Eric Kripke

7,8
232 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Eric Kripke

Rzadko sie zdarza zeby serial z sezonu na sezon robil sie co raz lepszy. Pierwszy sezon nie zachwycal, dopiero pod koniec sie rozkrecil, ale 3 i 4 seria to klasa sama w sobie. Taki prison break zaczal dobrze, a potem juz bylo tylko gorzej. Szkoda tylko ze ogladalnosc Supernatural nie powala i przycieto mu budzet, chociaz mimo tego serial nie stracil na jakosci.

użytkownik usunięty
shen16

Zgadzam się w 100%.Supernatural nabrał prawdziwej klasy.Jak wino serial dojrzał z czasem.Po prostu temu Panu należą się ogromne podziękowania za SN.Kripke wiedział czego chciał i to osiągnął.Odwalił kawał niezłej roboty ;)

shen16

Eric Kripke jest geniuszem ;) 4 sezon SPN jest najlepszym sezonem jaki był puszczony w tym roku w USA

dzemamer

Całkowicie się zgadzam!!!! to chyba pierwszy serial w historii na którego 5!!!! sezon czekam jak na zbawienie :D:D:D:D nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło. Zazwyczaj po dobrym 1 sezonie czeka się na 2, który zwykle rozczarowuje, a potem jest już tylko gorzej, ale SUPERNATRAL..... ten serial przeczy wszystkiemu z czym się kiedykolwiek do tej pory spotkałam!!! Brawa i wielki szacun dla pana Kripke za genialną robotę!!!! Oby tak dalej :D

shen16

A ja sie nie zgodzę, przynajmniej nie do końca. Fakt, Eric stworzył bardzo dobry serial jako całość.Ba, więcej, podjął się bardzo ryzykownej rzeczy, jaką było wprowadzenie demonów,aniołów,nieba, piekła i nie tylko ograniczenie sie do ogólników.Stworzył z tego obraz swojej własnej wizji, która, właśnie dzięki świezemu spojrzeniu i wolności interpretacji faktów zawartych w takich czy innych książkach, stała się tak wciągająca.

Jednak, nie zgadzam się z tym, że 4 sezon jest najlepszy, oooo nie.W porównaniu z 1 czy 2 sezonem serial stracił klimat, na rzecz szybszego tempa akcji.Co było wtedy a nie ma tego teraz? Przede wszystkim, wtedy mozna było poczuć klimat, oryginalnej i ciekawej przygody w która wyruszyli dwaj bracia.Dobra muzyka a przede wszystkim dobre zdjęcia, czy to krajobrazu USA, czy Impali przemierzającej autostrady stanów. Oczywiście, teraz ta przygoda także jest ekscytująca i ciekawa, ale jakby zanikł klimat.

Podsumowując, serial jest rewelacyjny, naprawdę.Oprócz braci, poznajemy równie interesujących ludzi, czy raczej aniołów, jak np. Castiel.
Oby tylko skończyło się na 5 sezonie.

kaczor54

Zgodze sie z Toba tylko w kwestii muzyki, brakuje starych rockowych kawałków, ale coz, budzet im przycieli.

kaczor54

No i po 6 sezonie wielkie rozczarowanie i jest coraz gorzej :(

Real4ever

Bo Kripke miał pomysł na 5 sezonów i gdy skończył swoją wizję odszedł z serialu

shen16

Facet odwalił kupe niezłej roboty, to chyba jeden z 3 seriali gdzie czekałem z wypiekami na kolejne odcinki i sezony. Niezgodze sie z niektórymi, którzy mowią ze serial stracil klimat w 3 seoznie i dalej, dla mnie on nie stracił klimatu wraz zakonczeniem 2 serii, tylko go zmienił. Czy na leprzy? nie wiem, mi sie podoba jak jest.
A co do tego że SN ma sie skonczyć na 5 sezonie to sie mylicie, własnie powstaje 6 sezon. Z tego co wiem ma wygladac o wiele inaczej, ma odswierzyć serię. Pokładam duze nadzieje w panu Kripke, i wierzę że nowy sezon będzie równie interesójacy co pozostałe. W koncu tyle wątków otwożył i tak niewiele ich zamkną :)

shen16

Supernatural to piękny serial , w całości zgodzę się z Don_Jaras , ten serial robi się z sezonu na sezon coraz lepszy , obejrzałem wszystkie 7 sezonów i z niecierpliwością czekam na 8 .
Podziwiam go że tak dobrze wszystko wpasował w siebie, walka piekła z niebem , aniołów z demonami a w 7 sezonie jeszcze lewiatany gdzie braciom pomaga Castiel i Crowley. Jak dla mnie najlepszym sezonem by sezon 7 , ale mam nadzieję że sezom 8 będzie jeszcze lepszy.

salataumc

dobry kules heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones