Evan PetersI

Evan Thomas Peters

8,5
46 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Peters

Aktor swoim wątkiem praktycznie skradł film, powinni poważnie się zastanowić czy nie zrobić
osobnej produkcji o przygodach Pietro, bo potencjał aktora i postaci jest olbrzymi.

killer83_2

Ten aktor nawet nie przypomina orginalnego Pietra Maximoffa. Lepiej by było żeby go zagrał w obu produkcjach Aaron Taylor-Johnson.

szumbers

Wygląd to jedno, talent drugie. Nie wiadomo jakim Quicksilverem będzie Aaron Taylor-Johnson, no chyba że już widziałeś następną część Avengersów.

killer83_2

Trochę w tym racji, ale ten aktor akurat wcale nie pasuje do Quicksilvera, ponieważ Pietro w komiksach jest przystojny i kostium jego też wcale nie podobny do orginalnego. (komiks)
Jednak najśmieszniejsze w tym całym filmie dla mnie jest to, że Wanda Maximoff jest jakimś małym dzieciakiem, a naprawdę jest jego bliźniaczką.

szumbers

Nie wiem, kwestia, gustu, dla mnie akurat Evan Peters jest przystojny, a już na pewno bardzo charyzmatyczny i przyciąga uwagę. Zapamiętałem go z roli w serialu "American Horror Story". Moja żona była niemal w nim zakochana więc jednak chyba facet ma w sobie to coś. A co do kostiumów, to nawet X-Meni nie noszą oryginalnych komiksowych uniformów, Wolverine'a ani razu nie widziałem w żółtej masce, więc zarzut trochę nietrafiony.

szumbers

Evan Peters jest znacznie przystojniejszy od Aarona Taylora-Johnsona, który jako-tako podobał mi się tylko w Annie Kareninie, a wtedy był bardzo mocny wystylizowany. Peters nie wyglądał może zbyt dobrze jako Quicksilver, ale myślę, że naprawdę ciężko dobrze wyglądać w tym odcieniu szarości na włosach i brwiach z twarzą 20-kilku latka.

killer83_2

świetnyyy!!!
scena z kuchni w Pentagonie - genialna!!! - balet, humor, wirtuozeria muzyki z grą aktorską
oby takich więcej w "X-manie"

m_klepka

Fajny wyluzowany koleś :)

m_klepka

Tylko że to zasługa scenarzystów, każdy mógłby to zagrać.

killer83_2

Ja też uważam, że pasuje do tej roli. Jako postać; ktoś z taką umiejętnością nie potrzebuje zabójczej urody, by pasował do grania najszybszego człowieka świata. Cwany, zabawny i szalony - idealnie zagrał wariata.

killer83_2

zgadzam się:) zagrana przez niego rola Quicksilvera robi wrażenie;)
scena w zwolnionym tempie mistrzowska!!!

killer83_2

zgadzam się,właściwie ratuje cały film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones