Eryk Lubos

Rafał Eryk Lubos

7,8
37 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eryk Lubos

Twarz nie telewizyjna, niestety ale nie oceniajmy tutaj wyglądu. Wiadomo, aktor powinien ładnie
wyglądać (nie jest taki zły ale "przystojniak" o nim nie powiem) ale jednak w zawodzie aktora wg
mnie najważniejszy jest talent a ten gościu go ma ! Bierze tak różne role ,a w każdej spisuje się
niesamowicie. W "czasie honoru" bałam się go, autentycznie się go bałam (tzn jego postaci
oczywiście) bardziej niż postaci kogokolwiek, nawet Adamczyka (chodź ten też jest dobrym aktorem
ale to już inna sprawa). W "ojcu Mateuszu" haha sierotka jak nic tak samo w "to nie koniec świata"
,a w "misji Afganistan" twardy, pewny żołnierz. Widziałam jeszcze parę jego ról i naprawdę uważam
,że jeden z najlepszych aktorów ,których aktualnie można zobaczyć w tv.

Maartaaa_25

Dlatego uważam, że powinno go być więcej i w kinie i w tv. Koniec z Szycami i Karolakami, a czas na prawdziwie zdolnych aktorów, na których patrzeć to sama przyjemność, jak np. Eryk Lubos.

ewej

Zgadzam się z tobą :) Chodź do Szyca i Karolaka nic nie mam ale rzeczywiście co do Karolaka to jest go dużo za dużo ostatnio ;P .

Maartaaa_25

Obejrzyj sobie z nim film Bokser super tam wymiata.

Maartaaa_25

W ''Czasie Honoru'' to go dosłownie nie poznałem. Myślałem, że to prawdziwy Rosjanin. :D
Miał takie władcze spojrzenie, a charakteryzacja to mistrzostwo świata. Inni aktorzy, nawet jeśli byli dopasowani swą urodą do serialu, to niestety, ale przy Eryku siadają. Nawet taki Pawlicki czy Ostaszewska. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones