Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Zastanawiało mnie, jak ocenia się kunszt aktorski tej młodej damy... Obejrzałam wczoraj "Perks..."
i nasunął mi się jeden wniosek. Kiedy aktor/aktorka potrafi w każdym filmie BYĆ kimś innym,
niepowtarzalnym i mnie to PRZEKONUJE - BRAVA!!! Ale Emma jest zawsze tylko EMMĄ... jest
taka sama - wszędzie. Bo chyba w scenie, w której zwierza się Charliemu, że jej przeszłość to
seks i alkohol, chyba Was NIE PRZEKONAŁA, PRAWDA? Ma taki dziwny manieryzm w głosie, nie
sądzicie?

ladymorgaine

zgadzam się, aktorką jest marną ciutkę. bardzo irytował mnie jej akcent w "The Perks..."

RyczPie

A dla mnie świetna!

ladymorgaine

A ja i tak w nią wierzę. Może kolejne role będą bardziej udane.

kinomaniak97

Jeszcze długa droga przed nią, na brak ról z pewnością nie będzie narzekać, a już teraz widać poprawę ("zaczarowane baletki" a nawet już "charlie" - ciągle słabo, ale lepiej)

ladymorgaine

Szkoda, bo zapowiadała się nieźle w pierwszych potterach. Dla mnie jej gra nie jest przekonująca ani też irytująca. Taka nijaka. Może to wina tego, że przez ileś lat grała jedną i tę samą rolę, zamiast rozwijać talent.

ladymorgaine

Mi tam się w "Perks..." bardzo podobała :)

użytkownik usunięty
ladymorgaine

A mnie się podoba jej gra aktorska, jest według mnie świetna (wolę ją, niż jakąś tam Jennifer Lawrence [chociaż pewnie Waszym zdaniem lepiej gra])...
W The Perks... była świetna. Duet z Loganem i Ezrą był rewelacyjny. Co do Harrego również była dobra, ale nie tak jak w The Perks..., jest (według mnie) bardzo dobrze zapowiadającą się aktorką!

lawrence gra lepiej ale emma jest niedaleko po niej jesli chodzi o mlode aktorki

ladymorgaine

Ma po prostu piękny brytyjski akcent, nie ma to nic do gry aktorskiej. Pięknie mówiący Brytyjczycy też czasem cpają i się puszczają, bez wątpienia.
A w "Perks..." była rewelacyjna!

tsch

I tu masz rację. Wszyscy jednak są przyzwyczajeni do głupiego, pustego amerykańskiego akcentu. :)

ladymorgaine

Oglądając film "Charlie" całkowicie zapomniałam, że to Hermiona, dopiero teraz czytając ten wątek sobie to przypomniałam. Mnie osobiście bardzo się podobała jako już "prawdziwa aktorka" w "charliem" i "Mój tydzien z Marylin".

ladymorgaine

Nie obejrzałam za dużo filmów z nią w roli innej niż Hermiony, ale bardzo mnie cieszy, że występuje w dobrych produkcjach. Wydaje mi się, że jako jedyna z całej trójki głównych bohaterów HP ma szansę się w jakiś sposób pokazać. Tak więc czekam na premiery filmów z jej udziałem!

ladymorgaine

Zgadzam się, niestety póki co jej aktorstwo jest słabe, nieanturalne, trochę przesadzone, a do tego w każdym filmie gra tak samo - robi te same miny a jej sposób wypowiadania kwestii się nie zmienia. Może po prostu ma mało plastyczną twarz... Nie wiem, ale miło by było, żeby się podszkoliła, bo gra w dobrych filmach, ale zawsze jest najsłabszym ogniwem ( o rany, to zabrzmiało starsznie xd). W każdym razie lubię ją i będę się bardzo cieszyć, jeśli zacznie być wiarygodna w swoich rolach. :)

ladymorgaine

Dla mnie Emma zawsze zostanie pilną, uczciwą, dziewczynką nawet jeśli zagra w jakimś filmie w którym będzie ćpała,piła,kradła i.t.p.....niestety, co nie znaczy że jest złą aktorką, ponieważ w roli Hermiony spisała sie wspaniale.

KingLiveSton

wlasnie taka rola moze jej tylko zaszkodzic..jesli na sile bedzie probowala zerwac z wizerunkiem Hermiony robiac z siebie wywloke jak gwiazdki disneya to tylko sie osmieszy ;/

ladymorgaine

Rola w ktorej przyjdzie jej zablysnac wciaz jest przed nia..to mloda dziewczyna, mysle ze jesli bedzie uwaznie dobierala kreacje ma szanse, zeby nas zaskoczyc(pozytywnie), wierze w nia bo w wywiadach nie wydaje sie byc taka idiotka jak inne w jej wieku, zwlaszcza gwiazdki Disneya, jednak jak napisalam w poprzednim komentarzu w tym watku takie staranie sie byc niegrzeczna na sile moze jej na zle wyjsc, lepsza bylaby np. powazna rola dramatyczna w ktorej dojrzalosc emocjonalna Emmy moglaby zostac zaprezentowana jako jej atut:)

adler666

Dokładnie ona potrafiła by zagrać wszystko lecz nie ma szans by wyszło jej dobrze granie ''buntowniczki''

ladymorgaine

Moim zdaniem w the Perks zagrała naprawdę świetnie. Być może błędnie oceniacie jej grę przez pryzmat "Potterów". Jak kolega wyżej zauważył znana jest z roli Pilnejuczennicy o dość sztywnym kręgosłupie moralnym. Ale naprawdę potrafi zagrać wrażliwe sceny co można było zobaczyć zarówno w roli Hermiona jak i w roli Sam. Jestem pewny, że jeszcze nie raz mile nas zaskoczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones