Emmanuel Lubezki

Emmanuel Lubezki Morgenstern

9,1
8 336 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Emmanuel Lubezki

W większości filmów, przy których pracował, to zdjęcia stanowią jego najmocniejszą stronę. "Jeździec bez głowy", "Seria niefortunnych zdarzeń", "Wielkie nadzieje", "I twoją matkę też", "Tajne przez poufne".

jestem_piatym_elementem

zdjęcia w jeźdźcu były moim zdanie genialne

jestem_piatym_elementem

zabawnie powiedziane :)
również według mnie jest świetnym reżyserem.
w takich wspaniałych filmach jak "jeździec bez głowy" jego zdjęcia zachwycają, zaś w słabszych (moje subiektywne zdanie) jak "ludzkie dzieci" są jedyną mocną stroną filmu

mucha_loku

mam nadzieję, że dostanie Oscara za zdjęcia do "The Tree of Life" - zdjęcia przynajmniej w trailerze są tak wspaniałe, że aż chcę zobaczyć film dla samych ujęć, do tego dodać Mallicka, Pitta i Penna i będzie niezłe dzieło :)

Pauleta

"Drzewo życia" potwierdziło moją teorię :D Gdyby nie praca Lubezki'ego + dobra gra Pitta i nietuzinkowa Jessica Chastain I, to nie byłoby na czym zawiesić oka.

jestem_piatym_elementem

również sądzę, że gdyby nie Lubezki film mógłby być tylko popłuczynami, ale zdjęcia są tak fantastyczne, że sam film też mi się spodobał - szok! zwykłą grę w baseballa czy chód potrafi nakręcić tak, że ręce same składają się do oklasków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones