Emmanuelle Seigner

7,9
7 510 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Seigner

Trzy szóstki są w dacie urodzenia Seigner, czy to przypadek, że została ona żoną Polańskiego, którego tak interesuje tematyka diabelska? Myślę, że coś jest na rzeczy...

Thommy

Niezły numer :) Nie zuważyłem tego wcześniej.I do tego zagrała w "Dziewiatych wrotach".Ciekawe, ciekawe...

Martin_Eden

Malo tego, kiedys w wywiadzie z Kamelem (tym z TVP) porownanala slawe Polanskiego do slawy Jana Pawla II, co wzbudzilo maly protest u Tomeczka. Prawdziwa z Seigner bezboznica musi byc;)

Thommy

dużo bardziej szanuje Polańskiego od Jana Pawła II

StalowyGigant

o tak, Polańskiego szanuję :)

StalowyGigant

bardziej niż szanujesz Romana Polańskiego to zapewne nienawidzisz KK

Martin_Eden

Ludzie jesteście ostro walnięci. Ręce opadają..:-(

justykob

Nie wyczuwasz u nich lekkiej ironii? Ja trochę tak :)

Thommy

hihi...a trzecie swoje dziecko nazwą "Dzieckiem Rosemary" ;)

klaxon_2

hah tak ;p
Nie zwróciłam na to uwagi, aczkolwiek ciekawe, ma diabła w oczach, oj ma ;p

fiolek155

Mi sie to w niej absolutnie podoba! To czyni ja piekna kobietą, jest niezwykle uwodzicielska :)

Thommy

moj wujek sie urodzil 6.06.1966 wiem ze nie ma to nic wspolnego z Seigner ale to jako ciekawostka:P

TheJ4ck4L

Pozdrów wujka ;)
A tak przy okazji,to też uważam że to trochę...hmm...dziwne (?)

TheJ4ck4L

czy inicjały Twojego wujka to J.S. ?
znałem kogoś takiego,

Thommy

666 the number of the beast.:) hmm właśnie oglądałem gorzkie gody, nie powiem, rysy twarzy ma niezłe, ale rzeczywiście w jej oczach jest coś takiego... ...mrocznego? Ciekawe jak to na prawdę z nimi jest...

Thommy

Tak! Myślę, że Polański specjalnie szukał takiej daty wśród aktów urodzenia wszystkich Paryżanek i pewnie zapłacił duże pieniądze, żeby ją później odszukać, to jest to! Odkryłeś wielką tajemnicę, Thommy!

MadMatt

Haha MadMatt respect!!:D Krótko zwięźle i na temat:)

ija001

Ale niektóre małolaty szukają sensacji.
Jak swoją datę urodzenia doprowadzę do jednej cyfry, pomnożę przez 666 i podzielę przez 666, to otrzymam swoja cyfrę numerologiczną. To straszne!!!

Thommy

To drugie dziecko Rosemary Woodhouse...

Thommy

Sorry, że post pod postem. Oglądaliście wczoraj Wielki Finał Jednego z Dziesięciu? Koleś, który wygrał po podliczeniu punktów maił wynik 666.Czyżby to był Lucek? I jeszcze takie dziwne miny strzelał. To musiał być On :)

Thommy

Jakby Ciebie interesowała tematyka diabelska wiedziałbyś/ałabyś że prawdziwą liczbą szatana jest 661 a nie 666.

butryk_2

Gdyby Ciebie interesowała ta tematyka wiedziałbyś, że 666 jest jednak Liczbą Bestii:
''Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.''

Jednakże z Szatanem jest również uosabiana liczba 616, nie 661, ale pojawia się ona tak rzadko, że uważa się to za błąd kopisty.

morose_pixie

Chciałem napisać 616 tylko jak widzisz za szybko wciskałem klawisze. Podałaś cytat, ale z tego co wiem Biblii nie czyta się tak dosłownie :)

butryk_2

"I ujrzałem bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na jej rogach dziesięć diademów, na jej głowach zaś bluźniercze imiona." - no co jak co, ale myślę, że to idealnie opisuje Emmanuelle. no, a liczba jej 666 hahaha

butryk_2

Dzwonilem, nie ma takiego numeru...

Thommy

Niektórzy rzeczywiście nie mają co robić...
Ilu już ludzi byłoby "dziećmi szatana"!
Założe się, że Polański, gdy tylko zainteresował się Seigner, zapytał ją o jej datę urodzenia i stertę różnych innych diabelskich głupot... ;-/

quleczka

Tylko zabobonni Polacy wierzą, że ta liczba ma cokolwiek wspólnego z szatanem. Jaki macie dowód, że bóg czy szatan istnieją, hę?

nihil_23

zabobonni czy wierzący? i czy to pytanie stricte teologiczne ma jakiś większy sens odnośnie tematu??

nihil_23

geniuszu gdyby była pewność to by się to wiarą nie nazywało. Tylko Polacy? przez przypadek Iron Maiden (Anglicy w razie wątpliwości) śpiewają "666 the number of the beast"? Z resztą informacja że jest to liczba szatana zawarta jest w Piśmie Świętym (nie jest to polska księga) więc ogarnij swoje komentarze. Dowody na istnienie Boga są, tylko że niestety ateiści mają problemy z uznaniem je za dowody. Do tego dochodzą opętania zarejestrowane i udokumentowane. Ale wy ateiści macie z tym problemy, my wierzący nie.

Jasiexx

Pismo Święte nie jest polską księgą? Jak to? Przecież Jan Paweł II napisał..

Jasiexx

Jasne, a niepijący mają problem alkoholowy - he, he, he, he!

Thommy

To się nazywa news "z dupy"...na pudelka ;)

Thommy

Hmmmm...

Thommy

nom...ma coś diabolicznego w oczach,oj ma!na dodatek Sharon Tate i przyjaciele zostali zamordowani przez satanistów z bandy Mansona

MUSSS

To nie byli żadni sataniści :/ Teraz nagle wszyscy będą się na siłę doszukiwać jakiś powiązań z szatanem itp

Thommy

czy to przypadek prze pana czy też sprawa szatana buheheeheh

Thommy

na pewno nie przypadek! do tego grała w 9. wrotach! coś jest na rzeczy

Thommy

Nie wiem czy wiesz, ale sporo osób się urodziło w czerwcu '66.... wszyscy od razu są wcieleniami szatana <głupek>

Thommy

A co z dziećmi urodzonymi 06.06.06r.? ;)

Thommy

Do tego 666 polubień...

Thommy

buahahaha.

Ej uwazaj bo Illuminati obserwuja, siiiiii.

Mr_Krytyk

HEHE ;D

Thommy

Ja urodziłam się 06.06.1996 r. Mam się bać?

aviatorka_06

Ty nie, ale jeśli jesteś antychrystem to jest to podła wiadomość dla wszystkich, koniec świata jest bliski.

Zaczynam spełniać swoje marzenia.

aviatorka_06

niekoniecznie za dużo 6 na 9 a wtedy to się redukuje i nie ma tak negatywnego znaczenia ;)

Thommy

Słuszna uwaga...

Thommy

a gdzie wyczytałes ze Polański tak sie lubuje w tej tematyce ?

maciekb80

No dokładnie. To mity. Romek kiedyś powiedział, że "Dziecko Rosemery" to historia nieprawdopodobna, fantastyczna.

Thommy

i do tego jest pieprzonym gwałcicielem najpierw upił dziewczynę późnej nafaszerował ją dragami po winien gnić w więzieniu dziwne ze się z nim nie rozwiodła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones