale z kilkoma ludźmi z ONR i zawsze przerażał mnie ich instynkt stadny. Pojedynczo byli nawet normalnymi facetami. Dopiero stado katalizowało ich poglądy. Jakbyście w kupie dopiero czuli ciężar odpowiedzialności za polskie kobiety co to się z czarnymi puszczają...

elte18

elte18 - ja jestem polakiem i patriotą, ale nie cierpię takich nawiedzonych krzykaczy jak ty :(. Kto Tobie dał prawo decydowania jakie poglądy są słuszne?? Batman?? Nie?? Szkoda. "Poza tym powinieneś od rodziców dostać zakaz korzystania z komputera, wracaj do książek" posłuchaj swojej własnej rady. :). Co do ONR to tym prokuratura powinna się zająć jakiś czas temu, normalnie z ciekawości poczytałem te wasze "łideje". Normalnie ręce opadają... Punkty 2, 3 i 7 wymiatają :P. Jak nie lubię narzekać na polskę to teraz zapytam: Czemu ja muszę żyć w kraju z taką bandą oszołomów??

esuzu

Oszołomów? Chyba masz na myśli tych którzy pluja i warczą na własny kraj -.- "ja jestem polakiem i patriotą, ale nie cierpię takich nawiedzonych krzykaczy jak ty" Nie nazywaj siebie patriotą bo : Polacy pisze się z wielkiej litery , patriota zawsze broni tego kraju,a nie lize tyłki tym którzy plują jadem na Polske.Obraziłeś wszystkich prawdziwych i dumnych patriotów.Dziekuję za uwagę.Peace.

Toska_filmweb

Polskę piszę się przez "ę" dumny i obrażony polski patrioto. To co ty nazywasz patriotyzmem dla innych jest ksenofobią. Bo inaczej nie potrafię nazwać poglądów negujących rzeczywistość.

Irry

Uh,oh.Jeszcze jakiś mało znaczący błąd znalazłeś Kolego? :D :D Dalej! Pochwal się! I czy ja jestem obrażona? :D Sprawdź w słowniku co oznacza "ksenofobia".No,kto jeszcze chce najeżdżać na mnie za to,że bronie kraju w którym żyje? :D

Toska_filmweb

@Toska_Filmweb:
Mówisz, że jesteś patriotką, ale prawda jest taka, że nie potrafisz się pogodzić z opinią innych. To brak Tolerancji. Najeżdżasz na wszystkich, tylko dlatego, że wyrażają swoją opinię. Popadasz ze skrajności w skrajność. Dobrze, bądź patriotką, ale bez przesady, są jakieś granice. Osobiście zgadzam się z ludźmi, którzy powiedzieli, że Polska nie jest idealna. Masz rację Toska, że nie ma idealnego kraju, ale Twoje stwierdzenie, że od luksusu w dupach nam się poprzewracało jest na poziomie przedszkola. No wybacz, ale czy widzisz w naszym kraju luksusy? Tych, którzy żyją jak napisałaś jest mało, tylko garstka. Reszcie ludzi się nie powodzi, nie wiedzą jak związać koniec z końcem. Wiesz co to alienizacja? Od ciebie właśnie nią zajeżdża. Skąd wiesz, że tylko krzyczymy, że nie chcemy nic zmienić? Myślisz, że tak łatwo wprowadzić jakieś reformy? Żal mi ciebie. Powinnaś posłuchać własnej rady i zostać przy książkach, albo zażyć Nerwosol, na uspokojenie.

Paktofonka

Mylisz godzenie się z opinią innych z bronieniem kraju.Ty robisz identycznie to samo - nie godzisz się z moją opinią.Więc i Ty nie masz tolerancji jak i również jesteś hipokrytką.I na nikogo nie najeżdżam.To moja opinia.I jak widać na załączonym obrazku Ty sama na mnie najeżdżasz."ale Twoje stwierdzenie, że od luksusu w dupach nam się poprzewracało jest na poziomie przedszkola" przeczytaj na spokojnie jeszcze raz swoją i moją wypowiedź.Nie miałam na myśli dóbr materialnych.Miałam na myśli brak wojen,dyktatorów itd..No,chybaże wolałabyś żyć w Iraku albo Afganistanie.Proszę bardzo - droga wolna.W tych krajach i jemu podobnych ludzie żyją o wiele gorzej.Bieda w Polsce to nic w porównaniu z ich życiem.Ehh,wiesz i ta moja "alienizacja" jakoś mi nie przeszkadza.Przynajmniej nie jestem klonem,który idzie z tłumem i pluje jadem na wszystko co popadnie.Już wole się odizolować od takiego społeczeństwa. -.- "Skąd wiesz, że tylko krzyczymy, że nie chcemy nic zmienić?" Wiesz,znam wiele ludzi którzy plują,warczą a nawet o zmianach nie myślą,więc wiem."Powinnaś posłuchać własnej rady i zostać przy książkach, albo zażyć Nerwosol, na uspokojenie." A czy ja dawałam komuś rady,żeby został przy książkach? Yyy,nie przypominam sobie.Oj,no tak! Ty przecież wiesz lepiej.A i jestem mega spokojna.Nie musisz się o mnie martwić.

Toska_filmweb

Piszesz, że znasz tylu ludzi, co tylko krzyczą. Ok. Tylko mam prośbę, nie wrzucaj wszystkich do tego samego wora. Toleruję Twoją opinię. Wygłosiłam jedynie swój punkt widzenia Twojej wypowiedzi. Nie namawiam Cię do zmiany poglądów, bo szanuję Twoje zdanie. Czy jeżeli ktoś chce przedstawić jedynie swój punkt widzenia to oznacza, że nie posiada tolerancji? Również nie rozumiem czemu uczepiłaś się tak Iraku oraz Afganistanu. Każdą swoją wypowiedź argumentujesz właśnie przykładem tych dwóch krajów. Uważam też, że alienacja, a nie dążenie za owczym pędem, to dwie różne rzeczy. Można mieć swoje zdanie i to jest nawet wskazane, lecz radzę Ci zasięgnąć słownika by dowiedzieć się co to alienacja. Co do tych, książek, masz rację nie pisałaś tego, pomyliłam cię z innym użytkownikiem. Więc przepraszam jeśli Cię tym uraziłam.
Poza tym twoje wypowiedzi ociekają sarkazmem i sceptycyzmem. Myślę, że to niekonieczne, ale - "droga wolna". W końcu mamy wolność słowa.
Pzdr

Paktofonka

Też wyraziłam swój punkt widzenia i sie czepiać zaczęłaś.Widocznie tylko Tobie można się wypowiedzieć."Również nie rozumiem czemu uczepiłaś się tak Iraku oraz Afganistanu. Każdą swoją wypowiedź argumentujesz właśnie przykładem tych dwóch krajów" Te dwa kraje podaje tylko jako przykład bo jest takich więcej.A po co? Żeby uzmysłowić ludziom,żeby nie narzekali tak na ten ich jakże "ciężki" los.Wiem co oznacza alienacja.Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz na spokojnie bo może nie zrozumiałaś.A nawet jeśli - to co Ci się nie podoba w tym,że moje wypowiedzi ociekają sarkazmem i sceptycyzmem? Jak sama napisałaś mamy wolność słowa.Więc tak samo jak Ty mogę śmiało wypowiadać swoje zdanie.

Toska_filmweb

Nikt nie broni wypowiadania sie, ale trzeba zrozumiec, ze inna osoba moze miec inne zdanie na ten sam temat. Rzucasz sie bo ktos ma inne zdanie? A i Polska to kraj zuli, meneli itp.

elte18

Hmm... według biblii Jezus poświęcił się za nasze grzechy czemu ludzie śmią nie wierzyć w niego i w Boga lub łamać przykazania? Podejrzewam że nasi przodkowie nie walczyli o taki kraj jakim Polska jest teraz. Polsce szkodzą zarówno zwykli cywile jak i politycy. Politycy krajem rządzą jakby to był plac zabaw, a cywile wyjeżdżają do innych krajów np. Stanów i łamią prawo lub warunki wizy. Nie dziwię się, że Polacy, a także ludzie z innych krajów uważają Nas za szkodliwych i np. Stany nie zniosą wizy nigdy bo po co? Wiem, że wiza obowiązuje nie tylko w Polsce ale o Polsce tu mówimy. Reasumując każdy ma prawo narzekać zwłaszcza gdy jest źle, bo robienie miny do złej gry nie jest dobre, bo politycy będą sobie pozwalać na jeszcze więcej to samo obywatele Polski, poza tym krytykując dzisiejszą Polskę nikt nie obraża tych, którzy walczyli o nią 70 lat temu tylko tych którzy rządzą nią dzisiaj.

elte18

Jak juz poprawiasz to słowo ,,naprawde" piszemy łącznie :)

Harrypotter98

Dobra, to ja w takim razie oświecę tu niektórych.
Czy ktoś z Was zadał sobie trud sprawdzenia źródła tej plotki? Bo ja, kiedy tylko ta plotka się pojawiła (będzie już z 6-7 lat temu), pobawiłam się w detektywa i przeglądając archiwa stron i źródła wiadomości doszłam w końcu do antybloga o Emmie, który założyła jakaś pewnie zakompleksiona dziewczyna z Polski (albo mająca zbyt dużo wolnego czasu). To było niesamowicie krzywdzące, bo zepsuła Emmie opinię wśród ludzi, a Emma nawet nie może się do tego odnieść, bo pewnie nawet nie wie o istnieniu tej plotki (chociaż to akurat plus, że nie wie). Przez tyle lat jeszcze NIGDY nie trafiłam na choćby i najkrótszy wywiad z Emmą, który potwierdziłby tą plotkę. Nie wierzcie w bzdury i nie powtarzajcie bzdur niesprawdzonych, bo niepotrzebnie teraz przypominacie tą plotkę, o której jej autorka już pewnie sama nie pamięta. Po co Emmie psuć opinię tylko dlatego, że komuś się ona z sobie tylko znanych względów nie podoba? To, że ktoś jest znaną aktorką/piosenkarką/nie wiem kim jeszcze, nie daje nikomu prawa do szkalowania tej osoby w internecie niezależnie od tego, czy ta osoba przeczyta to, czy nie.

użytkownik usunięty
Harrypotter98

odbiło wam ? naprawde nie macie czym sie zajmowac tylko jakimis bzdurami

Harrypotter98

współczuje Ci, że jedyne co dostrzegasz w swoim kraju to, że jest to
"kraj meneli, żuli, kryzysu, nie ogarniętych polityków itd", pojedz sobie zagranice: wszedzie są żule i menele
ja tam lubię swój kraj, wkurza mnie ze zawsze dostrzegamy tylko wady, nie widzimy ze mamy bogatą kulture, tradycje i jeden z najpiękniejszych języków na świecie

a co do tej głupiej plotki: nawet jeśli by Emma tak uważała o Polakach nigdy by tego nie powiedziała głośno, pamiętajcie że co jak co ale zdanie fanów jest dla niej najważniejsze

użytkownik usunięty
gemma_92

dokładnie -zgadzam z gemma_92

Harrypotter98

Moja Bella jest ładniejsza

EdwardCuIIen

To się z nią ożeń.

użytkownik usunięty
snowdog

To prawda.....chyba wy dwaj się pomyliliście....

EdwardCuIIen

Chyba pomyliłeś fora.

użytkownik usunięty
Harrypotter98

Jak wam w twarz naplują to powiecie,że deszcz pada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones