Ethan Hawke

Ethan Green Hawke

7,9
40 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ethan Hawke

szukam tytulu filmu, wydawalo mi sie ze z Panem Ethanem wlasnie, ale przegladajac jego dorobek filmowy zwatpilam :]
ogladalam film od polowy : pamietam , ze glowny bohater szukal dziewczyny, w ktorej sie zakochal i caly czas sie mijali. on mial sie zenic z jakas bogata pannai mial watpliwosci. spotkal "przyjaciolke" tej dziewczyny, ktora byla w nim zakochana i troche namieszala w calej historii, wprowadzajac go w blad. pamietam tez scene ostatnia, w ktorej on wpada na lotnisko czy dworzec i nie widzi swojej milosci, bo ta schylila sie do walizki czy cos takiego. ale w koncu sie odnajduja :]

kojarzycie cos, czy mis ie cos przysnilo ? ;]

fladra

Chyba wiem jaki to film, i ten aktor tam nie gra. Jeżeli dobrze się domyślam to zapewne chodzi ci o amerykański film "apartament", daj znać jeżeli trafiłam, miłego oglądania

scarlettrose

yeeeeees :]
uffffff, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego , jak mi ulzylo :D dzieki Kochana

fladra

ciesze się, że pomogłam :)

fladra

stary wątek, ale pozwolę się jednak wypowiedzieć... w "Apartamencie" nie gral Ethan Hawke tylko Josh Hartnett;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones