Evan PetersI

Evan Thomas Peters

8,5
46 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Peters

Widziałam go tylko w AHS i muszę przyznać, że w pierwszym sezonie był genialny. Świetnie wykreowana postać, którą zagrał doskonale. W dalszych sezonach, niestety już nie jest tak fajnie. Jego postaci są nudne i Evan nie ma okazji się wykazać. Oczywiście, to nie jego wina, ale szkoda, że twórcy serialu mając takie możliwości na wykorzystanie jego talentu po prostu go olali.

Trollvis

No właśnie, trochę szkoda. Aktora poznałem dopiero w AHS, ale polubiłem go od razu. Chyba najjaśniejszy punkt pierwszego sezonu, bo niełatwo zagrać takiego psychopatę jak Tate ;) W sumie, w drugim sezonie też miał niezgorszą rolę, choć tego akurat nie obejrzałem do końca (jako jedynego).

Trollvis

Zgadzam się, Tate był dotychczas jego najlepszą AHS-ową rolą. Kit z dwójki też był niezły, ale Kyle i Jimmy niestety wiali nudą. Szkoda, że scenarzyści trochę zepchnęli go do roli ozdobnika serialu, zamiast pociągnąć intrygującą osobowość jak u Tate'a, którego z jednej strony wszyscy lubimy, bo jest mega czarujący i łatwo nam się z nim utożsamić, a z drugiej to jednak morderca i psychopata.

Ale wiecie co - mam wrażenie, że nowy sezon będzie nawiązywał klimatem do pierwszego i trzymam kciuki, by Evanowi rozpisali nietuzinkową, skomplikowaną postać, gdyż dowiódł już, że mu to jak najbardziej leży.

Darth_Paula

W piątym sezonie jego postać jest trochę tą z pierwszego sezonu jest czarujący i dziwny jednocześnie (taki jak go lubię) dodatkowo ma bardzo intrygujący akcent :)

Trollvis

Dla mnie w piątym sezonie był genialny, na pewno podnosił poziom Hotelu, który nie był już tak dobry jak pierwsze dwa sezony

Trollvis

Teraz w kulcie pokazał bardzo dużo, byl świetny, najlepsza jego rola w AHS od początku serialu. Pokazał ten obłęd i skrajne emocje, świetne 10/10 o

Trollvis

Kai Anderson, postać którą grał w Kulcie jest naprawdę niesamowita. Evan idealnie go zagrał.

Maiko007

Zgadza się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones