Eryk Lubos

Rafał Eryk Lubos

7,8
37 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eryk Lubos

Według mnie jest bardzo dobrym aktorem, ogromny talent. Ma charyzmę i charakter a postacie odgrywane przez tego aktora to istny majstersztyk. Bardzo podobał mi się w Dom Zły i Drogówce.

Burnwash

Zgadzam się... Dziś widziałam w kinie 2 reklamy kolejnych filmów i sobie uświadomiłam, że nigdy nie myślałam o nim jako o dobrym aktorze, jednak to był błąd. Jeden z lepszych aktorów, dla mnie w ogonie pierwszej dziesiątki polskich :)

Burnwash

Bardzo dobry w filmie zabić bobra. Wiarygodny, energiczny.

jagoda49

Aktor bardzo charakterystyczny i ma ogromną charyzmę aż chce się go oglądać w filmach. Jest bardzo naturalny i nie udaje, szkoda że wszędzie pisze się o takich beztalenciach Karolakach i innych rzezimieszkach a taki talent jak Eryk Lubos znany jest zazwyczaj ludziom którzy lubują się w filmach Smarzowskiego.

Burnwash

Tak. Nie wiem kto się teraz zajmuje promocją, reklamą, oceną i dlaczego musimy oglądać miernoty.
Pewnie trzeba mieć znajomych aby lądować jak Karolak. Mnie na przykład jego uśmiechnięta, nalana twarz się nie podoba i jego gra też niezbyt.

jagoda49

Bo to aktorzy dla masówki, opłacani i na siłę reklamowani gdzie tylko się da a ludzie to kupują no ale o gustach się nie dyskutuje :) Chciałbym zobaczyć w przyszłości jakiś film gdzie Eryk gra główną rolę.

Burnwash

No właśnie. Mam nadzieję, że może czasem ktoś przeczyta co piszemy o aktorach, rolach i filmach. W końcu my też płacimy za bilety i abonamenty i chcemy oglądać zdolnych/pracowitych aktorów i ciekawe filmy.

jagoda49

Dokładnie tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones