Erwin Nowiaszek

Erwin Nowiaszak

6,7
245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Erwin Nowiaszek

BŁąd w nazwisku!

użytkownik usunięty

Ten wrocławski aktor nazywał się Nowiaszak a nie Nowiaszek. Ktoś raz zrobił błąd a inni powielają. Więcej rzetelności, kochani!

Nie sądzę, by był to błąd, jako, że nawet TU: http://www.imdb.com/name/nm0637425/ [www.imdb.com/name/nm063 ...] widnieje
"Erwin Nowiaszek" a co, jak co, ale chyba nie ma bardziej wiarygodnego źródła od imdb (ja przynajmniej takiego nie znam). Co prawda, to prawda - muszę przyznać rację, jako, że na tej samej stronie widnieje coś takiego:

Sometimes Credited As:
Erwin Nowiaszak

co, jeśli dobrze rozumiem znaczy tyle, że człowiek nazywał się Nowiaszek, a czasami, w różnych żródłach występował również jako Nowiaszak :)

cOOba

troche stary post ale co tam :) Jest to mój krewny ( wujek mamy) i naprawde nazywał się Nowiaszak.

cOOba

O to stary post lecz uzytkownik lukempire to moj kuzyn i rzeczywiscie to byl wojek naszym matek , brat naszego dziadka
Wiec w urzedzie miasta nastapily 3bleda tego nazwiska z nowiaszak na bledne nowiaszak w rodzinie u mojej mamy , naszej babci i u erwina cala reszta rodziny miala zawsze Nowiaszak
Wiec sadze ze jezeli urzedy miasta bledne dowody osobiste wydawaly to ciezko by gdziekolwiek moglo byc to sprostowane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones