Ethan Hawke

Ethan Green Hawke

7,9
40 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ethan Hawke

A filmami interesuję się już ho ho ho ho i trochę... Ten wpis można potraktować jak głos mniejszościowy w
dosyć powszechnym --acz całkowicie niezrozumiałym dla mnie-- pojękiwaniu z zachwytu nad tym panem.
Dla mnie poza tym, że wygląda jak The Crypt Keeper, nie prezentuje niczego oryginalnego... Jego wygląd i
jego maniery filmowe całkowicie mnie mierźwią, a znieść w kinie potrafię wiele...

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

Oj, toś jednak mało widział ;]














dokładnie, wyjmij głowe z tyłka, bo widać że raczej sie nie znasz

Cpt_Spaulding

chyba cię powaliło chory dewiancie.Facet jest przystojny i bardzo seksowny.
Dlaczego niby ma zwykły wygląd ? a jaki ma mieć ? mają mu gałęzie na głowie rosnąć ? Może wtedy będzie miał nieprzeciętny wygląd.
Jest normalnym facetem, nie jakimś lalusiem...takich lubię.Świetnie gra, jego postacie są wiarygodne, wierzę w nie.

marcalina

momentami w swojej grze jest cholernie enigmatyczny z domieszką takiej męskiej delikatności....
mnie urzeka...:)

użytkownik usunięty
bliss_insight

Nie lubię go za bardzo. Widziałam sporo filmów z jego udziałem i we wszystkich miał, jak dla mnie, wizerunek ofiary losu albo kogoś z zaburzeniami psychicznymi.

Dokładnie, nie wiem jak wam ale mi się wydaje, że w każdym filmie gra tak samo, grał on w jakiejś komedii bo ja nie widziałem

hmmm to się nazywa... rola -.- kiedy skończy się to ocenianie aktorów pod pryzmatem ich ról... oni tylko je grają, nie są nimi

użytkownik usunięty
googaify

Tylko kto im każe grać tak samo?

Cpt_Spaulding

a ja się z Tobą zgodze, fakt jest coś w tym aktorze, co sprawia, że nie chce mi się na film patrzeć, choć i tak zmuszam się i patrze bo np film "dzień próby" był świetny

Cpt_Spaulding

Nie no Hawke jest świetny w tym co robi. Moim skromnym zdaniem jest jednym z ciekawszych aktorów "młodego" pokolenia. Dziwi mnie opinia, że "nie prezentuje niczego oryginalnego", nie wiem co przez to rozumiesz, ale gość jest niesamowicie wiarygodny, a zarazem charakterystyczny w swoich rolach. Pozdrawiam.

moriida

A ja go uwielbiam za wygląd, charakter i grę aktorską. Urzekający w każdym calu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones