Emmanuelle Chriqui

Emmanuelle Sophie Anne Chriqui

7,1
3 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Chriqui

Ja chyba jestem ślepy ale czy ona nie jest podobna do Salma Hayek

użytkownik usunięty
olekczerwony

Prędzej do Niny Dobrev.

Wy chyba obaj/oboje jednak jesteście ślepi. Nie jest podobna do żadnej znich. Co najwyżej ma podobny typ urody co Salma, Niny wogóle nie przypomina. A tak na marginesie, jest naprawdę ślicza ;).

użytkownik usunięty
Greenh1

To nie jedynie moja opinia, zatem coś w tym musi być. Zresztą tu na forum też chyba ktoś tak stwierdził :)

Nie obraź się ale Twoje rozumowanie to filozofia w stylu "jedzmy gówno, musi być smaczne bo przecież miliardy much nie mogą się mylić". To że jeszcze "ktoś" dopatruje się podobieństwa nie znaczy, że ono istnieje. Mają inną "budowę twarzy", kości policzkowe, czoło, wszystko mają inne. Przyjrzyj się kilku zdjęciom a zobaczysz, że mam rację.

użytkownik usunięty
Greenh1

Przecież nie powiedziałam że jest jej kopią, różnice w budowie oczywiście że będą. To zupełnie inna osoba nie jej bliźniacza siostra. Ja dostrzegam podobieństwo, w mimice zwłaszcza, uśmiech, układ ust.. Rysy również są podobne np profil. PODOBNE nie identyczne. To różnica.

olekczerwony

no chyba jesteś ślepy:)

olekczerwony

bardzo podobna. I głos ma też podobny!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones