Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 044 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson
użytkownik usunięty
RoseWhite

bardzo dobrze. Moim zdaniem świetnie zagrała, bardzo wiarygodnie. Z filmu na film coraz lepiej, myslę że niedługo przestanie byc kojarzona tylko z HP. A, no i jak ona wyglada... Po Bling ring jestem gotowa zmienic orientację dla Emmy ;)

RoseWhite

W Bling Ring rządzi xD

RoseWhite

Ja nie jestem pewna co do jej gry w Bling Ring - albo aktorką jest nie najlepszą, albo właśnie miała tak ciężko grać. W każdym razie grała nieprzekonywająco. I to nie tylko w scenach wywiadów, gdzie jej sztuczność była oczywista.

frankfurters

a właśnie moim zdaniem nie szczególnie w scenie gdy wszedł ojciec Marca zapytać się co robią czy coś xd potem miala genialna twarz

SailorVenus

w tych scenach z wywiadami wydaje mi się że po prostu miała być taka sztuczna :)

Mrasiunia97

Ona jest sztuczna przez cały film, strasznie denerwująca

m_m1902

Idealnie zagrała, jej postać właśnie taki miała charakter, sztuczna i zmanierowana. Na yt są wywiady z Nicki...

chlopzmazur11

Chyba Alexis ale dzięki, obejrzałam ten wywiad który jest na końcu filmu, z całą stanowczością Watson zje..ła totalnie. Może nie powinna tak udawać (grą tego nazwać nie idzie) może wyszłoby naturalniej

RoseWhite

niestety wciąż jest podziwiana tylko za urodę niestety, dalej żadnej wybitnejszej roli. Poprawne role i niezłe, ale przecież to nie powinno dawać choćby 24. miejsca na filmwebie i takiej popularności. A buzia 10/10.

RoseWhite

Sztuczna,w dodatku zauważyłem że ma długa brodę i mało seksowne ruchy....

RoseWhite

Miała zagrać pustą idiotkę i genialnie jej to wyszło :D

użytkownik usunięty
RoseWhite

tutaj troszkę przeciętnie, nie pasuje mi do tej roli, to nie jest aktorka którą znam z Harry Pottera czy filmu Charlie, dlatego czekam na Piękną i Bestię i zobaczymy czy dawna Emma z talentem powróci wciąż mam wielką nadzieję.

użytkownik usunięty
RoseWhite

Ogólnie tak

Rola w Harry Potter wszystkie części 10/10
Mój tydzień z Marylin 6/10
Charlie 10/10 jej najlepsza rola
Noe wybrany przez Boga 6/10
Bling Ring 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones