Eric Cantona

Éric Daniel Pierre Cantona

7,2
733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Cantona

Na pewno każdy kto widział film "Looking for Eric" roztkliwia się czule nad tym jacy to wspaniałomyślni są angielscy kibice i jaką nauczkę dali niegrzecznemu bandziorowi ,no istne kino moralnego porządku .Się prawie wzruszyłem i uwierzyłem,że jest wyjście z tego bagna ;) Jak nie wiesz co robić w życiu to przypal haszu i pogadaj z bohaterem z plakatu a ten na pewno wskaże Ci drogę .Z ostatniej chwili ...Eric Cantona namawiał do bojkotu banków by w ten sposób przeciwstawić sie systemowi ,otóż wymyślił sobie że wszyscy 7 grudnia wycofają pieniądze z banków i w ten sposób upadnie system .Zero przemocy na ulicach ,po prostu klikniecie myszką i trach po wielkim nieludzkim systemie.:) UROCZE.
p.s. 7 grudnia nikt nie wycofał pieniędzy ze swoich kont bankowych mało tego król Eric też tego nie zrobił...no cóż ale jak mówią "wiara jest jak dupa ,trzeba ja mieć" !!!

memxa

Zawsze znajdzie się ktoś kogo bardziej interesuje życie prywatne, poglądy, zachowania i występki aktora, niż jego gra. Napisałeś swoje. Ok. pomysł z bakami debilny. Ale co z tego? A tak w ogóle, to skoro już podajesz takie info, to proszę o jakieś wiarygodne źródła.

kangur_msc_CM

z prasy np .Przekrój , wpisz sobie na google hasło " eric cantona nawołuje do bojkotu banków "itd.. p.s. nie interesuje mnie życie prywatne Cantony po prostu facet robi o sobie naiwny film a przy okazji wychodzi że nie ma szacunku do tego z czym się deklaruje - innymi słowy facet nie ma poczucia honoru , ewentualne co ma to poczucie humoru .

memxa

To co on robi to jego sprawa, ale nikt nie powie , że był słabym piłkarzem.

Pawlovsky

Pomimo tego że grał w MU to faktycznie piłkarzem był bardzo dobrym. A aktor z niego też nie najgorszy.

Sanderus

Też jesteś kibicem diabłów?;d

Pawlovsky

Hehehe. Przykro mi, ale tylko Czerwoni:).

memxa

"OSZUST CZY SZALBIERZ???" Usiądź ze słownikiem i dowiedz się co te wyrazy znaczą,bo użyłeś je bez sensu.Kogo niby i w jaki sposób oszukał??:DDD

memxa

bredzisz kutafonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones