Eugene SimonI

Eugene Michael Simon

6,9
2 035 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eugene Simon

Aktor sam w sobie może niepowalający, jednak ma w sobie coś co sprawia, że oglądając go w domu Anubisa nie mam ochoty oderwać od niego wzroku. Rokuję w nim nadzieję, chcąc obejrzeć go w innych produkcjach. Jako Jerome przyciąga mój wzrok, nadaje temu serialowi trochę uroku (co może powodować u mnie jego wygląd :]), jednak mam wrażenie, że bez niego serial stracił by. Z niecierpliwością czekam na jego wkład w sprawę dotyczącą tego domu i skarbu. A wy co sądzicie o E - Jeromie oraz jego wkładzie w serial? Sądzicie, że jest on zbędną postacią?

Jocee

Zgadzam się z Tobą ;) i możliwe, że jest to spowodowane jego wyglądem ;P

Jocee

Jerome jest moją ulubioną postacią z serialu. Sympatyczny chłopak, który w głębi duszy jest wrażliwy, i mam nadzieję że w końcu będzie z Marą! :P

Blackin

Najciekawsza postać w serialu. Sprytny, żartobliwy i rzadko bierze coś na poważnie... oprócz Mary ^^ Jest o nią strasznie zazdrosny :D Oby byli razem. Jak nie w pierwszym,to w drugim sezonie ;)

Blackin

Wogule myślicie co mówicie !!!!!!??????On powinien być z Patrisją!!!!!!!!!!Pasują do siebie. YYYYYYYYYY,,,,,,,,,,,,Jaki Jerome jest taki jest ale to zdecydowanie przystojniak.Też tak myślicie?A i Mara to najgorsza postać z filmy i jeszcze Mik też głupek. A jki brzydal!Dlatego Mara jest za brzydka dla Jerona!

Jocee

Ja myśle, że Patrisia bardziej pasuje do Jeroma, bo Mara jest zbyt powarzna a po za tym ona jest już zajęta przez Micka ;p I wogule nie moge się doczekać aż Jerome będzie w paczce sibuna, bo dołuje mnie to że teraz nawet Alfie tam jest a on nie.! ;d

ZwariowanaXD

a tak nawiasem mówiąc kiedy będzie drugi sezon? bo mam jazdę na tego pana :D

Jocee

Będzie w czerwcu na Nicklodeonie.

Jocee

jest mega ciachem ;D

Jocee

Ciacho i przystojniak.
Te jego wytrzeszcze w serialu mnie rozwalaja, ale role ma fajna.
W drugim sezonie okazuje sie naprawde wrazliwym chlopakiem i podoba mi sie motyw jeroma i mary.
Watek z rufusem tez.
Ogolnie, bez niego serial nie bylby taki ciekawy.

Jocee

Cwaniak który wie wszystko i o wszystkich. Lubię jego i jego postać

HLR0211

RzecZywiście przekosmiczna postać, ale jakoś momentami mnie wkurzał, kiedy psuł jakies chwilę u kogoś..albo Alfiemu albo to komuś, a sam co.. ale na koniec udało mu się,,,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones