Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Niesamowicie wygląda, a to jak gra jest mało ważnie. W dzisiejszych czasach liczy się cało, a ona je ma!;)

gomez12345

Liczy sie również talent, ale wg mnie nie brakuje jej go, tak samo jak i urody, jest na prawde piękna.

gomez12345

Wiesz, aktora ocenia się po talencie...

gomez12345

Jak dla mnie też przepiekna kobieta. Ile ja bym za nia dal..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
olejoo

Hmm aleś ty kulturalny, tylko że ona Ciebie by nie chciała

tutimix

skad wiesz?

olejoo

Mam oczy i widzę twoje zdjęcie.A pomijając fakt wyglądu, to nie jesteś kulturalny mówiąc, że byś ją załadował...No chyba, że panienki na to lecą w twoim mieście.

tutimix

nie rozumiem co ci sie w moim wygladzie nie podoba!?

olejoo

Nie nic kompletnie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
olejoo

Ile ty masz lat?

tutimix

23 a co u ciebie??

olejoo

Masz tyle lat a zachowujesz się jak dzieciak w gimnazjum, który ma pierwsze nocne polucje...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
olejoo

Ogar człowieku. Żałosny jesteś. Jesteś tak brzydki, że Ci żadna nie chce dać. Prócz tego jesteś chamski. Może szukaj przygód u facetów ?

sEbix13

powiesz mi tak w oczy ?

olejoo

A czemu miałabym nie powiedzieć ?

sEbix13

jestes napinaczem internetowym i nic wiecej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
olejoo

Oto dowód na to, że mam rację :) Nic tam nie masz, więc narzeka kotku

olejoo

Człowieku jesteś mega żałosny.. Może piksele Ci szkodzą ? idź się przewietrz... :D. Obie dziewczyny Cię zgasiły a ty kolejnym komentarzem tylko bardziej się pogrążasz. Na twoim miejscu zapadłbym się pod ziemie.
Pozdrawiam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
olejoo

i co jeszcze powiesz ciekawego?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sEbix13

Poczytajcie sobie jego bloga. Nic tak nie poprawia humoru jak prostak o poranku ;)

olejoo

Stary rozdałeś karty, hahah!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
tutimix

No dokładnie. "Nic kompletnie" to najwłaściwsza odpowiedź, bo w TAKIM CZYMŚ totalnie nic nie może się podobać. Naprawdę rzadko zdarza mi się tak pisać w Internecie, bo dbam o poprawność wypowiedzi na forum, ale tu po prostu muszę nazwać rzecz po imieniu - osobiście chce mi się rzy**gać jak patrzę na Jego avatar. Dawno nie widziałam czegoś tak obleśnego.

No koleś jest mega głupi, ale zrobić jak ma się ileś lat i nie ma się dziewczyny ani przyjaciół trzeba siedzieć w internecie.:)

olejoo

Powodzenia...

użytkownik usunięty
ziomal0906

Wątpię czy chłopakowi się uda.

użytkownik usunięty
olejoo

"Załadować"? Kurde, człowieku, co za słownictwo. Aż wolę nie czytać dalej.

Lepiej nie czytaj koleś jest trolle.Takich trzeba bić :)

olejoo

Wulgarny prostak fuj...

użytkownik usunięty
gomez12345

Jak dla mnie jest prze prze piękna! Strasznie podoba mi się na zdjęciach w filmie Bling Ring!

gomez12345

Nie wiem czy kobiety to naprawdę takie fałszywe idiotki, czy to może tutaj tylko takie zgrywają. Oczywiście, gdyby użytkownik "gomez12345 " był atrakcyjny to jego słowa byłyby odebrane w sposób pozytywny i zamiast jechania po nim i krytykowania go za coś na co nie miał wpływu, mielibyśmy uśmieszki i miłe komentarze. Wasi partnerzy czy nie jeden "samiec alfa" którego wzdychacie myśli sobie i rozmawia z kolegami używając słów dużo bardziej prostackich i wulgarnych niż "chcialbym w ciebie zaladowac", ale im oczywiście wolno.
Tak to już jest w dzisiejszym świecie, że wygląd jest najważniejszy. Jeżeli chodzi o Watson to żadnego specjalnego talentu tam nie ma, "zagrać" jej rolę mógłby niemal każdy kto ma jakieś tam doświadczenie aktorskie, natomiast nie każdy tak wygląda i to czyni różnice. Podobnie z większością "innych" gwiazd gdzie ludzie idealizują aktorów przez ich wysoką atrakcyjność.

zlo_3

Pisałem rzecz jasna o użytkowniku "olejoo", mój błąd.

zlo_3

Nawet jakby wyglądał jak Bóg seksu, apollo czy obojętnie kto to i tak zostałby zjechany.A wiesz dlaczego?Za prostactwo, ja rozumie jakby miał z 16 lat i chciał się popisać, hormony szaleją itp.Ale człowiek ma 23 lata a tak się odnosi do kobiet?Do swojej mamy też tak mówi?"Załadowałbym w Ciebie " - Boże jaki piękny komplement to już gacie sciągam.I myślę, że jeśli kobieta ma trochę oleju w głowie to nie pozwoli by tak do niej mówiono, nawet jeśli "samiec alfa" wygląda jak młody bóg.
A co do tego, że mężczyźni w swoim towarzystwie tak mówia, my kobiety to wiemy.My też obgadujemy i używamy różnych epitetów.I żadna nie jest fałszywą idiotką, nie znasz nas więc nie obrażaj. Nie każda leci na chamów i na tanie teksty pt "Gdybyś była kanapką w McDonald nazwałbym Cię McBeautiful "

użytkownik usunięty
tutimix

Z tą kanapką to Pani zniszczyła system ;D Przypomniały mi się teksty Daakana (można zobaczyć Jego filmy na youtube) "Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy może mam przejść koło Ciebie jeszcze raz?". "Twój ojciec chyba jest złodziejem, bo ukradł wszystkie gwiazdy i ukrył je w Twoich oczach". ;D A tak na poważnie, bardzo dobrze napisane. Sama chciałam temu Panu odpisać, ale stwierdziłam, że nie gadam z kimś, kto wszystko generalizuje, bo wywiąże się kolejna śmieszna wojna, której nikt nigdy nie wygra. A generalizacji bardzo nie pochwalam. "Wszystkie kobiety są takie same", "Wszyscy mężczyźni są tacy sami". Brednie totalne. Osobiście właśnie mogę powiedzieć, że jest zupełnie odwrotnie. Kiedy jakiś pożal się Boże przystojniaczek sypie takimi tekstami, to jest przeze mnie jeszcze bardziej szkalowany niż typowy brzydal, bo cwaniactwa połączonego z ładną buźką nie znoszę najbardziej ;) Po prostu najczęściej oceniamy innych przez pryzmat samych siebie lub na podstawie tego jacy ludzie nas otaczają, a to zwykle prowadzi do błędnych wniosków, bo ludzi jest jednak sporo na tym świecie i to, że ktoś obraca się w danej grupie ludzi, która jest taka a taka nie znaczy, że w każdym innym miejscu można spotkać takich samych. Nawet nie do końca zgodzę się z tym, że mężczyźni zawsze w taki sposób się wyrażają o kobietach. Czyli teksty w stylu "załadować". Tak wyrażają się chłopcy, natomiast mężczyźni, którzy wyrośli z pierwszych nocnych polucji i szanują swoje kobiety nie wyrażają się w taki sposób, bo po prostu nie czują potrzeby imponowania jakimś przygłupim koleżkom takimi tekstami. I takich mężczyzn sobie życzymy. ;) Amen.

Niestety trafiłem na ten temat i chciałem w imieniu facetów przeprosić za tego chama,takze-przepraszam.

użytkownik usunięty
Berith7777

Ależ nie szkodzi. Nie sądzę, żeby ktoś się nim przejął. ;)

Fakt-strasznie żałosna sprawa.

Berith7777

Co zrobić, że niektórzy są niewychowani i muszą się wyładować w internecie.:)

tutimix

"Niewychowani" to zamało powiedziane,to najzwyklejszy brak szacunku do drugiego człowieka,a to juz poważna sprawa.Chciałbym sie spotkać z tym czlowiekiem na żywo.

Berith7777

Na żywo nie byłby już taki mocny w gębie, przed komputerem każdy jest Pudzianem.Niech żyje sobie w swoim świecie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xaphon

Po prostu nie lubię chamstwa, może nie potrzebnie wdawałam się w rozmowę, ale taka jestem.Ale jak widać, jego posty zostały już usunięte.A aktorki nie ocenia się po wyglądzie, bo na samym szczycie byłby jakieś Kardiashianki(nie wiem jak to się pisze) lub inne ścierwa.Ale ten koleś tego nie rozumie.Emma jest ładna, ale czy jest dobrą aktorką?To się okażę jak zacznie grać w dobrych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones