Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

http://blogs.disney.com/oh-my-disney/2015/01/26/guess-which-disney-princess-emma -watson-is-about-to-play/?cmp=SMC|bea|natural|blgomd|OMDJanuary|FB|emmawatson-Oh MyDisney|InHouse|2015-01-26|||esocialmedia

Ależ się cieszę! Bardzo mi pasuje do tej roli :)

emily094

no wlasnie przeczytalam na jej fb. super!!!!

emily094

Ktoś wpadł na świetny pomysł. Fani Disney'a na pewno będą lecieć do kina i dodatkowo jeszcze fani Emmy. :D

josephineola

Podpisuję się pod zadowoleniem z tego faktu. Jasne, można by znaleźć aktorkę bardziej przypominającą z wyglądu Bellę, ale moim zdaniem Emma jest śliczna i utalentowana, poza tym nie można jej nie kojarzyć z kochającą książki Hermioną, a zatem - idealna do tej roli :)
Jejciu, już nie mogę się doczekać tej produkcji!

użytkownik usunięty
Foggy_10

Zgadzam się z tobą ja bardzo lubię Emmę Watson fakt, może ostatnio przeciętnie zagrała w Noe czy Bling Ring umiem zauważyć u niej błędy w grze ale wydaje mi się że to wina tych filmów, że ona tam nie pasowała.

Przecież w Harrym Potterze zagrała rewelacyjnie, no może żeby nie przesadzać bdb, w Charlie o tak chyba każdy się ze mną zgodzi że ten film pokazał że jest bdb aktorką, klasy B jak dla mnie. I wciąż wierzę że jej talent z roli Hermiony z filmu Charlie tkwi u niej głęboko.

emily094

Ciekawe kto będzie Bestią... Na kogo byście stawiali? Mój typ to Wes Bentley albo Richard Armitage... Sweet :D

Ola_93

O tak, Wes Bentley byłby strzałem w dziesiątkę!

Ola_93

Haha, dokładnie, Wes nadawałby się :) Richard też, ale trochę mniej bije od niego zwierzęciem ;)

użytkownik usunięty
Ola_93

Moi kandydaci do roli Bestii (księcia Adama):
- typ "groźny" (zarówno w postaci zwierzęcej, jak i ludzkiej): http://www.filmweb.pl/person/Chris+Hemsworth-196396 - bardzo przystojny i męski;
- typ "łagodny" (chodzi mi o zachowanie kontrastu między dzikim, zwierzęcym wyglądem Bestii pod wpływem działania czarów, a jego niemal łagodną wersją po odzyskaniu ludzkiej postaci - tak jak to było w filmie z 1991 - http://images2.fanpop.com/images/photos/6100000/Beast-Prince-Adam-leading-men-of -disney-6158137-259-209.jpg): http://www.filmweb.pl/person/Ben+Barnes-599807 - wbrew pozorom on ma całkiem ciekawą urodę.

użytkownik usunięty

Wklejam jeszcze raz drugi link: http://images2.fanpop.com/images/photos/6100000/Beast-Prince-Adam-leading-men-of -disney-6158137-259-209.jpg%29

użytkownik usunięty

Jeśli to też nie zadziała, usuńcie nawias na samym końcu adresu.

Ha! Wiedziałam, że padnie kandydatura Hermsworth'a. Oczywiście, każdy ma swój gust, ale dla mnie on jest zbyt lalusiowaty i nie poważny. W sensie jego gry, itd. Nie ma właśnie tej dzikości i tajemnicy w sobie, pomimo takiego wyglądu. A Bentley ma taki uśmiech, że aż zwala z nóg :3 http://www.markabrahams.com/plate/wes-bentley.html

użytkownik usunięty
Ola_93

Aż musiałam sprawdzić, jak uśmiecha się W. Bentley - rzeczywiście pięknie! Przyznaję, mam pewną słabość do męskich uśmiechów, zwłaszcza jeśli dany mężczyzna ma intrygującą urodę. Na moje oko jednak taki uśmiech ciut za bardzo kontrastowałby ze "złymi" brwiami, jeżeli chodzi o ludzką postać Bestii - choć niezaprzeczalnie dodaje aktorowi uroku. To jednak tylko moje zdanie. Zresztą cieszę się, że mamy różne opinie na temat ewentualnych kandydatów, bo wtedy jest o czym dyskutować :D
Wracając jeszcze do Hemswortha, sądzę, że o wiele lepiej wyglądałby w tym filmie jako szatyn lub brunet, bo jasny blond (jak u księcia Adama z animacji) zupełnie do niego nie pasuje.

Miejmy tylko nadzieję, że aktor, który zostanie wybrany do roli Bestii, będzie miał też odpowiedni głos - bardzo niski, szorstki i mocny. Bardzo bym chciała, żeby w filmie pokazano którąś z kłótni między Bellą a Bestią. Biorąc pod uwagę wszystkie trzy filmy Disneya o tej parze, tj. "Piękną i Bestię", "Zaczarowane Święta" i "Zaczarowany świat Belli", takich sprzeczek było naprawdę sporo.

Ola_93

Bestie zagra Dan Stevens, poza Emmą w filmie zagrają również Luke Evans, Emma Thompson i Kevin Kline. Premiera zaplanowana na marzec 2017 roku.

użytkownik usunięty
MBooo87

dzięki :) kurczę widać że zagrają sami aktorzy z klasą :)

Ola_93

mysle ze tom cruz albo dan stevens powinnie zagrac role bestii

emily094

Zdecydowanie pasuje :D Bardzo się cieszę, że nie odrzuciła tej roli tak jak Kopciuszka. Nie mogę się już doczekać aby zobaczyć chociażby trailer :3

użytkownik usunięty
emily094

Też się cieszę :) To dobry wybór, Emma ma coś w sobie z Belli. Naturalnie przywykłam już do świetnej Belli z '91, ale biorąc pod uwagę fakt, że film aktorski zapewne będzie wariacją na temat (oby bez wybielania postaci Gastona, bo pozbawi go to całego uroku. Facet miał niezdrową obsesję na punkcie Belli, a samo robienie z czarnych postaci z klasyków pokrzywdzonych przez los wrażliwych ludzi jest już nudne), to jestem zadowolona z wyboru i liczę, że po odpowiedniej charakteryzacji Emma prezentować się będzie nader zjawiskowo, bo aktorsko powinna z łatwością udźwignąć rolę :)

Obawy żywię co do wyboru Bestii. Cudny głos Robby'ego Bensona tak bardzo kojarzy mi się z postacią zaklętego księcia, że mogę strasznie nieobiektywnie ocenić wybranego aktora. Mam tylko nadzieję, że animacyjnie Bestia w ciele... bestii, będzie wyglądał podobnie do tego z '91 (bo tak właśnie powinien wyglądać Bestia, o :P).
Jestem też ciekawa kogo wybiorą do roli Gastona, ale o niego jestem spokojna. Tu nie trzeba się wysilać, wystarczy ładny laluś-mięśniak.

emily094

Emma właśnie wczoraj pochwaliła się na FB :) Czego się nie spodziewałam to wiele krytyki wobec Emmy w roli Belli. Hm, hm. Oczywiście, ta disneyowska była ładniejszą i pełniejszą królewną. Mam nadzieję, że Emma przygotuje się do roli należycie! Cieszę się, że jej się udało. Też dlatego, że w przeciwieństwie do innych ma dużo pokory, i nie pokazuje na prawo i lewo cycków.

emily094

Moja ulubiona bajka Disneya. Za dzieciaka oglądałam prawie codziennie na kasecie VHS. Do tego stopnia, że rodzice już nie mogli wytrzymać... Piękne czasy. Bella jest moją ulubioną postacią, a moja radość z faktu, że Emma ją zagra jest nieopisana. Tylko żeby jej nie dobrali jakiegoś nijakiego typa do partnerowania. Potrzebny ktoś dziko-zwierzęcy, a jednocześnie uroczy. Oh i jeszcze jedno. Mam nadzieję, że nie spierniczą wyglądu i charakteryzacji Bestii. Na pewno będą bawić się efektami specjalnymi itd, ale nie może to wyglądać tandetnie, bo będzie po filmie :/

emily094

Wizualnie pasuje.
Może chociaż w tym filmie wykaże się jakimikolwiek zdolnościami...

użytkownik usunięty
Zuza88

hahaha twierdzisz że Emma nie ma talentu tak? a Johny Depp go ma po drewnianej transcendencji? kompromitujesz się tylko dziewczynko...

"Dziewczynko" :')
Nie widziałam "Transcendencji", nie mam jak ocenić roli Deppa w tym filmie, aczkolwiek Johnny umiejętności aktorskie posiada.
Tak. Uważam, że Emma nie ma talentu.
O co jeszcze chcesz zapytać?

użytkownik usunięty
Zuza88

Johny Depp jest drewnianym aktorem, oprócz piraci z karaibów nie pokazał nic nadzwyczajnego

Emma nie ma talentu za to Danuta stenka ma.... ahhh te dzisiejsze polaczki oglądające bzdurne seriale jak lekarze...

użytkownik usunięty
Zuza88

Johny depp ok ale Danuta stenka na 8 no to chyba nie wiesz co to prawdziwy aktor

Widocznie nie wiem.

użytkownik usunięty
Zuza88

no nie wiesz...

Dobrze, że Ty wiesz.
Watson lepsza od Stenki, aż się uśmiechnęłam do monitora.

użytkownik usunięty
Zuza88

Ja również że piszesz bzdury że nie ma talentu. A Danuta stenka jest beznadziejna uśmiałem się, a może mi powiesz że Aneta zając też jest lepsza...

Naprawdę nie ma sensu się z Tobą wdawać w jakąkolwiek dyskusję.
Zając jest tak samo drętwa jak Watson.
Stenka jest bardzo dobrą polską aktorką.
Na tym kończę. Cokolwiek napiszesz zostanie przeze mnie, brzydko mówiąc, olane.

użytkownik usunięty
Zuza88

Zresztą stenka na pewno nie jest lepsza od Emmy lecz odwrotnie.

Jeszcze nie ma logiki w tym jak oceniasz filmy i jak je komentujesz, ale...

użytkownik usunięty
Zuza88

Właśnie u ciebie też nie ma logiki stenkę oceniam na 1 i żegnam

użytkownik usunięty
emily094

Jestem za Emma jest piękna i ma talent, fakt ostatnie filmy Jak Bling Ring czy Noe trochę pokazały ją z przeciętnej strony, ale coś czuję że jej talent z roli Hermiony Granger gdzieś tam jeszcze drzemie :) i czekam aż to powróci.

emily094

Jestem sceptyczna ,nie wiem czy się przekonam do niej w roli Belli . Jestem tak fanatycznie przywiązana do wersji rysunkowej , byłam tak zakochana w tej bajce . Nie wiem czego by musieli dokonać twórcy żebym zaakceptowała Emme w tym filmie.

Gloredhela

Ja również uwielbiam bajkową Bellę. Chyba nawet, razem z Arielką, jest to moja ulubiona księżniczka Disneya. Moim zdaniem wizualnie Watson tam pasuje, jak ułoży się jej włosy, zamaskuje piegi i dobrze wymaluje oczy, ale jej zdolności... Nie chcę, żeby skopała tę ekranizację.

użytkownik usunięty
emily094

Skoro gra Piękną, to ciężko mi sobie wyobrazić, jak cholernie brzydka będzie musiała być Bestia.

emily094

To cudownie, że ją zagra :D Nie mogę się doczekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones