Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 934 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Nie rozumiem tego całego zachwytu Emmą Watson... Ok w sumie to trochę rozumiem. Wychowałem się na Harrym Potterze i oglądnąłem (prawie) wszystkie części z wypiekami na twarzy. Emma, Daniel są tylko ciut starsi ode mnie, więc w pewien sposób dorastałem z nimi. Jest całkiem niezła, w obu tego słowa znaczeniach, ale bez przesady. Każda ocena jest subiektywna i nie chcę tutaj krytykować czyjegoś gustu - zwłaszcza jej ortodoksyjnych fanów :D
Mam jednak wrażenie, iż TOP 7 to więcej niż lekka przesada. Nie sądzicie? ^^

użytkownik usunięty
burtis

ja mam wrażenie że rankingi filmwebu są do dup* to tylko ranking który został zaśmiecony bo filmweb zmienił ocenianie za całokształt na ocenianie roli. Co do aktorki ja uważam że jest dobra ma talent a co najważniejsze nie jest aktorką jednej miny i nie robi kariery przez dawanie du** jak taka kristen. Ja ogólnie uwielbiam Hermione w książce a w filmie dostałem ją taką jaką oczekiwałem. Emma nie zepsuła tej postaci a nawet się z nią utożsamia to jest moje zdanie. Emma według mnie zasługuje na TOP 100

Rzeczywiście stary system był dużo lepszy i rzadziej zdarzały się takie kwiatki.

użytkownik usunięty
burtis

dokładnie :)

burtis

Też wychowana na Potterach, i cenię każdego młodego aktora ale Emma po wielu filmach wciąż gra tak samo. Ta sama mimika, reakcje, zachowania. Dla mnie nie potrafi wykreować wyróżniającej się postaci wcale.

joka_2

A dla mnie jest bardzo średnią aktorką - Jej mimika wręcz mnie irytuje.

joka_2

Dokładnie stwierdzam to samo . bardziej rozwija się Daniela R. i jego kariera ,a Rupert to już chyba kończy . nie śledzę ich na tyle uważnie aby wiedzieć czy przypadkiem nie poświęcili się szkole czy zapisali do armii zbawienia ale najwięcej i w najlepszej jakości dzieje się wokół Daniela .niestety każdy kij ma dwa końce i przylepka Harrego Pottera będzie się za nim ciągnąć

burtis

ja natomiast uważam, że Emma jest boska :)

burtis

Hermiona to kultowa postac. Napewno wiele osob sie na harrym potterze wychowala... moze nie jest bardzo dobra aktorka ale jest ładna i to dla wiekszosci sie liczy.

burtis

stwierdzenie że jest piękna jest jak nazwanie Ziemi że jest duża . o gustach się nie dyskutuje . bardziej trafne byłoby określenie że ma przeciętną naturalną urodę, odstające uszy i wadę zgryzu :P ( bez makijażu może się podobać bo co niektóre gwiazdeczki to w filmie bez makijażu nie zagrają ) . to z naturalną to też już też uległo zmianie .

całość jej fenomenu polega na marketingu niczym więcej . taki jest cały świat show-biznesu . nie ważne czy jesteś ładniejszy czy jesteś bardziej utalentowany, ważne są plecy albo możliwości zarobku . patrzcie na chociażby D. Johnsona czy D. Bautiste . zarabiali już na Wrestlingu to dlaczego nie zarobić na nich w branży filmowej a żadni z nich aktorzy bardziej ikony. to samo jest z Emmą , Harry P. i utożsamianie się młodego pokolenia z bohaterami . książki nie czytałem więc się nie wypowiadam ale sama seria kinowa to podobny fenomen . przeciętny film , w żaden sposób innowacyjny a doczekał się powiedzmy 7 części (zagadka kiedy w końcu Ron ją pocałuje i czy na pewno on, z czym nie bez powodu czekali do samego końca ) i ocen powyżej 7. wydoili ludzi z pieniędzy jak dojne krowy tylko ponieważ książka się sprzedawała .rozumiem że jako młoda dziewczyna i charakter HP nie stwarzał jej wielkiego pola do popisu ale praktycznie po 'jednym' filmie dokleili ją do Hopkinsa i Russella Crowe według mnie na siłę i otrzymuje oceny podobne do nich :D a niczym szczególnym w tej drugoplanowej roli nie zaświeciła. na tle T.Hanksa zarobiła malinkę a W pięknej i bestii to jakbym jej kopię z Harrego P. oglądał tylko w innej scenerii i film po 15 min wyłączyłem. nie długo kimś innym będziemy się zachwycać a jej gwiazda najprawdopodobniej zgaśnie jak większości dzieci aktorów.

do czego zmierzam. to właśnie te oceny określają rynek a ludzie którzy się zajmują PR już zadziałają odpowiednio aby stworzyć pryzmat przez który będziemy ją oceniać . to działa jak z powtarzaniem kłamstwa które w końcu staje się prawdą , czego dowodzi chociażby to forum. aktorki z Oskarami o poziomie gry aktorskiej którego może nigdy nie osiągnie są na stronkach takich jak te oceniane słabiej od tej niczym szczególnym nie wyróżniającej się aktorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones