Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 075 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Emma Watson w wywiadzie z ... ,ktory zadal jej pytanie Czy przyjechalabys do Polski? Emma: Do tego pijaństwa?? NIGDY! Obnizylem jej zato ocene ale wiecie do jest spowodowane turystami z Polski, ktorzy przyjezdzaja do angli czygdziekolwiek i zachowuja sie beznadziejnie a jak oni zobacza 1 zlego Polaka to mysla ze wszyscy sa tacy jednak to pochopne wnioski dlatego jej znizam ocene. Co wy otym sadzicie?

Konrii3

Kochany mój, a znajdź proszę i opublikuj ten wywiad. Nie rozsiewaj plotek. Nie jestem fanką Emmy, ale do szału mnie doprowadza kiedy ktoś rozpuszcza niepotwierdzone informacje. Człowieku gdyby takie coś miało miejsce to czytałbyś o tym na co drugim portalu. A przypuszczam, że tego newsa wziąłeś z jakiegoś bloga ( może powinnam napisać ANTY bloga) należącego do jakiejś małolaty, która nie potrafi sobie poradzić ze swoją zazdrością o czyjąś popularność.

Wrrr......
No sorry, ludzie, ale nerwy mi już puszczają....

Ok już mi przechodzi:)

klauduska_kr

żałośne jest to kłamstwo, które napisałeś ( zwracam się do autora tematu).

użytkownik usunięty
Konrii3

Nie wiem co o tym myśleć, w gruncie rzeczy to dla mnie ona jest nijaka aktorką, nie musi wogóle przyjeżdżać do Polski ( jeżeli ma o nas taka opinie) mi jest obojetne jej zdanie, bo nie jest ona kimś szczególnie ważnym, szczególnie że ani razu jeszcze nie była w Polsce a wyraża takie opinie...

Ale mam pytanie do autora, czy masz na te jej wypowiedz jakieś potwierdzenie? i wogóle skąd ją wziąłes ?

Nie musisz nawet zadawać pytania o źródło tego hmm "newsa", bo i tak go nie uzyskasz. Spróbuj wpisać w google coś o tym rzekomym wywiadzie, a ręczę za to, że nie dość, że go nie znajdziesz to jeszcze natkniesz się na jakieś informacje w tym temacie jedynie na żałosnych blogach....

Dobre wyjaśnienie natomiast znajdziesz tutaj: http://all-about-emma-watson.blog.onet.pl/2,ID207295573,index.html
To jest blog o Emmie, ale wszystkie podane informacje pochodzą ze strony oficjalnej, a w tej notce do której podałam link zostało bardzo dobrze wyjaśnione całe to zajście z rzekomą obrazą Polaków...

użytkownik usunięty
klauduska_kr

ten link co podałas też jest do bloga ;) a informacje w blogach fanów czy antyfanów sa najczęściej nieprawdziwe..dlatego jeżeli juz chce sprawdzić czy dany news jest prawdziwy czy nie ..sprawdzam na stronakc związanych z danym aktorem/ką ...
cóz musze jednak po części przyznac racje tej dziewczynie z bloga...że gdyby rzeczywiście Emma obraziła Polaków to w jakis artykułach,gazetach napewno moznaby było przeczytać...a o takiej 'plotce' wczesniej ani nie słyszałam, ani nie czytałam...więc okazuje sie to nieprawdą...

najlepiej jest korzystac z oficjalnych stron, bo blogi często sa podszyte bzdurami lub 'ubarwioną nieprawdą'...


ale dzieki za linka

Przecież napisałam, ze to blog:) Poza tym o informacjach na nim mogę zaręczyć, bo teksty osobiście tłumaczę ze stron oficjalnych a blog należy do mojej kuzynki.

Miło mi, że przyznajesz mi rację. Pozdrawiam

Konrii3

^^mi tez nerwy puszczają jak ktoś tak pisze na forum...a do autora/autorki prosze umieść treść tego wywiadu..moze byc nawet po angielsku,to sobie przetłumacze...a po drugie..nie wiem,czy ktos wie jak anglicy sie zachowują w Polsce....ostatnio można to było zobaczyć w "Uwadze"na TVN!!!Jeśli ktoś oglądał, to napewno wie,o co mi chodzi....a pozatym nie umieszczaj takich ploteczek na forum*to na przyszłość do autora;)oczywiscie bez urazy,bo nic do Ciebie nie mam,pozdrówka.

WhRose

Ooo zgadzam się w kwestii anglików. Nie wiem czy ktoś z Was mieszka w Krakowie, bo tu jest po prostu zmora z nimi. Zachowują się wulgarnie, głośno, wręcz koszmarnie hałaśliwie. Są bardzo pewni siebie.

Nikogo nie bronię, ale po prostu dostaję szału kiedy ktoś robi wielkie halo z czegoś co nigdy nie miało miejsca, tak więc kolego następnym razem zanim uwierzysz w jakąś plotkę, to porządnie sprawdź czy jest prawdziwa, a uwierz mi, że to nie jest trudne. Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
guga_buzka

ona tak nie powiedziała!!!!! zrozumcie to!!! to wymysł!!!!

tom_26

guga.buzka na wstępie gratuluję kultury wypowiedzi, pokazałaś klasę. No, ale cóż widać, że ani nie przeczytałaś naszych wcześniejszych wypowiedzi, ani nie interesuje Cię co inni o Tobie pomyślą czytając takie słowa.... Nic tylko współczuć...

klauduska_kr

dokładnie zgadzam się ( z ostatnim postem i jego autorem ). Na forach coraz bardziej rozprzestrzenia się bezczelnośc i brak wychowania. Guga jakjejtam już na paru forach zachowała się podobnie m.in na forum Keiry Knightley i Vanessy Hudgens.
Proponuje więc tylko dorosnąc i zrozumiec swoje zachowanie.

Ivona

Zgadzam

użytkownik usunięty
klauduska_kr

Nic dodać, nic ująć.
Do pewnych spraw trzeba dorosnąć.
A przede wszystkim zmądrzeć...
Tylko współczuć.
Nic dodać, nic ująć.

Konrii3

Nie obchodzi mnie to czy to kłamstwo czy nie, Emma to świetna kobieta, pokazuje jak trzeba się zachowywać bije wszystkich na głowę, jest skromna, urocza, piękna chociaż nie pokazuje wszystkiego czym ją obdarzyła natura, jak ma myśleć o polakach skoro widziała tylko jakiś durniów w Lodynie, nie w polsce. ; ]

Konrii3

Emma jest naprawdę świetną kobietą - bystrą,zabawną. W życiu by czegoś takiego nie powiedziała wprost do reportera, ponieważ wie jakie byłyby tego konsekwencje. Normalnie mnie rozwala jak ludzie zamieszczają takie tematy -.-

Konrii3

Dawno temu ktoś puścił podobną plotkę na temat Eminema. Okazało się, że cała afera powstała z powodu błędnego (naiwnego) tłumaczenia. Więcej na ten temat tutaj: http://www.filmweb.pl/person/Eminem-51871/discussion/%22Nigdy+nie+zagram+dla+%C5 %BByd%C3%B3w+i+Polak%C3%B3w%22-1586893 Olewajcie niesprawdzone informacje!!!

Konrii3

Kurcze w ciekawostkach było napisane że jej prababcia była Polką jeśli to prawda to raczej by tak nie powiedziała.Ale nawet jeśli w to o prababci to kłamstwo to i tak Emma by tak nie powiedziała na 100% , albo ty się pomyliłeś albo tam się pomylili.

użytkownik usunięty
KJ1237

Serio?! Jestem teraz okropnie ciekawa czy to prawda,że prababcia Emmy była Polką:) Czekam na potwierdzenie:)

Konrii3

A nawet jeśli tak powiedziała to co? Kłamstwo? Wszyscy Polacy na prawo i lewo trąbią ile to potrafimy wypić, że nawet ruscy się mogą przy nas schować, a tu nagle oburzenie jak ktoś użyje tych samych faktów w mniej przyjaznym dla nas kontekście? Osobiście nie czuję się urażony.

Konrii3

Emma jest raczej miła i nie kieruje się stereotypami.

http://www.youtube.com/watch?v=qdWft58vEQc

Ezix

Trochę mnie to zaskoczyło, że jest jakiś dowód na potwierdzenie tego faktu. Choć trochę słaby ponieważ wolałbym usłyszeć wywiad w całości po angielsku.
Ale innych dowodów brak, jak coś znajdziecie wrzucie tutaj !!!

Konrii3

I podobno jej nowy chłopak też ma Polskie korzenie. tak było napsane na http//:www.kotek.pl

KJ1237

jakbym nie był polakiem to też bym za bardzo się do polski nie wybierał :) mamy niestety marną opinię :( jedyny plus to piękne widoki i fajne laski :) ahha

Konrii3

Ja uważam, że inteligencją nie grzeszysz, to jedno.Po drugie, może powiedziała coś w tym stylu, ale nie podejrzewam jej o to, że w taki właśnie sposób, bo to nie w jej stylu. Trzecia sprawa - pijaństwo w Polsce jest tak nagminne, że nawet i NAJLEPIEJ NIE ROZWIJAJMY tego tematu :-) Polacy nie znają i nie mają kultury picia - ogół Polaków, ale oczywiście są wyjątki.

Konrii3

Przecież angole to większe chlory od polaków są. 14 letnie flugające nastolatki z piwskiem i dzointem w gębach to standard.

Konrii3

To, że tak źle o Polakach Powiedziała, to trudno uwierzyć. Ale to, że Wszyscy(JA NIE PIJĘ) chodzą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones