Evan PetersI

Evan Thomas Peters

8,5
46 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Peters

Evan mi się podoba. Co jest dziwne, bo wygląda jak jakaś sierota, figurę też ma przeciętną, żaden bóg seksu, ale muszę przyznać, że ma coś w sobie. Z każdym sezonem AHS jest jeszcze bardziej pociągający. A co do jego aktorstwa, to jest dobry. Bardzo naturalny :)

CassieAinsworth

Mam to samo! Strasznie mi się podoba. Niby nie ma w sobie nic specjalnego, ale jednak jest pociągający :)

CassieAinsworth

Jest grubych kości, ma pyzatą twarz co sprawia wrażenie jakby miał nadwagę ale ta buźka jest tak urocza, że nie mogę się napatrzeć. Ma spojrzenie psychopaty a za chwilę jak niewinna łania a do tego rozbrajający uśmiech z dołeczkami w policzkach, które zawsze mi się podobają u facetów. Właściwie kiedy oglądałam sceny Tate-Violet to pomyślałam sobie, że sama bym chciała go całować. Poza tym mam słabość do zestawu dłuższe, blond włosy i ciemne oczy i pewnie dlatego też zawsze miałam słabość do Heatha Ledgera. Evan też ma w sobie to coś co pociąga i według mnie świetnie gra.

IKnowWhatYouAre

Lepiej bym tego nie ujęła! Koleś jest mega gorący z jakiegoś niewiadomego powodu :P

IKnowWhatYouAre

MAM IDENTYCZNIE! Co do słowa !! <3 :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CassieAinsworth

Mogę się przyłączyć do zachwytów. Faktem jest, że świetnie gra, a dodatkowo jest w moim typie czyli wygląda jak sierota i ma blond loczki.

CassieAinsworth

Dziewczyny, ja też jestem nim zauroczona.

Chemical_Rabbit

Czyli nie ja jedyna jestem pod wpływem Evana : )

CassieAinsworth

Jest uroczy. Te ciemne oczy, dołeczki w policzkach ... :D
Chociaż osobiście wolę go w ciemnej, krótkiej fryzurze, a nie blond czuprynie.

zanella

Tak, w tej z Asylum mu bardziej do twarzy i wygląda bardziej męsko i zalotnie.

CassieAinsworth

Mam dokładnie takie same odczucie. Niby przeciętny, zwykły chłopak, ale ma w sobie to coś, co pociąga !

CassieAinsworth

Evan ma po prostu skłonności do tycia. W Asylum był szczupły i moim zdaniem wyglądał wtedy obłędnie. Na niektórych zdjęciach paparazzi też jest szczupły: http://cdn01.cdn.justjaredjr.com/wp-content/uploads/pictures/2012/08/emma-evan/e mma-roberts-evan-peters-oak-market-15.jpg a tutaj niestety znów wygląda kiepsko: http://www.aceshowbiz.com/images/wennpic/roberts-peters-2013-coachella-valley-mu sic-and-arts-festival-04.jpg Myślę po prostu że nie przywiązuję zbytniej wagi do wyglądu, a szkoda bo powinien trzymać się jakiejś diety. Aż dziw że Roberts to nie przeszkadza że się zapuścił

CassieAinsworth

Zgadzam się. W ogóle blondyni nie są w moim typie, ale on coś w sobie ma. Jest taki uroczy, czasami ciapciowaty, czasami nie, to zależy od roli, ale bardzo dobrze gra i pomimo tej "misiowatej" urody, w niezrozumiały dla mnie sposób jest na czym oko zawiesić ;)

CassieAinsworth

Evan jest specyficzny, dobrze gra i jest na prawdę przystojny. To jego spojrzenie psychopaty, jak to ujęła IKnowWhatYouAre .. zabija <3 !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones