Enrique IglesiasI

Enrique Miguel Iglesias Preysler

6,5
500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Enrique Iglesias

Nigdy nie uwazałam, że jest przystojny, że ma talent itd. Przechodzilam koło niego obojętnie. Aż dzisiaj zobaczyłam teledysk do piosenki "Do you know?" i po prostu się zakochałam xD Piosenka śliczna, a Enrique jest nieziemsko przystojny w tym teledysku :)

aaaaa

To z jego najnowszego albumu "Insomniac". Osobiście polecam cały album, a najlepszym utworem z tego jest "Ring My Bells"

Szajba

a mis ie najbardziej podoba z nowej plyty oprocz do you know, little girl, wish i was your lover,on top of you

Szajba

Hmm ja ostatnio strasznie się w jego, ze tak powiem tworczosc wciagnelam:)
I najbardziej podoba mi się chyba "Wish I Was Your Lover", "Addicted", "Escape" i "Hero", ale to zawsze;) :))

aaaaa

"Do you know?" zajebista piosenka Na 100% jedna z jego najlepszych:):)

Filon

Mnie najbardziej podobają się piosenki: "Do you know?", "Little Girl", "Somebody's me", "On top of you" i "Tired of being story" w jego wykonaniu o wiele lepsze :)

aaaaa

a mi sie podoba ring my bells,do you know,somebodys me,whish i was your lover-oglonie to wszystkie piosenki z albumu sa fajne:)

aaaaa

Coś o tym wiem xD ze mną jest dokładnie tak samo... a mi się podoba z tego albumu najbradziej tired of being sorry i push, a tak poza tymi to hero, escape i Could I have this kiss . Ale inne tez sa zajebiste =)

aaaaa

ja raczej nie słucham takiej muzyki sam z siebie (ale często leci w radiu czy tv, więc cóż, człowiek się przyzwyczaja), no ale ten "Ping Pong Song" wpada w ucho - to trzeba przyznać
a podobno Enrique jest do Julia niepodobny:)

kRis

Prawda jest taka, że większość ludzi mówią: O patrz Enrique, jaka wiocha" A gdy lecą jego przeboje to wszyscy znają tekst :)

AnkaWi

prawda swieta:P ja czasami mowilam, ze to wiochmen;p bo niemodne, ale kiedy w radiu slysze bailamos czy hero, to spiewam:PP nie wiem skad znam tekst, ale znam:PPP a jakie jego piosenki najbardziej wam sie podoibaja;>

Daggulka_Preity

xDDD Dobre, mam to samo z tymi tekstami xDD Ja tam za nim nie szalę ale uważam, że gość jest dobry w tym co robi :)

AnkaWi

Ja Enrique lubię od 2002r. wszystkie jego piosenki są zawaliste a nie tylko jedna czy dwie. A teledysk do pios. Taking back my love w jego i Ciary wykonaniu jest nieziemski. Wielka szkoda, że nie gra w filmach.

Rosaura

Takin' back my love jest boskie xD
Ja jeszcze uwielbiam nieśmiertelne Bailamos, not in love, tired of being sorry, somebody's me, ping pong song (bo jakże by inaczej) i be with you
Też długo przechodziłam obok niego obojętnie, aż do czasu kiedy w sklepie była promocja na płyty, dwie w cenie jednej, wypatrzyłam tam jego 'the best of', wróciłam do domu, posłuchałam pare utworów i następnego dnia po szkole biegłam do sklepu po płytę xD

Daykerie

Takin... jest boskie ... och zgadzam sie, ale Ciara tam jakos dziwnie spiewa... a co do teledysku od ,,Do you Know'' to przeczytalam sobie to forum i mysle ,, hmm... co to jest'' właczam na wrzucie i ,,aaa... to to!!'' moje Qmpele tak samo. chyba kazdy zna jakas jego piosenke, ale moze po prostu nie wie jak to sie nazywa i czyje to. a wracajac jeszcze raz do teledysku, to pokazuje nature faceta: wszystkie laski patrza na takiego, a on sobie wypatrzy zajeta xDD Pozdrawaiam :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones