Eugeniusz Korin

6,2
75 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Eugeniusz Korin

Jeden film, "Sęp", który jeszcze nie wyszedł. Nie bawił się w żadne badziewia, tylko od razu z mocnego c - polska "Infiltracja".

Mowiacy_do_reki

Z tego co wiem to on jest reżyserem teatralnym związanym z Teatrem 6te Piętro, więc to będzie jego debiut filmowy. Byłam na sztuce, którą wyreżyserował i była naprawdę świetna, więc miejmy nadzieję, że film "Sęp" też będzie dobry.

morgue91

Dzięki za info. Niektórzy się bawią w reżyserię "Klanów" i "Na Wspólnej", nawet nasz najlepszy obecnie Smarzowski, jak sam mówi, żeby mieć kasę na swoje filmy.

Mowiacy_do_reki

Pasikowski sie nie bawi w "klany", "na wspolnej" i inne tego typu, tandetne shity. Odrazu sie zabral za konkretne filmy, a to on jest najlepszym scenarzysta i rezyserem :) Tzn najlepszym w Polsce, bo jezeli chodzi o skale swiatowa to najlepszy jest Tarantino :)

Pijany_Mistrz

Pasikowski zaczynał w innych czasach. Była posucha w polskim kinie, szczególnie gatunku sensacji (typowo amerykańskich mocnych filmach). Zrobił Krolla, potem Psy, nie było innego reżysera z takim przesłaniem (brutalne kino z twardzielami) to dostawał kasę na kolejne filmy. Po ostatnich porażkach ja Reich czy niekoniecznie najlepsze Demony wojny i Samum, musiał też pójść do tv (co prawda był to ambitny serial Glina, ale jednak). A Smarzowski co? Zrobił docenione Wesele, ale że królowały komedie, to jednak to Wesele takiej popularności, jak Kroll czy Psy, nie zdobył. I na Dom Zły musiał czekać 5 lat. Zresztą gadanie o kasie na filmy użytkowników filmwebu jest jak gadanie o fizyce kwantowej przez licealistów. Coś tam się wie, ale tylko pobieżnie. Mówienie o tym, że Pasikowski nie musiał lecieć w Klany, a Smarzowski musiał, to jak mówienie, że Cris Ronaldo strzelił karnego, a Messi nie. Nic nigdy nie jest takie samo. No ale ty chyba jesteś producentem, który dawał kasę Pasikowskiemu i Smarzowskiego na filmy, jak widzę.

Mowiacy_do_reki

A gdzie ja napisalem cokolwiek o kasie na filmy?? Po prostu mowie o filmografi pasikowskiego, ze nie ma na koncie zadnej telenoweli ani innego gowna. Ale dobra niech ci bedzie z tym, ze jestem producentem ale kase daje tylko Pasikowskiemu, dlatego wiec Smarzowski musi sobie dorabiac na telenowelach.

Pijany_Mistrz

WIększość filmów Pasikowskiego to właśnie poziom "Na wspólnej", no może odrobinę wyższy.

morgue91

skoro to jego pierwszy film to jak to nazwać jak nie debiutem filmowym ?:)

Mowiacy_do_reki

Na filmpolski.pl są jeszcze wymienione dwa teatry telewizyjne na podstawie książek Gombrowicza, więc nie do końca jest to ekranowy debiut.
Ale i tak się boję o jakość, teatr i kino to dwie różne sprawy.

Krakau

Ja nie pisałem o ekranowym.

Krakau

Sam Mendes sobie świetnie poradził.

Private_Witt

będzie dobrze, oj będzie się działo 11 stycznia :)

corelips

Ojjjj i się działo dawno nie było tak dobrego polskiego thrillera od czasu Palimpsest Niewolskiego.Myślę że SĘP zasługuje na większy rozgłos za granicą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones