Emmanuelle Chriqui

Emmanuelle Sophie Anne Chriqui

7,1
3 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Chriqui

Czy ona nie przypomina wam Niny Dobrev ???
bo mi bardzooo

4shlee

mi również :) fajnie by było gdyby to ona zagrała Katherine a nie 1 aktorka je obie bo w książce jest że się trochę różniły

agula0605

Prawda. Popieram w 100%.

agula0605

ona ma trochę ostrzejszą urodę niż Nina, no ale gdyby grała Katherine w sumie może by to i fajnie wyglądało:)

bourgeoise

też uważam, że ona powinna grać Katherine. Jest bardzo podobna do Niny Dobrev, a poza tym jeszcze by ją ucharakteryzowali i byłoby super. W ogóle to Nina
i Emanuelle są niemal jak siostry bliźniaczki.

4shlee

bardziej Klaudie Halejcio:D
nie wiem jaj dla Was ale moje ulubione aktorki badź najładniejsze to:
1) Emanuelle oczywiście
2) Mary Elizabeth
3) Sarach Gellar
4) Elisha Cuthbert

bodzio2701

Dla mnie sa jak blizniaczki niemalze.

4shlee

Od razu tak pomyślałam, jak zobaczyłam ją w filmie Kobiety w opałach, musiałam się dobrze zastanowić i przyjrzeć, ale z początku byłam pewna że to nina:)

Angelic_Wings

Też zauważyłem mega podobieństwo jak oglądałem Nie zadzieraj z fryzjerem;P Od razu mi się skojarzyła z Niną Dobrev. Są podobne prawie jak bliźniaczki.

mareq7

Też zauważyłam podobieństwo, więc weszłam na fw, żeby sprawdzić, czy to oby nie ona.. :)

4shlee

Ja tam nie widzę zbytniego podobieństwa... Może dlatego, że cały czas oglądam Entourage i The Vampire Diaries i już się na nie napatrzyłam. Ale osobiście uważam, że Emmanuelle jest o wiele ładniejsza, a jej uroda jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna...

A poza tym jak coś to Nina Dobrev jest do niej podobna, a nie ona do Niny, w końcu Nina przy niej to dziewczynka...:)

4shlee

A kim jest ta Nina?

szeryf23

autorka posta podała nazwisko, istnieje w końcu google

4shlee

Jej.. strasznie są podobne! Fajnie by było gdyby grała Katherine ;)

4shlee

Mi przypomina kogoś innego
http://www.youtube.com/watch?v=xpWWudgzIaY&feature=relmfu

4shlee

nie lubię porównań ale w tym przypadku macie rację

tomucho77

Podpisuję się pod "tomucho77"

4shlee

Miałam założyć podobny wątek, widzę, że nie tylko ja to zauważyłam:)

użytkownik usunięty
4shlee

Do Niny Dobrev jest podobna Victoria Justice ...

4shlee

a może to Nina przypomina ją haha:)

4shlee

A może Shiri Appleby?

4shlee

zgadzam się ;-)

4shlee

podobna jest tez do Alexy Vegi z Małych Agentów xD zwlaszcza na tym zdj z filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones