Evan PetersI

Evan Thomas Peters

8,5
46 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Peters

Wprawdzie dopiero 2 odcinki serialu wyemitowane, ale jak narazie bardzo podoba mi się jego postać. Chociażby scena, w której opowiada o tym jak idzie wytatuowany przez szkołę^^ Muzyczka z Kill Billa, on w tatuażu a la zombi, no po prostu świetny klimat :) Ciekawe co z tego wyniknie.

Nooo ale oprócz tego przystojny z niego facet :) Nie wiem, może to też efekt braku "konkurencji", bo on ma lat 24, a Dylan McDermott niedługo obchodzi 50-ątke, ale zdecydowanie jest fajny.

Valvena

powiedzialabym, ze do pieknych nie nalezy, ale przez te nienaturalnie czarne oczy wywiera ogromne wrazenie :)

Valvena

Ogólnie śwoetnie gra. Jest trochę przerażający ale to jest w nim najlepsze.

użytkownik usunięty
mari1996

Właśnie ;-)

Poza tym, może nie jest najprzystojniejszy, ale zdecydowanie 'coś w sobie ma'.

mnie tam się on podoba, podobnie jak jego postacie z AHS. :D

mari1996

No właśnie, jest w nim coś fajnie dzikiego i przerażającego. Nie wiadomo co z niego wyniknie.

Nie wiem, czy zauważyliście, że młody ma podobny głos do Johnny'ego Deppa. Bardzo fajna barwa głosu.

I mnie się tam podoba. :P

Valvena

Mnie się również podoba postać jaką gra.Ma w sobie to coś co do niego przyciąga.Jest lekko przerażający ale to właśnie sprawia,że chce sie go oglądać.

Valvena

lubię takich psycholi hahahha ^_^ te oczy.... mhm...

Valvena

Nigdzie nie wyglądał tak rewelacyjnie jak w American horror story! Też uwielbiam Tate'a bez względu jakie fakty tam się powoli ujawniają!

majlinaq

Fajny był w Po prostu walcz 2 Zmusiłam się do obejrzenia obu części żeby zobaczyć co tam robił W 1 był pulchnym nastolatkiem i cały czas dostawał w pierdziel, ale w dwójce wyglądał już jak Tate, tylko miał swój naturalny kolor włosów i naprawdę był fajny, charyzmatyczny, zabawny Ma też ciekawy epizod młodocianej męskiej prostytutki w Gardens of the Night No i An American crime - właściwie nie do rozpoznania, ale to chyba najlepsza po Tate jego rola

Valvena

Po raz pierwszy miałam okazję go zobaczyć w American Horror Story ale gościu po prostu błyszczy w tym serialu.
Jak on się pojawia na ekranie właściwie cała scena jest jego:)

eowine

dobrze powiedziane :)

Verauko

Dla mnie to on ma tych wszystkich "przystojniaków" pod sobą. Ładniutki taki:D
Jak powiedziała blackfield1 fajny był w "poprostu walcz 2" i podpisuję się pod tym:). Dodam jeszcze, że dobry film z nim to "kick ass". A dzięki AHS stał się bardziej popularny i widać, że niekoniecznie pasuje tylko do roli przygłupa, ciamajdy, luzaka, cwaniaczka itp. Super odnajduje się w roli psychola, ale i zakochanego po uszy;) Poezja.

ame_hor_sto

Z ostatnio widzianych to świetny był w The Days. Nie wiem, czy w zamierzeniu to miał być 6-częściowy serial, czy po prostu poniósł klapę i go anulowali 3-4 odcinki są na you tube

blackfield1

Zgodze sie w American Horror story gra fajnie nawet lepiej niż fajnie, chociaż liczyłem na cos mocnego ale biorąc pod uwage podejscie do tematu przez brak takich seriali bo ich na prawde jest brak! tylko opowiesci z krypty i czy boisz sie ciemnosci byly dobre a ten jest jakąś miłą odmianą po latach i chłopak świetnie gra trzeba to przyznać :))

secundus

Teraz ma grać w jakimś filmie upośledzonego, to może być dobra rola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones