Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

ostatnio natknęłam się na rózne 'artykuły' mówiące, że emma obraziła polskę w jakimś angielskim talk-show czy coś w tym stylu ? czy to prawda ? i jeżeli tak, to czy ktoś posiada link do widea ?

użytkownik usunięty
Leighton

No, ciekawe, ciekawe... Właśnie, że nigdy takiego show nie było. A gdzie widziałaś ten artykuł?

na różnych fanblogach i any blogach o emmie. czyli, ze to falsz ?

Leighton

A możeby tak najpierw forum przeszukać?

http://www.filmweb.pl/topic/430493/Czy+m%C3%B3g%C5%82by+mi+kto%C5%9B+wyja%C5%9Bn i%C4%87.html



użytkownik usunięty
mathilda

Ej no było coś takiego.
Dokładnie pamiętam te słowa, gdy ktos tam zapytal czy przyjedzie do Polski, a ona <hahahaha>:
"-Do tego pijactwa!? NIDGY!"
Hahah Boshhh! Przeraża mnie to jak widzą "NAS" niektóre kraje, ale i troche bawi ;DD

użytkownik usunięty

polska? pijactwo? rację ma, dziewczyna.

użytkownik usunięty
Leighton

jasne że fałsz... gdyby ktoś taki powiedział coś tak obraźliwego, zrobiłoby się o tym głośno, co nie? miley cyrus zrobiła skośne oczy i wstawiła to do internetu, zaraz ją chcieli objechać porządnie. myślisz że coś takiego przeszłoby bez echa?

a na blogach dzieci piszą rozne rzeczy.

i tak, byl juz taki temat.

Pewnie żet ta plota to fałsz antyfanów. Podobnie jak plotka jej fanów że jej babka pochodzi z polski. Nie można nigdzie znaleźć dowodów na potwierdzenie tych "faktów", więc nie ma się co nimi przejmować :)

jetli22

https://www.youtube.com/watch?v=3W8tFR2nTe0

bones_3

Długo tego szukałeś :)

jetli22

he he ta :D i szukałam ;D

Leighton

Tak, obraziła, mówiąc iż nigdy nie przyjedzie do tego pijactwa.

midnight_sun

co za pierdoły
nie macie już co wymyślać. Niech ktoś pokaże taki artykuł albo youtube albo coś. Póki tego nie zobaczę - nie uwierzę.

Leighton

No to ma dziewczyna u mnie 10/10. Niby z Anglii, a przebłyski inteligencji ma czasami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones