Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 069 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Czy ona nie grała Hermony w Hary Otterze????

j.w.

MUGOLEM_trolem

Nie, chyba z kimś ją pomyliłeś...

MUGOLEM_trolem

Najpierw naucz sie pisać a potem pogadamy.

Fantasty

??????

Fantasty

Jezu, co za debil... dać się tak marnie strollować...

MUGOLEM_trolem

jebłam.

marcelina179

Nieźle, nieźle :D ;]

MUGOLEM_trolem

Harpiego Fotela w Herbacie .

DannielNemesis

Wy się chyba ze mnie nie nabijacie, prawda? :(

MUGOLEM_trolem

Nieee ;p Tak na serio to Harrym nie bylo zadnej Hermiony...

MUGOLEM_trolem

Przecież to ona grała Harrego.

MUGOLEM_trolem

Masz na myśli to : http://www.filmweb.pl/film/Life+%26+Times%3A+Harry+Otter-2001-593040 ??

Marzenocha

Oooooo, oglądałem ten film jak byłem w młodym wieku, ale trochę Hary Otter był za długi...

MUGOLEM_trolem

No co ty. Ona grała Hermijąninę.

eterno_fantasma

Tak? Być może, bo już dawno oglądałem HO...i mogę nie pamiętać...

MUGOLEM_trolem

dobre ... jeśliś taki niezorientowany to skąd Twój nick ? :)

anti3ek

Mój nick jest z okładki jakiejś książki, gdzie z tyłu grubymi literami pisało: MUGOLEM. W w środku był rozdział z trolem. To jest połączenie tych słów poprzez "_". A Twój nick jet skąd? :*

MUGOLEM_trolem

Z angielskiego "ant" , bo zawsze byłam drobna :)

anti3ek

niezła dupcia, szkoda że nie mam takiej dziewczyny :(

chieminsky

ja chyba wiem dlaczego ; to przez to protekcjonalne podejście :)

anti3ek

protekcjonalne podejście? Nie wiem co ty do mnie mówisz kobieto...

chieminsky

Piszę ,nie mówię ,a to że "nie wiesz" to jeszcze jeden powod .

anti3ek

ty pewnie nie masz nikogo i dlatego sie wyładowujesz na innych. No tak, w końcu szkoła się zaczyna za 2 tygodnie...

chieminsky

Co to jest szkoła??? :o

MUGOLEM_trolem

miejsce w którym nigdy nie byłeś i nie będziesz bo jesteś za głupi

chieminsky

Napisał wam kim jest, jest trollem. To wszystko tłumaczy.

chieminsky

znowu błedne wnioski wszechwiedzacego internauty ... odpuscie sobie , bo nie wychodzi Wam zupełnie to pochopne szufladkowanie na podstawi postów (!) ... a tylko zanizacie poziom ...dyskusji (?)

anti3ek

Póki się nie odezwałaś, to poziom dyskusji był o wiele wyższy. I nie pisz "odpuśćcie sobie" bo to TY zaczęłaś obrażać innych.

chieminsky

taa... widać xD szczegonie Twój ; nie rozumienie słow zdecydowanie swiadczy o wysokim poziomie . Obrazam ?! Ciekawe gdzie ? Piszesz bzdury na forum i zalisz sie dlaczego "nie masz takiej dziewczyny" to Ci odpowiadam ze Twoje słowa dobrze o Tobie nie swiadcza i to pewnie jeden z tych powodów . Nie chcesz zeby ktos komentował Twoje wypowiedzi ? to zejdz z forum ...
(bez odbioru ... mam dosc )

anti3ek

przepraszam że obraziłem sfrustrowaną polonistkę po kilku fakultetach. Lepiej się tu nie odgrażaj bo zaraz ci napiszę takie słowa że się zesrasz z niezrozumienia ich. Dowód na obrażanie masz w swoim pierwszym komentarzu do mnie. I od kiedy żalenie się źle świadczy o człowieku? Zamiast przesiadywać na forum i pisać głupoty to idź lepiej kup podręczniki bo za tydzień zaczyna się szkoła.

chieminsky

to idz ubviegaj sie o znizke na te podreczniki , bo przyda Ci sie jesli tak postrzegasz "obrażanie . Ja mature zdałam juz pare lat temu . I nie strasz mnie , bo to zalosne :)

anti3ek

Podobno zdałaś maturę parę lat temu a nie umiesz nawet napisać zdania po polsku. To jest żałosne. A robienie sobie żartów z kogoś tylko dlatego że nie zna znaczenia jakiegoś głupiego słowa świadczy albo o niskiej inteligencji albo o młodym wieku. W twoim przypadku będzie to pierwsze no bo przecież "zdałaś" maturę.

chieminsky

dokładnie xD

MUGOLEM_trolem

Hary Otter? A co to?

Orphanka

Nie wiesz co to? Przecież wszyscy wiedzą! Mówi Ci coś imię Hermona, albo nazwisko Snake???

MUGOLEM_trolem

W Snake'a gralam kiedys na komorce za dawnych lat.
Ale z postaci z Harego Ottera najbardziej kojarzę tego Valdemara czy jak mu tam.

Orphanka

Taa, wiem o kogo chodzi.

MUGOLEM_trolem

To jakiś żart ? ____________

dastan3000

Dołączam się do pytania. Bo serio nic nie rozumiem ...

adulinka98

Jakiego pytania?

MUGOLEM_trolem

slyszalem rze ze Hermona uzalerznila sie od hermoniny serjo

sonnyy225

To żarty wolę więcej nie wypowiadać się w tym temacie bo tu piszą jakieś *___* :) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones