Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 909 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

hej mam adres e-mail do emmy watson
summer_time_90@myself.com
możecie wieżyć albo nie ale to do niej, napiszcie a się przekonacie
mój wujek jest jednym z producentów Harrego Pottera III

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

Chyba kpisz !!!!wysłałam list em z pytaniem czy zostanie moją przyjaciółką i się zgodziła i ja nie zartóje i napisała mi po polsku z błędami. a prawidłowy brzmi tak Mark@Emma-Watson.org Ha

użytkownik usunięty

A w jakim języku do Niej napisałeś? Ona zna angielski i francuski. A jak wynika z Twojej wypowiedzi to też słabo polski.

użytkownik usunięty

Moze i te adresy sa prawdziwe ale |eby si o tym przekona trzeba by mie jej numek komurkowy podobno posiadacz tego adresu ma jej numer:duriel@tenbit.pl

użytkownik usunięty

Emma nie odpowiada sama na te listy pisze za nia tlumacz czy co ma za malo czasu

użytkownik usunięty

CZEŚĆ EMMA! NAZYWAM SIĘ NATALIA I MIESZKAM W UROCZYM MEŚCIE SŁUPSK W POLSCE. BARDZO PODOBAŁA MI SIĘ TWOJA ROLA W "HARRYM POTTERZE" I DOCENIAM TWÓJ TALENT AKTORSKI. ODPISZ, PROSZĘ, A TO MÓJ E-MAIL : natab@rene.com.pl
TWOJA FANKA NATALIA

użytkownik usunięty

CZEŚĆ EMMA! NAZYWAM SIĘ NATALIA I MIESZKAM W UROCZYM MEŚCIE SŁUPSK W POLSCE. BARDZO PODOBAŁA MI SIĘ TWOJA ROLA W "HARRYM POTTERZE" I DOCENIAM TWÓJ TALENT AKTORSKI. ODPISZ, PROSZĘ, A TO MÓJ E-MAIL : natab@rene.com.pl
TWOJA FANKA NATALIA

Słupsk??? Co za miła niespodzianak Natalia JA też słupsk!!!!

użytkownik usunięty

To czemu kiedy wpisałam jej adres to nie chciało się wysłać!!!??? Cały czas poszukuje jej adresu!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

super ale daj mi meila do em przeciesz to twoja przyjaciułka

Mam do ciebie pytanie.Ty wysłałaś zwykły list czy list z poczty elektronicznej??

Mam do ciebie pytanie.Ty wysłałaś zwykły list czy list z poczty elektronicznej??

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

Hello Emma!My name is Monika.I live in Polish.I m fourteen yers old.My dreams is stay to be on friendly terms with sb.

użytkownik usunięty

Droga Emmo!
Myślę że masz e-mail.Jak masz to był podała?Muj:dziubajka@interia.p l
a gadu-gadu-6258605
Jak mażesz to odpisz!
Ola Szostak

użytkownik usunięty

WiTAm WszysTkiCh Jak Ktos Ma E-Maila Emmy WatSon.. TO NiecH ZAluKa DO Mnie Moje GG To 4494330 Prosze podajcie mi jej E-maila

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

hej to nie jest adres do emmy sprawdzałem.

ej to co Ktory jest prawdziwy !! Ej napiszcie do mnie na gg 1768140 !! =] I ile sie czeka na odpowiedz ;/

ralph2004

wyslalem w te 2 co podaliscie na poczotku !! I mi je wrocilo ze nie prawidlowy Email !! Plz podajcie jej prawdziwy EmaIl ;]

ralph2004

Macie do naszej ukochanej dziewczyny KOMORKE:P albo emaila pisac gg 1768140 ;] albo ralph2002@interia.pl

ralph2004

ej no zlitujcie sie i dajcie ten KONTAKT do Emmy !! Jakas panna (malolata) do mnie napisala ze ma email ja juz ucieszony a ona ze nie da !! powiedziala ze ma z jakiejs szkoly nawet nic nie dala tylko sie wypiela !! ^^ Nie no normalnie bym ja nie powiem co

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

Hej błagam napiszcie mi ten kom. albo mail emmy. Pliiiiiiiiiiiz!
mój nr gg - 9588900
mój email - martyncia13@wp.pl
PROSZĘ!!!!
Marta

mam aktualnego maila em. chętnie odstępie w zamian za liste wytwórni w anglii zajmujących się produkcją pottera V (zakon feniksa) przede wszystkim Leavesden Studios jakikolwiek kontakt..
pozdrawiam.
:: richard
willey@op.pl
korowiow@autograf.pl

Richard

A nie odstąpisz za darmo? Please!!! maggieduda@buziaczek.pl

użytkownik usunięty

Cze,z moich obliczen wynika ze adres e-mail Emmy to: mark@emma-watson.org, Mark@Emma-Watson.org lub richard@emma-watson.org ale jeszcze nie sprawdzalem szukam wiecej dowodow.Aha,te adresy zostaly podane najwiecej razy na tych stronach na kturych bylem a wierzcie mi bylo i bedzie ich sporo! jak kto ma inne to niech napisze na tym forum!! dzienkuje i pa POZDROWIENIA OD xXx

heh.. inne adresy mam.. i wchodzą jak nalezy..

pozdrawiam
:: richard

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

dzieki za adres przyda mi sie mam nadzieje ze to prawdziwy pa

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

Cześć Emma!!! Jestem Agnieszka z Bielska-Białej i jestem twoją fanką!!! Jesteś bardzo ładna i bardzo odlotowa!!! Chciałambym cię kiedyś poznać! Strasznie lubię film ,,Harry Potter i..."(wszystkie części)!!! proszę odpisz.

użytkownik usunięty

Cześć Agnieszka!!! Ja sądze, ze te wszystkie adresy to lipa, bo przecież Emma na pewno zaczyna mieć nadmiar fanów tzn. niepodaje osobom pośrednim swojego adresu. i watpie by miała tłumacza(przecież jest tyle jezyków) Poza tym wątpię w prawdomównosć niekturych stron internetowych. Pozdrawiam, Iza

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nieskomentuje tego, bo niewarto, ale skoro sądzisz, że ubiera się jak wieśniara, to jesteś poprostu ćwok. Nieocenia sięludzi po ubiorze. Jest dobrą aktorką, i jak ktoś ma naprawdę jej e-mail, to proszę o podanie go mi, oraz przekazanie jej, że jest piękna, jakby mogła, to niech odwiedzi polskę :)

semek01

Ja też nie skomentuję Twojej wypowiedzi. Bez urazy dla fanów, ale wg. mnie Emma Watson nie jest zbyt dobrą aktorką i niektóre sceny wychodzą jej sztucznie. Proszę nie posądzać mnie o zazdrość, dlatego, że piszę ten koment. Pozdro.

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

Ej,ja nie mam emaila do /emy ale mam do Taoma Feltona[Draco malfoy]jak ktoś by się chciał wy mienić do do mnie na gg 4119815

użytkownik usunięty

Taaaa....już w to wierzę! Nawet źle napisałaś jego imię (lol2)!!

użytkownik usunięty

\no co pomyliłam się a ty wierz sobię albo nie bo ten email do tom to wszysy potwierdzą bo on jest z takij stronik na ktorej był y wszystkie email i taki tamo aktorach grającyh w hp!!!!!emka 4119815 a ja potrzebuję email do emmy aby jje nagadać bo jej nie znoiszę!!!!:D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Emma_Viersen

cześć Emma jestem twoją wielbicielką ciągle oglądam twoja zdjęcia drukuje je mieszkasz we France znam troche francuski bo ucze się go ale odpisuj po polsku Olimpia

użytkownik usunięty

dostałaś imejla to odpisz plis !!!!!!!!!!!!!!!!!!11

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

czesc chciałam zapytać czy to jest email do emmy watson
summer_time_90@myself.com

użytkownik usunięty

Cześć Emmo jesteś moją ulubioną aktorką
chciałabym zebyś do mnie odpisała
to mój email: pianistka8@buziaczek.pl

użytkownik usunięty

Siema Emmo!
Jestes moja najlepszą akotrką
proszę odezwij się pod tem email:
pianistka8@buziaczek.pl

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

MAM NADZIEJE ŻE NIE BREDZISZ BO JEJ NAPISAŁEM PO ANGEILSKU (TROCHE SIE ROZPISAŁEM) MAM NADZIEJE ŻE ODPISZE!!!!!!:)

użytkownik usunięty

Tiaa, Cio Emma zna Polski? a ten człowiek cio ma jej numer? Emma ma bez waz duzo na głowie!

użytkownik usunięty

Słuchajcie, czy wy myslicie ze emma ma tylko 1 adres e-mail? i ze odpisze na takie bzdury w rodzaju,, czesc emma jestem twoją fanką ble ble ble" ???!!!! Emma i bez was ma dużo da głowie, no pewnie tylko wy piszecie, tylko wam odpisuje . Z brytyjskiej prawdziwej strony Emmy Watson Ona sama (po angielsku, rzecz jasna) napisała swój adres e- mail. brzymiał on : centropy@emma-watson.org odpisała z błędami i to duzymi po polsku.
nie musicie wierzyc bo nie mam wam jak pokazac ale to nie emma odpisuje. ktos inny, siostra, mama, tata, nie wiem.

użytkownik usunięty

Ona nie ma siostry!
jak juz coś to Emma na 100% nie zna polskiego więc jak ktoś pisze że odpisała po polsku to niech będzie pewien że to napewno nie ona!!!
zresztą i tak nie znajdziecie prawdziwego meila do Emmy.
A jak już znajdziecie to wam nie odpisze!!!!
dlatego bo nie MA czasu!!!!!!!!!
Gdyby tak chciała wszystkim odpisywać to chyba nigdy by od kompa nie odeszła!!!!!!!!!!!
Jak już piszecie to po Angielsku to może istnieje jakaś szansa że wam odpisze.

Mechme

użytkownik usunięty

e-mail do Emmy
Hello Emma. I am is Martyna. Going to classrom 5.I am is 12 years old.I don't no is Englisch and write rest of Polish. jestem twoja fanka od dłuższego czasu bardzo podoba mi się jak grasz jako Hermiona Granger.Wydaje mi sie ,że polubiłabym Cię gdybym miała możliwość Cie poznać.Nie przejmuj się jeżeli ktoś napisze Ci jakąś obraźliwą rzecz poprostu olej to , bo oni są zazdrośni, że Tobie się udało, i że tak dobrze grasz , że sie dostałaś.Ja ile razy ogladałam Harrego Pottera to chciałam Cię poznać i wystapić w tym filmie jako twoja sisters.Jeżeli będziesz mogła to odpisz to moje GG- 9298914
Martyna,pa

haaaaaaahahahahah buhahahahha mo zajebisty list jakbym taki dostał to bym się normalnie z ziemi nie podniósł a i adres hermione9001@aol.com za chuja nie jest prawdziwy bo tam pisałem i dostałem odpowiedź po angielsku że nie tylko emma może mieć taki adres i że raczej nie znajdziemy adresu do emmy w internecie. Ale i tak pozbierałem te dupne adresy co były w internecie i wyszło ich ponad 40 wysłałem list pod wyszstkie i dostałem 25 delivery system coś tam czyli że nie ma takigo adresu wię ponad 15 jest dobrych.

GACEK

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

Przeglądam forum o Emmie od dłuższego (bardzo długiego czasu) i mogę powiedzieć, że obowiązują na nim pewne durne reguły, mianowicie: Jeśli ktoś napisze, że, np. to nie Emma odpowiada na te lisy, to za nim napisze to kilka innych osób, tak samo jest, jeśli ktoś napize: Emma odpowiedziała mi po Polsku, itp, itd. nawet nie wiecie jakie to jest wqwiajace, jak od kilkunastu miesięcy czytacie posty z tą samą treścią.


Kij w oko spamerom

użytkownik usunięty
Emma_Viersen

Ale jesteście pojebane :-] wierzycie w te wszystkie bzdury idiotki jedne, jesteście takie naiwne że na pewno nie macie więcej niż 11-12 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones