Eun-hye Yun

7,8
171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eun-hye Yun

przejadła Mi się. Są aktorki które moge oglądać latami. Po 4 dramach z Nią w roli głównej, mam jej serdecznie dosyć!! Jest fajna i żywiołowa na ekranie. Ale czegos Mi brakuje. W Coffee Prince była fantastyczna, oglądałam to 3 razy i nie mam dosyć! Goong... po 2 razie to juz nie to samo, aż żałowałam ze tam gra... A do tych innych w ogóle nie wracałam. :/

NASZATA

Szkoda.

CottonCrush

wiem. Lecz nie tracę nadziei. Gdzieś, kiedyś, znów zagra tak jak w CP... a wtedy moje źródła Mi o tym doniosą :D

NASZATA

Moim zdaniem dobrze gra i jest wszechstronna. Po Take Care of the Young Lady wziąłem się za Coffee Prince i na początku jej nie poznałem. Tylko jej uroda specyficzna, nie podoba mi się zbytnio.

użytkownik usunięty
CottonCrush

Ja miałam odwrotnie - nie rozpoznałam jej od razu w Young Lady.

CottonCrush

Jest piekna.

użytkownik usunięty
Szybszy

Jej tyłek nie dla ciebie pasztecie

hapaj dzide kielbaso podwawelska

użytkownik usunięty
Szybszy

haha teraz ch.. odpisuje xD kiedy wreszcie zdechniesz, czekam z niecierpliwością na ten piękny dzień

Szybszy

Jeszcze w latach 90 do piękności było jej daleko, przeszła dużą metamorfozę na szczęście na plus :)

buterfly

jak smiesz , to bylo jeszcze dziecko ty pedofilu

Szybszy

W 1999 roku to już nastolatką :)

użytkownik usunięty
buterfly

mówiłam, to poj...y stary pryk bez wykształcenia, a co takiemu pozostało? wyżywać się na wszystkich możliwych użytkownikach i aktorach na filmwebie ;)

Możliwe że ma kompleksy ;)

użytkownik usunięty
Szybszy

pedofil to ciebie molestował, jak srałeś w pieluchy, lubił cię macać tu i tam (jeśli w ogóle coś tam masz w majtach ;) zdechnij wreszcie

użytkownik usunięty

Polskie samce to największe pasztety na świecie, nikt by nie chciał ich tknąć nawet kijem owiniętym w folię ochronną

lgniesz do trąby jak do wodopoju

użytkownik usunięty
NASZATA

Ma bardzo dobrą rolę w I Miss You i zdaje się, że Choice of the Future też będzie hitem. Tak że nie trać nadziei :).

NASZATA

A ja tam ją lubię bo potrafi zagrać wszystko wesołe role takie jak w "Goong" czy w "Coffee Prince" ale i też taką jak w nowej smutnej dramie "I miss you" takie jej wystraszone i zapłakane wcielenie naprawdę jest niezłe, a nie każdy umie zagrać taką rolę...

NikaDominika15

zgadzam się, mogę oglądać ją w różnym wcieleniu i zawsze mi się podoba

NASZATA

Ja ja lubię. oglądam właśnie Coffee Prince i to właśnie ze względu na tęaktorkę. Uwielbiałam jej roztrzepanie w Lie to me, jest bardzo charakterystyczna i moim zdaniem świetnie wcieliła się w roplę chłopaka, znacznie lepiej niż główna bohaterka You're beautiful. Jej zachowanie jest tak chłopięce, że jakby trochę zwiększyła masę mięśniową to w życiu bym się nie skapnęła że to dziewczyna. Miło się można rozlużnić jak ona gra i popatrzeć na jej niezdarność. W zapasie mam już My Fair Lady z nią w roli głównej i już się nie mogę doczekać.

NASZATA

myślałam,że ja tylko tak mam. Pierwsze dramy jakie z nią widziałam to Coffie Prince i My fair Lady i to moim zdaniem jedyne jej udane występy(czyt. gra wyraziste postaci). W pozostałych to przede wszystkim jej zbolała mina . Cały czas wygląda jakby dopiero skończyła płakać lub miała zacząć. Poza tym wybiera złe role. Do czwartego odcinka zgrywa twardzielkę, a potem służy za ścierkę do podłogi. Jak dla mnie cały czas jedzie na dobrej opinii jaką zyskała przy Coffie Prince.

NASZATA

W Coffe Prince byla najbardziej beznadziejna. Kultowe role Goong, Vineyard Man a takze Missing wystarczyly by zostala ikona.

NASZATA

Daj BOze kazdemu takie hity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones