Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Jesli ktos zna prywatny e-mail emmy lub jej numer telefonu to walic tutaj

gorongoro

Ja mam, nawet 14 adresów e-mail i 12 numerów na komórkę, ale oprócz tego 7 do domu, więc pełny asortyment...

qw_erty

Ej to gdybus mogl to napisz te numery telefonow na tym forum plz plx pls zalezy mi na tym. :D

qw_erty

Ej,koleś to był chyba good number bo jakiś anglik odebrał tyle że to chyba do jakiejś wytwórni było pewnie w Oxfordshire.Powiedziałem tylko wrong number,sorry a jeszcze wcześniej can speak with Em.

Radwan

Ale mówiąc jeszcze to aktorka ta gra trochę sztucznie i nie podoba mi się jej "zachowanie"ogólnie to pewnie prywatnie jest ok bo mi jeden uczeń z jej dawnej szkoły opowiadał(z podstawówki).I naprawdę możliwe jest ją poznać osobiście jako przyjaciel czy kolega.Jak coś to zwracać się do mnie pomogę.

gorongoro

prywatny_email_emmy_watson@yah ooo.uk
telefon domowy 44131-035-7654236
komórkowy (ma w sieci orange) 447890-103-434-656
pracuje jeszce nad faxem =]

memphis

bo padne:D po prostu usmiałam się z Twoich wszystkich postów a najbardziej z tego:D:Dbuahahahah

memphis

Od kiedy to Emma zna Polski?
Hm?
A może to jest po Angielsku tylko ja się na tym nie znam?

gorongoro

niektórzy ludzie to są naprawdę żałośni XD

Balduran

Myślicie ze ktos uwierzy w te wasze e-maile?chociaz skoro pisalo w wywiadzie ze ona odpisuje na kazdy list to chyba musi byc gdzies jej prawdziwy e-mail przeciez powinien byc udostepniony

EmmaWatsonAdriana

radwan muwilas rze morzesz pomuc

kamilnosal123

na piszcie jak bedziecie miec numer telefonu emmy waston prawdziwy i sprawdzony

kamilnosal123

bo ona raczej na facebooku nie jest no jusz i sie tak zdaje bo ja ciagle pisze i nic

kamilnosal123

Dobra, nie trolluj już.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones