Ennio Morricone

9,0
15 998 ocen muzyki
powrót do forum osoby Ennio Morricone

Pomyłka

użytkownik usunięty

Ten człowiek to mistrz kocham jego muzykę, a według filmwebu zaczął tworzyć muzykę
filmową przed narodzinami. Ennio jest lepszy od tego co skomponował swój pierwszy
utwór w wieku 5 lat (nie pamiętam czy to był Mozart czy Beethoven). Proszę o poprawienie
tej pomyłki lub jeśli się mylę to proszę mi wytłumaczyć jak to możliwe.

Po prostu data, która figuruje na filmwebie jest datą wyprodukowania filmu np " La signora delle camelie " jest z 1915 roku a Ennio skomponował do niego muzykę w 1992 r tu masz link http://www.imdb.com/title/tt0991281/fullcredits#cast

skoro nie wiesz kto i co skomponował w wieku 5 lat to najlepszy dowód na to, że jesteś idiotą, wielbisz moricone bo to pewnie jedyny kompozytor jakiego znasz.

użytkownik usunięty
Private_Witt

Nie atakuj tak od razu. Nie każdy jest muzykoznawcą. Po prostu niektórzy wielbią muzykę filmową, ale nie zagłębiają się w klasyczną. Ja skończyłam szkołę muzyczną i nie interesuje mnie to, który kompozytor kiedy zaczął tworzyć - ważniejsze dla mnie są ich dzieła. Choć, prawdę mówiąc, od jakiegoś czasu coraz bardziej fascynuje mnie muzyka filmowa. A Ennio Morricone nie bez powodu jest nazywany mistrzem tego gatunku. Poza tym, jeśli ktoś słucha właśnie jego, a nie elektroniczno-perkusyjno-wyjącej sieczki, którą wszędzie można dziś usłyszeć, to na pewno nie jest idiotą.

Private_Witt

A ty idioto ilu kompozytorów znasz ?

tomucho77

dziesiątki

Private_Witt

I z tego powodu nie jesteś idiotą a inni są bo nie znają tylu co ty ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Private_Witt

Wiesz nie każdy jest takim znaffcą jak ty a osobie mogę jedynie napisać iż jestem smakoszem muzyki filmowej.
Popatrz chłopie na siebie i na te twoje wypociny...
"najlepszy dowód na to, że jesteś idiotą, wielbisz moricone bo to pewnie jedyny kompozytor jakiego znasz"
czy wszystkich wyzywasz od idiotów tylko dlatego że nie znają tylu kompozytorów co ty ?

tomucho77

Jak można porównać Moricone do Mozarta, baaaa, a nawet napisać że jest on od niego lepszym kompozytorem, a co najzabawniejsze nawet nie wiedział o kim mówi. Za to mu się oberwało, więc proszę nie wyrywaj z kontekstu "smakoszu".

Private_Witt

A czemu to nie można porównaywać Moricone do Mozarta ? czy "twój świat" tego zabrania ?

tomucho77

bo się wychodzi na idiotę właśnie.

Private_Witt

Na idiotę w twoim idiotycznym świecie.

tomucho77

W moim świecie przynajmniej nie stawiamy na równi geniusza i kompozytora muzyki do ruchomych obrazków.

Private_Witt

Strasznie skacze ci gula z tego powodu.

użytkownik usunięty
Private_Witt

Gdyby Mozart żył dzisiaj albo gdyby za jego czasów istniało kino, pewnie też komponowałby muzykę do "ruchomych obrazków"

Private_Witt

na idiotę wychodzi nie on, ale ty

Private_Witt

kto tu na kogo naskoczył, co? takim typom jak Private_Witt powinno się zamykać dostęp do internetu, bo jedynie co robią to burdel na forum

Wookie_LG

wiem, ale lubię to robić i jestem w tym dobry.

Private_Witt

ŁaŁ. bijcie brawa, jestem kretynem i jestem z tego dumny, baa , jednym z lepszych! prostak.

Nowos

cool

Nowos

Znowu, kolejny atak, przestaje już czytać, bo nie mogę jakim jesteś kretynem, sam powiedziałeś.

Mowiacy_do_reki

serio ? :d tak się teraz w podstawówce odpyskuje? przestań to pisać a nie czytać, oj czytać to jak widzę powinieneś jak najwięcej

Nowos

W podstawówce? No nie wiem, ty mi powiedz. Poza tym uważasz, że wiek jest wyznacznikiem czyjeś osoby? Teraz dopiero widzę, jakim kretynem jesteś, zresztą sam tak się określiłeś. Lepiej rzeczywiście zajim się tą swoją edukacją w postawówce, bo słabo ci idzie. :D Powodzenia. Nie zapomnij kredek. Widzę, że dziecko cały czas coś boli, nawet po kilku tygodniach.

Mowiacy_do_reki

Tak, wiek jest często wyznacznikiem głupoty, nie bez powodu to nie dzieci decydują o rodzicach a nie na odwrót
:-] , jeśli z mojej aluzji "jestem kretynem i jestem z tego dumny" jakimś cudem wywnioskowałeś , że mówię o sobie, to niewątpliwie z twoją inteligencją czy umiejętnością rozumienia słów coś jest nie tak :-]

Nowos

Bo widocznie w twoim przypadku wyznacznikiem głupoty jest wiek, zresztą po co będę to tłumaczył takiemu kretynowi, jak sam powiedziałeś, jak ty. Poza tym tylko kretyni zaczepiają innych, więc jak najbardziej można cię nazwać tak lub nawet najgorzej, choć nie będę mówił jak, bo przecież nie jestem tobą.
"jeśli z mojej aluzji "jestem kretynem i jestem z tego dumny" jakimś cudem wywnioskowałeś , że mówię o sobie, to niewątpliwie z twoją inteligencją czy umiejętnością rozumienia słów coś jest nie tak :-]" Widzę, że jesteś tak mało pewny siebie, że każdą wypowiedź musisz poprzeć swoją debilną minką. No cóż, wiele ci nie pomogła, nie za bardzo wiadomo, co chciałeś powiedzieć.
"Tak, wiek jest często wyznacznikiem głupoty, nie bez powodu to nie dzieci decydują o rodzicach a nie na odwrót" Tu chyba raczej chodzi o doświadczenie życiowe, a nie mądrość, ale widzę, że masz małe pojęcie o życiu i potrafisz jedną cechę rozszerzyć na wszystkie aspekty i zaszufladkować dla jednej grupy (w tym przypadku wiekowej). Mądrość jest niezależnie od wieku, ktoś mądry może źle postąpić, bo nie ma doświadczenia. Wg ciebie mądrość ma bardzo uniwersalne pojęcie. Można ją podczepić pod każdy aspekt, ale ty już udowodniłeś, że myśleniem u ciebie ciężko.
Lepiej zajmij się atakowaniem innych, to ci wychodzi przyzwoicie, acz wuglarnie.

Mowiacy_do_reki

Nie zaczepiam tylko wyrażam swoje oburzenie , że takie dzieciaki swoim chamstwem psują ten jakże piękny portal.

1."zresztą po co będę to tłumaczył takiemu kretynowi, jak sam powiedziałeś, jak ty" nadal nie zrozumiałeś aluzji , że to było do ciebie :-]?

2. mądrość:
-Aż mi się nawet nie chce Cię pogrążać i cytować z wikipedii znaczenie tego słowa, w skrócie - tak, nieznajomość efektów swoich działań jest przykładem głupoty

Nie bez powodu też mędrcami nie nazywano nigdy noworodków czy przedszkolaków :-]

3. ten fragment podobał mi się najbardziej:
"No cóż, wiele ci nie pomogła, nie za bardzo wiadomo, co chciałeś powiedzieć."

Uwierz mi, wiele osób zrozumiało :-]

Nowos

" nadal nie zrozumiałeś aluzji , że to było do ciebie" Przecież to był post do użytkownika Private Will. Taki tępy jesteś?
"Nie zaczepiam tylko wyrażam swoje oburzenie , że takie dzieciaki swoim chamstwem psują ten jakże piękny portal. " To przecież o tobie. W końcu to ty jesteś wzorem w pokazywaniu chamstwa. Dzieciaki? Masz ewidetny problem z wiekiem, wg ciebie im starszy człowiek, tym bardziej wartościowy, ale trzeba być ograniczonym. Żal mi ciebie.

"Aż mi się nawet nie chce Cię pogrążać i cytować z wikipedii znaczenie tego słowa, w skrócie - tak, nieznajomość efektów swoich działań jest przykładem głupoty"
Proszę, cytuj ...definicję z wikipedii...haha. Nie wiedziałem, że mądrość, to pojęcie które ma określoną definicją i to z wikipedii. Mnie pogrążać? Jakbyś mnie nie pogrążył to już i tak ciebie nie prześcignę.
"Nie bez powodu też mędrcami nie nazywano nigdy noworodków czy przedszkolaków :-] " O kurczę, przechodzisz sam siebie. Ty czytasz te swoje teksty, zanim wciskasz wyślij?...
"3." I kto tu jest dzieckiem, cieszy się z byle zdania.
"Uwierz mi, wiele osób zrozumiało :-]"...haha...Jaka pewność siebie...jaka bezczelność...poczucie własnej wartości i samozachwyt, typowy pozerek, a co? Wysłałeś linki wszystkim swoim znajomym? Napisali ci, co im zasugerowałaś, żeby ci powiedzieli? Samoocena wzrosła?
Wiesz co? Odpisujesz na posta po 2 tygodniach i naprawdę nie żal ci czasu?
No i ta minka, która ma mi wmówić, jaki luzak jesteś, nawet z noskiem, mimo że nikt takich nie robi. W wymyślaniu głupot to jesteś liderem.
O jakim chamstwie mówisz, bo dla mnie chamstwem jest atakowanie innych. Widocznie ty masz to swoje chamstwo z wikipedii, które cechuje dojrzałych wiekowo osobników, tak cenionych przez ciebie. Tylko żebyś się za bardzo nie podniecił jak spotkasz 101-letniego dziadka. Na pewno podzieli się z tobą tą swoją mądrością.

"ŁaŁ. bijcie brawa, jestem kretynem i jestem z tego dumny, baa , jednym z lepszych! prostak." To i tak jest jak dla mnie twoja najlepsza wypowiedź. łaaaał...łał... łał...To jest dopiero dziecinada, a ty mówisz o innych dzieci - hipokryzja. Idź już spać, bo widzę, że czekasz do nocy, żeby odpisywać na posty.

Mowiacy_do_reki

1. Jak nie wiesz ,że słowa których używasz mają określone znaczenia i dlatego się nie mówi na płot wanna :-]
2. W ogóle , chyba nie bardzo rozumiesz znaczenie jakichkolwiek słów skoro atak nazywasz chamstwem , w dodatku człowieka który niesprowokowany atakuje innych, ale w jednym masz rację, szkoda czasu na odpisywanie.

Nowos

Za to widzę, że ty masz potężne problemy z interpunkcją, czy to nie cechuja dzieci z podstawówki?
Niesprowokowany? Mówiwsz o sobie? Bo nie widzę, żeby ciebie ktoś prowokował, to ty prowokujesz innych, więc wszystko się zgadza. Sam przyznałeś, iż jesteś chamem. Co tu jeszcze wyjaśniać. No wiem, że nie warto odpisywać, ale jakoś bawią mnie te twoje żałosne posty i nie mogę się powstrzymać. Sam się ośmieszasz, a myślisz, że jesteś zabawny. Taaa...ty za to rozumiesz znaczenia słów...taa...udowodniłeś.
No i znowu ta debi.na minka. W końcu trzeba swoją wątłą pewność siebie czymś poddubować. Zacznij raczej robić taki minki ;^(...hehe

Morricone stworzył muzykę do filmu niemego... jeny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones