Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 044 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson
Riiko

ano, co racja to racja.

Riiko

Od zarania dziejów było tak, że osoba ze wdziękiem ma w życiu lżej. Dziecięca fantazja erotyczna.. być może zdarzyło mi się parę razy o niej pomarzyć, ale na pewno nie była priorytetem w tej kwestii.

Guttural

moim priorytetem w tej kwestii jest Vanessa Hudgens

Riiko

Zgadzam się.Obejrzalam jak dotad tylko "Charlie",ale i tam mocno irytowala.No ale mloda jeszcze jest,moze kiedys pokaze na co ja stac.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ahh... Piękno jest takie względne.. Mnie np. nie podoba się większość kobiet z tego rankingu, a na pierwszych miejscach ulokowałabym Rachel McAdams, Milę Kunis czy Charlize Theron

Riiko

I właśnie dlatego o takich rankingach powinni decydować panowie.
Zauważyłem dość ciekawe zjawisko, dla większości facetów jest to najatrakcyjniejsza aktorka na świecie ale za to ze strony pań ciągle słyszę że są ładniejsze.
Dość zabawne że panie próbują nam mówić kto jest ładniejszy, przecież wiemy kto nas pociąga.
Jako ciekawostkę powiem że na Kunis czy Theron to nawet bym uwagi na ulicy nie zwrócił, mają kompletnie przeciętny typ urody.
Nie chodzi o to że nie są ładne ale 90% kobiet ma podobny typ urody przez co się nie wyróżniają, Emma nie jest jakimś ideałem ale ma w sobie to coś co sprawia że się wyróżnia spośród milionów identycznych kobiet które kompletnie nie zapadają w pamięć.

Co do tematu się zgadzam, co tu ukrywać - takiego gniota jak "To już jest koniec" obejrzałem tylko dla tych kilku scen z Emmą.
Producenci HP też powinni jej dziękować, film tradycyjnie to żenada w porównaniu do książki, z tego co wiem większość facetów oglądało go tylko dlatego że to przyjemność sobie popatrzeć.
Taka już ludzka natura, większość facetów nie potrafi obiektywnie jej ocenić.
Inną sprawą jest że tworzenie rankingu aktorek tylko na podstawie umiejętności aktorskich to utopia, wygląd zawsze ma znaczenie.
Co z tego że Emma kiepsko gra skoro przyciąga do kin więcej facetów niż jakakolwiek inna aktorka?
Przecież dokładnie tak samo jest z aktorami i wami drogie panie, wy może jesteście obiektywne?:)
Oglądałem kilka seriali które mają sporą publikę żeńską, zachwyty nad klatą Sama z Supernatural, nad Castielem, Deanem czy ostatnio nad głównym bohaterem "Sherlocka" pozwalają stwierdzić że nie tylko Emma ma zawyżoną ocenę.
Ciekawszą sprawą jest że faceci się nie oburzają na forach że zawyżacie im oceny bo o nich fantazjujecie:)

Grajcz

panowie powinni decydować? Wtf? Wtedy już całkiem wszystko poszłoby na wygląd a nie na umiejętności aktorskie, których Emma nie posiada.
Jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś wam próbował wmówić kto ma się wam podobać, wyraziłam tylko moje zdanie co do urody innych aktorek. A na tej liście, jeśli już gadamy o przeciętności, większość babek wygląda tak samo, totalnie przeciętna uroda. Pozdrawiam Pana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones