Evan PetersI

Evan Thomas Peters

8,5
46 504 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Peters

Na tumblrze pełno z nim fotek jako tą postacią. Pasowałby bo jest taki mroczny. Kto czytal serię ten wie o co chodzi.

IKnowWhatYouAre

Ja bym bardzo chciała żeby to on zagrał Sebastiana. Według mnie jest idealny. <3

Clary_Fray_71

Oj tak. Tylko pewnie nie powstanie nawet druga część a Sebek pojawia się w trzeciej ;/ Poza tym zawsze wybierają kogoś innego niż by chcieli fani i dziwne byłoby też gdyby on miał ciemne oczy i jasne włosy skoro zrobili z Valentina bruneta o niebieskich oczach gdy tymczasem Sebastian był odbiciem ojca.

IKnowWhatYouAre

No niestety. Jak dla mnie mogliby pominąć kompletnie 2 część bo z niej nic specjalnego nie wynikło. :D No trudno. Może jeszcze kiedyś wrócą do pomysłu DA.

IKnowWhatYouAre

Pasowałby na Sebastana. Co do oczu z tego co doczytałam, Sebek był pół demonem i miał czarne, więc ostatecznie mogłby się załapać. Chociaż również mam wątpliwości co do tego czy powstaną dalsze, filmowe części DA. ;)

zanella

Evan ma niesamowite te oczy. Umie grać złego i mrocznego bo udowodnił to rolą Tate'a.

IKnowWhatYouAre

Tylko niech się pośpieszą z tą ekranizacją, bo Evan za parę lat może nie wyglądać tak dobrze ^^

zanella

On ma już 26 lat a wygląda na 21... o.O

IKnowWhatYouAre

Ma bardzo chłopięcą urodę, ale obawiam się, że w przyszłości może mu się przytyć :p

zanella

On i tak jest już pączek taki już z natury ;) Albo grubych kości albo leniuszek i obżartuch haha

IKnowWhatYouAre

Pączuś to dla niego idealne określenie :D

IKnowWhatYouAre

mam nadzieję, byłby świetny

IKnowWhatYouAre

Wątpliwe że zrobią z niego Sebastiana :c. Z Pettyfera miał być Jace i jakoś nie wyszło :c

IKnowWhatYouAre

Nikogo innego nie widze w roli Sebastiana jak Evana. Jonathan jest moja ulubiona postacia z calej serii i w tym wypadku Evan jest doslownie stworzony do tej roli. Co prawda, budowa twarzy sie moze i nieco nie zgadza ale nie mozna miec wszystkiego. Nadrabia wzrokiem i urokiem osobistym. Genialnie mu wychodza psychopaci a Sebastian wyszedlby mu pewnie niesamowicie naturalnie.

IKnowWhatYouAre

Ma być serial oparty na książkach, więc byłoby świetnie gdyby go wzięli <3

owsik1

O tak ;) Ale czy to nie przeszkodzi skoro gra w AHS i ma podobno grać w dalszych sezonach?

IKnowWhatYouAre

Raczej nie, aktorzy często pracują przy wielu projektach na raz.

owsik1

O tak ;) Ale czy to nie przeszkodzi skoro gra w AHS i ma podobno grać w dalszych sezonach?

IKnowWhatYouAre

nie czytałam, ale czy to nie jest przypadkiem, potocznie zwany, psychol? :D
Evana uwielbiam, ale nie chciałabym zobaczyć go w takim trochę "typowo fandomowym" filmie

Pinkusek

Moim zdaniem spisałby się świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones