Emmanuel Lubezki

Emmanuel Lubezki Morgenstern

9,1
8 336 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Emmanuel Lubezki

Standardowo w tym roku

użytkownik usunięty

Znów genialne, najlepsze zdjęcia i z Oscara nici...

To fakt. Ja już nie wiem jakie gościu musi zrobić zdjęcia, żeby głosujący w Akademii byli za nim. Nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy filmu Malicka jako plus widzą jedynie mistrzowskie zdjęcia Lubezkiego. Niestety mocno się rozczarowałem słysząc, że Oscar trafia do kogoś innego. Wg mnie jest to wielka pomyłka, bo za kilkanaście/kilkadziesiąt lat praca Lubezkiego będzie omawiana jako kultowa i uznawana za arcydzieło wśród pracy operatorów.

Od lat kibicuje lubezkiemu uważam go za wybitnego operatora od zawsze miał silna konkurencję ale w tym roku uważałem go za pewniaka, nie rozumiem werdyktu akademii ten Oscar należał sie lubezkiemu za niezwykłe zdięcia nie tylko za drzewo życia ,ale moim zdaniem za całokształt Oscar był by zwięczeniem jego wybitnych zdolności... szkoda

użytkownik usunięty
tarantino19

Nawet Kamiński przyznał że Lubezkiemu się należy w tym roku Oscar.

No właśnie to o czymś świadczy heh pozdrawiam.

Nigdy jeszcze tak bardzo nie byłem zainteresowany tą kategorią, pominięcie Lubezkiego jest po prostu nieśmiesznym żartem Akademii, genialniejszych zdjęć chyba nie da się zrobić

Po prostu nikt nigdy nie głosuje (w żadnej kategorii) na film, który mu się nie podobał.
Pewnie ponad połowa głosujących przy głosowaniu powiedziała sobie tak :
"No tak, zdjęcia w tym filmie są świetne w tym roku bezkonkurencyjne, ale co z tego skoro wynudziłem się na tym filmie. "Drzewo życia" ma jeszcze nominacje za film roku i reżyserie. Filmem roku to ten film na pewno dla mnie nie jest i w życiu na nie go nie zagłosuję za reżyserie pomimo ze nie jest chyba najgorsza też nie bo Malick nakręcił nudny i pseudofilozoficzny film . Może innym razem."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones