Ethan Hawke

Ethan Green Hawke

7,9
40 986 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ethan Hawke

Bardzo lubię tego aktora. Nie jest przystojny, ani nic, ale bardzo sympatyczny, z talentem aktorskim :)

Echidna

Dokładnie, ma ogromny talent, charyzmę, naprawdę przykłuwa uwagę... :)

Echidna

Jeśli według Ciebie on nie jest przystojny, to kto według Ciebie jest???!!!
Ale spoko, każdy ma wkońcu swój gust. Według mnie jest cudowny i należy go jak najbardziej zaliczyć do 8 cudu świat, jeżeli chodzi zarówno o urodę, jak i o talent aktorski!:)
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
hanna4687

Kto wg mnie jest? A paru facetów się znajdzie ;-)
Nie..Ethan przystojny nie jest...chociaż przyznam, że w Reality Bites to strasznie mnie pociągał...nie traciłabym czasu na tego drugiego, tylko od razu Ethan ;-)

A talent aktorski jest jest i to bardzo duży...:)

użytkownik usunięty
Echidna

Moim zdaniem w filmie "Wielkie Nadzieje" jest bardzo przystojny, no ale cóż każdy ma swoje zdanie....

Coż, w młodości urodą nie grzeszył...:P

felutka

Dla mnie jak najbardziej przystojny.
Jego gra aktorska również mnie zadziwia, wszechstronnie uzdolniony, i ma to coś!
A mój ulubiony film z jego udziałem no to zapewne "Wielkie Nadzieje"

Justencja

Ethan, świetny aktor, z ogromnym talentem i nie podważalną urodą... Wg mnie bardzo przystojny, z tym czymś w sobie... :*

Echidna

Ehh...to jest właśnie moj Typ.
Może nie jest aż tak "piękny", ale o to właśnie chodzi.

platunia_89

Jak był młodszy był cudny, teraz wystarczy mi jego talent;P

Echidna

Jak dla mnie jest cholernie przystojny, ale jak widać to kwestia gustu.

Floyt

ale ewidentnie "coś" w nim jest :)
http://www.eliteautographs.co.uk/images/Ethan%20Hawk.jpg

WrongGirl

Ethan jest genialny. Złodziej życia i Orbitowanie bez cukru z jego udziałem to moim zdaniem dzieła sztuki;D

Echidna

A widziałaś go w filmie Nightbreakers? Jak dla mnie choć mało sie na tym znam jest tam sympatyczny tzw. przystojny

Echidna

Ostatnio byłam na Daybreakers i całą ozdobą tego filmu był właśnie Ethan, moim zdaniem jest przystojny ma w sobie to coś co przyciąga kobiety :D

False96

O tak zgadzam się z Tobą,właśnie jestem po seansie filmu Daybreakers i też uważam,że Ethan to była ozdoba owego filmu:)ciacho z niego ech...

agulina44

Zgadzam się w 100procentach, choć na Daybreakers niestety nie byłam, kiedy miałam okazję iść do kina, to tego filmu nie było ;/ Jednak wczoraj oglądałam dzień próby, i niepodwarzalnie, z krwią na twarzy wygląda poprostu... bosko ;]

Echidna

Bardzo dobry aktor. Może nie jest typem wyidealizowanego Adonisa, ale na pewno nie można mu zarzucić braku umiejętności przykuwania uwagi, gdyż jest w nim coś takiego, co z pewnością nie pozwala przejść obok niego obojętnie.

użytkownik usunięty
rapi_aga

Jak dla mnie, to on nie jest szczególnie atrakcyjny, ale w porównaniu z innymi aktorami nie wypada pod tym względem najgorzej. Może i ma talent aktorski, ale nie podobają mi się jego kreacje aktorskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones