Emmanuelle Chriqui

Emmanuelle Sophie Anne Chriqui

7,1
3 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Chriqui

Z pełnym szacunkiem dla aktorki, ale dlaczego Ona jest w pierwszej 10?!?!?!Jakby porównać jej talent i FILMOGRAFIE z innymi aktorami w pierwszej 10 a nawet 30 to nie dorasta im do piet;/ w 10 są same legendy, a spojrzmy prawdzie w oczy, taki zwykły widz, mógł nawet o niej nie słyszeć... A o reszcie z conajmniej pierwszej 20 słyszał napewno. Uważam, że jej miejsce w rankingu to nieporozumienie.

aga558

bez urazy, jednak nigdy nie słyszałam o tej kobiecie..
i uważam że miejsce obok J.Nicholsona badz Ala Pacino jest nieporozumieniem.. Panowie są wielkimi i uznanymi aktorami, a ta kobiecina nie jest znana szerszej widowni.

nonsens..

krolowa_sniegu_2

spoko ludzie jutro spadnie o kilkadziesiąt miejsc, a pojutrze jej pewnie nie będzie na liście:) pierwszy 1000 to zawsze głosuja ludzie, którzy znaja jakiegos aktora, np z jednego serialu i dawają mu 10 i 9 aby weszedł nalistę :) a potem inni się bulwersuja "a kto to jest" dają po 1,2 żeby go nie było na liście:) takie błędne koło trochę! wiekszaść ludzi zagłosuje na nią teraz na 1 lub 2 choc jej w życiu nie widzieli pewnie w żadnym filmie:)) i to juz jest paradoks , głosowac bo jest za wysoko, lub nie glosować bo nie można jej w koncu ocenic, jak się jej nie widziało!

użytkownik usunięty
86Korek86

Nie słyszałem nigdy o niej i daje 1/10 bez sumienia iż nie powinna być w top10... :)

użytkownik usunięty
aga558

K...a zapoznajcie się wreszcie z systemem działania TOP 100 i...racjonalniej oceniajcie ludzi kina.

Przepraszam, ale czy może mi ktoś powiedzieć kto to w ogóle jest?!? Nie no to już jest gruba przesada! Pierwsza 10?!
Totalne nieporozuemienie...

aga558

Sliczna! :)
Ale filmy w ktorych grala maja u mnie srednia 3,5/10. Tak, ze moge ja dodac do ulubionych - bo lubie na nia patrzec. Ale nie dam oceny wyzszej niz 5/10.

aga558

Jest ładna to jej 10 dają... Nie pierwszy raz taka sytuacja :/

Bris

Ale wy durni ludzie jesteście. Nie od dziś wiadomo, że mają skopany skrypt oceny i rankingu, a wy się jaracie jak kretyni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones