Erin CummingsI

Erin Lynn Cummings

6,4
650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Erin Cummings

Kurcze facetowi „ślinka cieknie” ;) a tu jak czytałem w wywiadzie z nią od półtora roku ma DZIEWCZYNĘ.

Hans

Mógłbym być jej dziewczyną...

lop3pop

Ja też ;p.

Hans

ma też silikon, botoks i (jak już ktoś zauważył w innym poście) męskie dłonie :)

Hans

Może lepiej poznaj angielski zanim walniesz taką głupotę. Panna nie jest lesbijką. Przeczytałeś jedno zdanie, wyrwane z kontekstu i wydałeś wyrok. Tutaj masz potwierdzenie tego co napisałem: "AE: I would have liked to have been a fly on the wall at that meeting.
EC: It was really fantastic. It was really funny ’cause Sam [Irvin, the director] said, “I’m not a lesbian. I don’t know what lesbians do. I’m going to turn on the camera and I’ll let you guys do what you want.” [Laughs.] And then I said in the meeting, “Look, I defer to Michelle and Meredith, being lesbians, to dictate what we’re going to do, because the biggest thing for me is that I don’t want this to be a clip out of Girls Gone Wild."

źródło: http://www.afterellen.com/People/2006/11/cummings.html?page=0%2C0

szaman_5

Czyli można podbić z bajerą :D

szaman_5

Tu wcale nie jest napisane że ona nie jest lesbijką to lepiej ty naucz się angielskiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones