Ethan Suplee

7,0
5 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ethan Suplee
punisher822_filmweb

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2015301/My-Name-Is-Earl-star-Ethan- Suplee-reveals-effects-dramatic-200lb-weight-loss.html

na przestrzeni lat nawet 90kg

owiec_1989

Jesli to co wyslales i piszesz jest prawda to SZACUN ZA WYTRWALOSC jeszcze wiekszy. Ja piszac ze schudl z 50 kg mialem na mysli lata 2005-2014 bo tak naprawde nie mam pojecia ile mogl wazyc w 'AMERICAN HISTORY X'. Byl tam ogromnym zwalem tluszczu co zapewne widziales? Wspolczuje ludziom ktorzy przez lakomstwo potrafia sie mocno zapuscic. Czasem widzac wielkiego grubasa lub tega kobiete zastanawiam sie czy oni naprawde nie dostrzegali ze ich waga i obwody z miesiaca na miesiac rosna? Ja waze 94-96 kg i pamietam czasy jak 15 lat temu wazylem 76 kg. Troche poszlo w brzuch troche w boczki troche w klate ale jest to tylko 20 kg wiecej a wyobraz sobie faceta lub kobiete ktorzy np.w roku 2000 wazyli sobie 70 kg a w roku 2013 ich waga oscyluje w granicach 150. To musi byc szok widzac siebie na zdjeciach jak sie bylo zupelnie inna osoba...

punisher822_filmweb

racja, nazwisko i twarz wyglądały znajomo ale... nagle przypomniałem sobie otyłego kolegę bohatera filmu "Efekt motyla" i nie mogę wręcz uwierzyć, jak się zmienił... a wspomnijmy aktorów, których otyłość zabiła, John Candy i Marlon Brando...

Bruce_Lee

No niestety tak bywa. Aktorzy ktorych wymieniles byli w swoim gatunku filmowym ikonami tamtych czasow. Wracajac do EFEKTU MOTYLA' to masz racje. Gral wspolokatora 'KUTCHERA' i byl czyms w polaczeniu metala i emo. Tak sobie mysle ze ten wtedy bardzo otyly aktor gral tez w serialu i filmie kinowym 'POWER RANGERS' gdzie z takim szczuplym kumplem stale ekipie superbohaterow robili na zlosc. Zerknij sobie w filmografie czy sie nie myle...

punisher822_filmweb

Oj nie, pamiętny "Mięśniak" to Paul Schrier:
http://www.filmweb.pl/person/Paul+Schrier-108042

Widzę że do dziś gra w Power rangersach... nawet nie wiedziałem że to dalej kręcą :P

punisher822_filmweb

Ode mnie też ma ten pan szacunek za wytrwałość. Pozdrawiam

Mela0203

Wytrwalosc ogromna bo sama sie domysl jak trudno jest schudnac 15 kg a w jego wypadku mozna powiedziec o schudnieciu nawet okolo 70 kilogramow... Moze nawet i wiecej... Cwiczenia diety i walka z niewroceniem do obzarstwa musi byc trudna.

punisher822_filmweb

no teraz pytanie czy schudł sam czy leki mu w tym pomagały. Wydaje mi się że duża zasługa tutaj jest leków, bo samemu od siebie ciężko by mu było schudnąć zwłaszcza że na przełomie 2004/2005 widać było już duża różnice jak spadł z wagi i to w cale nie mało.

MaXXi

Jasne ze bywaja leki zmieniajace twoj metabolizm i powodujace mniejsze sklonnosci do obzarstwa. ETHAN SUPLEE musial tez chciec schudnac bo prawda jest taka ze jak czlowiek nie chce to rzaden dietetyk nie pomoze. Jak tak dalej pojdzie to ETHAN bedzie wazyl 80 kg i nikt go nie pozna ;-)

punisher822_filmweb

Może poddał się zabiegowi zmniejszenia żołądka?

Pawuloniasty

ZIOMEK wszystko mozliwe. Tego nie wiemy bo w Polskich mediach ten aktor jest praktycznie nieznany i nic nie wiemy na temat jego walki z otyloscia. Zastanawiam sie ze skoro ze 165 kg zjechal do 100 czy kiedys nie bedzie efektu jojo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones