Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Bez kitu laska jest wszędzie, na wszystkich portalach, że niby szprycha a ja nie dotknąłbym jej
nawet patykiem... nie no dobra przesadziłem jakby się nawinęła to nie pogardziłbym ;) ale za
wygląd to tak 4 góra 5 na 10.

heniek726

Gdyby wszystkim ludziom podobało się to samo, byłoby nudno;) Moim zdaniem jest bardzo ładną dziewczyną, przede wszystkim naturalną:)

heniek726

Pokaż swoje zdjęcie cwaniaczku ; ] Nie oceniaj jej za to jak wygląda tylko jak gra.

DreameD101

To nie ja jestem sławnym aktorem pokazywanym wszędzie w kółko żeby oceniać mój wygląd a tak jest w przypadku panny Watson czego ja nie rozumiem bo dla mnie nie jest atrakcyjna a temat założyłem z wyżej wymienionych powodów a nie po to by oceniać jej grę, choć i jako aktorka nie jest za dobra.

heniek726

Ale to jest przepraszam strona o filmach. Tu się właśnie ocenia gre aktorską..,a nie wygląd. Mniejsza ,że nie jesteś sławny..,ale ona też nie podjęła się pracy aktorki żeby ktoś oceniał jej wygląd.Chyba pomyliłęś jej prace z pracą modelki. Noi dobra..masz prawo jej nie lubić. Ale oceniaj zgodnie z celami tej strony .

DreameD101

To samo co w poprzednim poście piszesz tylko dłuższe zdania składasz. Oceniać mogę co chcę gdzie chcę i kiedy chcę a właśnie taka aktorka jak ona bez jak określają ją jej fani " urody" to by nie pograła z resztą chyba nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że w większości przypadków praca aktora ma dużo wspólnego z wyglądem.

heniek726

Hhahha .. co proszę? Nie dłuższe zdania... tylko po prostu rozwijam temat. Kontynuuje go ..,bo do ciebie nie dociera co piszę . Ohoo ..,bo wybrali ją dzięki wyglądowi (była podobna do Hermiony) . Nie zmienia to faktu ,że na tej stronie się tego nie ocenia. Zachowaj taką opinie na później i wyrażaj ją w odpowiednim miejscu . ; > .

DreameD101

To jest odpowiednie miejsce na wyrażanie tego typu poglądów. A Ciebie pisze się z dużej litery i sprawdź w jakim przypadku stosuje się wielokropek.

heniek726

Jak mnie denerwują tacy ludzie ,którzy zachowują się jakby w słownik wpierd*lili . A ciebie to się w dupe jeb** .
................................................................................ ................................................................................ .................................. .

DreameD101

przepraszam najmocniej nie chciałem Cię zdenerwować, a jedynie pouczyć ;)

heniek726

Jak już tak poprawiasz, to poprawiaj dokladnie. Nie pisze sie z duzej litery tylko wielka litera ;)

heniek726

No dokładnie jak chcesz sb pogadać o jej wyglądzie to raczej nie tutaj. Tu się raczej ocenia filmy i grę aktorską. A jeśli już wypowiadasz się na temat urody to obstawiam że wyglądasz tak na 2 max. Więc się nie wypowiadaj. Wcale nie jest brzydka

Claudia_filmweb

Skąd ta pewność, że max 2? Tylko ładni ludzie mają prawo oceniać wygląd innych? Mamy chyba wolność słowa, chyba mogę gadać co chcę i gdzie chcę? Proponuje jak dla Ciebie OGARNĄĆ SIĘ.

heniek726

Tak, bo jak sam zapewne wyglądasz nieciekawie to nie wypowiadaj się na temat innych. Najpierw patrz na siebie

Claudia_filmweb

Dobra możesz tylko przypuszczać jak wyglądam, prawdopodobnie chciałabyś mnie przelecieć ale nie będę wdawał się w zbędną konwersacje z Tobą.

heniek726

Słucham?! co za kretyńskie gadki na poziomie podstawówki. W sumie to aż szkoda to komentować. Gościu z nikiem "heniek" myśli że jest fajny

Claudia_filmweb

Słucham? oh ah... nie mam dzisiaj humoru na czytanie komentarzy zakompleksionych wariatek. I wszystkie Heńki to fajne chłopaki!

heniek726

Sam jesteś zakompleksiony. Ja pierdziele lubisz się tutaj kłócić bo jak zauważyłam pod tym postem nic innego nie robisz

Claudia_filmweb

Tak to jest jak ktoś ciągnie rozmowę bez argumentów. Wyjaśnisz o co chodzi, podeprzesz to konkretnymi dowodami a ktoś Ci powie " eee chyba nie bo coś tam bez sensu" i jak się człowiek ma nie denerwować? Ja tu tylko wyrażam swoje zdanie, a tu posty typu pokaż swoje zdjęcie,pewnie brzydki jesteś. A jak wyglądam na max 2 to może wyśle Ci to pir..ne zdjęcie, żebyś sobie popatrzyła? Chcesz? Jaką mam przyjąć pozę? No i widzisz znowu się przez Ciebie denerwuje.

heniek726

Nawet nie mam ochoty na to zdjęcie patrzeć. Jakbyś nie zauważył to też nie masz jakiś konkretnych argumentów

Claudia_filmweb

Mówisz, ze nie mam argumentów, ale jakich argumentów przecież my rozmawiamy o niczym. A jak przeczytasz sobie pierwszy post to zrozumiesz wszystko(chyba zrozumiesz, ręki uciąć bym sobie nie dał).

heniek726

No właśnie chciałam ci udowodnić że bredzisz jakieś bzdury. Mówisz że nie mam argumentów a teraz że są niepotrzebne bo gadamy o niczym. Ja pierdziele weź sb jeszcze raz czytaj to co piszesz

Claudia_filmweb

Nie będę Ci nic tłumaczył bo to jak rzucanie grochem o ścianę.

heniek726

Nikt cię o to nie prosi :)

heniek726

Doznasz mój drogi olśnienia, ale... w opinii publicznej uznając aktorkę za atrakcyjną lub nie nie bierze się pod uwagę wyłącznie Twojego zdania tylko WIĘKSZOŚCI. Według większości ta aktorka jest godna naśladowania i z tym się zgadzam.

heniek726

Tak na przyszłość... radzę unikać portalów plotkarskich skoro tak cię drażni jej osoba. Przecież nikt cię nie zmusza do czytania pudelków, kozaczków, butów na obcasie itd.

platyna_2

Miałem na myśli raczej kwejka lub podobne strony. Tak na przyszłość naucz się myśleć kreatywnie i logicznie, Boże widzisz i nie grzmisz. Prawdopodobnie nawet nie wiesz o co mi chodzi, smutne to.

heniek726

Nie siedzę na stronkach okupowanych przez gimnazjalistów. Umiem myśleć kreatywnie i logicznie, przecież Cię olśniłam wyżej, a sam tego pojąć nie mogłeś przez 10 dni. Jeśli więc chłopcze znów poczujesz potrzebę zrozumienia dlaczego źli ludzie mają inny gust od Ciebie, to zamiast na filmwebie radzę podzielić się swoimi żalami z pamiętniczkiem.

platyna_2

Widzisz, udowodniłaś, że nie wiesz o co chodzi. Kobiety mają raczej nie po drodze z logiką, a jeszcze jedno chłopca możesz szukać w innym miejscu.

heniek726

Co tu do rozumienia? Przecież napisałeś wręcz prymitywnie, ja to dobrałam w ładne słówka i wydaje ci się, że piszę o czymś zupełnie innym. Chłopca nie szukam, nie moja wina że Was pełno w sieci. Już się chłopcze tak nie denerwuj, bo ci żyłka pęknie i a nuż zniszczysz drogi komputer. Rodzice ci drugiego nie kupią, bo przecież musicie mieć na opał (winter is coming) i paszę dla świń.

platyna_2

Kto się denerwuje to się denerwuje, ja nie ubliżam a to chyba oznaka irytacji hipokrytko, napisałem "prymitywnie" a Ty nie potrafisz czytać między wierszami. Pozdrawiam.

heniek726

To Twój prymitywny wpis posiada w sobie głębię? Wow. To ja nie chcę wiedzieć co według Ciebie jest płytkie... Podejrzewam, że chodzi o "Ala ma kota, a kot ma Alę". Pozdrawiam również.

platyna_2

Ja już wiem co jest płytkie...

heniek726

Ja ci chłopcze nie ubliżyłam. Mięso ze świni jest dobre. Kupuję, lubię. Cieszę się, że ciężko pracujesz by Biedronka miała bogaty asortyment. Wypadałoby jednak od czasu do czasu zajrzeć do książek, wzbogacić swoją wiedzę, słownictwo i zdolność do wygłaszania swoich poglądów na jakimś poziomie.

platyna_2

Nie znasz mnie nic o mnie nie wiesz a zachowujesz się jakbym Cię bardzo skrzywdził, pałasz wręcz nienawiścią hehe. Śmieszna jesteś dziewczynko ;)

heniek726

Niżej wyjaśniłam o co mi chodzi. Miłej lektury.
P.S. Ty się zachowujesz jakby kvvejk cię niewyobrażalnie skrzywdził przez dodanie zdjęcia panny Watson. To niemal tak wzruszające jak zabicie muchy gazetą.

platyna_2

Tak w ogóle to skąd ta frustracja, może lepiej wrzucić na luz?

heniek726

To nie jest frustracja:) Nie masz nawet pojęcia jak bardzo jestem wyluzowana w tej chwili. Tak samo przecież pisałeś z DreameD, bo miałeś nad tym użytkownikiem przewagę. Watson mnie ani nie ziębi, ani nie grzeje, niemniej nie lubię ocen bazujących głównie na wyglądzie. Wiadomym jest, że opinie na tym portalu są tylko i wyłącznie subiektywne, jednak na portalu filmowym ocenianie jedynie wyglądu jest po prostu niesmaczne. Chciałeś wyrazić swoje zdanie to następnym razem się wysil albo nie pisz w ogóle. Tak to jest z wyrażaniem własnej opinii, często dostaje się odzew od osób o opinii odmiennej.
Wszedłeś na ścieżkę personalną z DreameD, ja weszłam na ścieżkę personalną z Tobą. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

platyna_2

To ja nie chce wiedzieć jaka jesteś kiedy nie jesteś wyluzowana, strach się bać...

heniek726

Byłam dość nieznośna w okresie ciąży, racja:D Zdaję sobie sprawę z tego, że mam nieznośny charakter. W chwili obecnej wyprowadzić mnie z równowagi mogłaby jedynie krzywda mojej rodziny. Mało prawdopodobne byś się tego dopuścił:)

platyna_2

No teraz już trochę lepiej ;) łatwa Cię sprowokować :D Ja to już idę spać bo jutro czeka mnie praca tak, że dobrej nocy życzę.

heniek726

łatwo*

heniek726

Ty stonowałeś to ja też:D Miłej nocy

Będąc złośliwą (a co!) nie pisze się "tak, że" tylko w Twoim wypadku ", także"

platyna_2

Też będę złośliwy :)

tak że -”więc”

także -”również”
A więc chyba jednak dobrze pisałem.

heniek726

Nie, napisałeś źle

platyna_2

Błąd polegał na tym, że nie potrzebnie postawiłem przecinek przed że. Reszta była dobrze.

heniek726

niepotrzebnie się znaczy ;D

heniek726

O ten przecinek mi chodzi. Całkowicie zmienia znaczenie zdania

platyna_2

"Będąc złośliwą (a co!) nie pisze się "tak, że" tylko w Twoim wypadku ", także" ". Na pewno chodziło od początku o przecinek?

heniek726

Tak. Ale z dzieckiem na kolanach byłam wstanie napisać tylko tyle co napisałam. Jakbym zaczęła się rozwodzić na jakie inne sposoby można było napisać, to bym siedziała godzinę pisząc krótką wypowiedź.

platyna_2

Bardzo uparta z Ciebie osóbka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones