Evan PetersI

Evan Thomas Peters

8,5
46 477 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Peters

Bardzo zdolny młody aktor, będę śledzić jego karierę. Potrafi być bardzo przekonujący jako psychopata a także dobrze potrafi zagrać miłego chłopaka,
żałuje tylko że to nie on zagrał Peety w igrzyskach, byłby idealny....sądzę że Hollywood już zaczyna powoli go doceniać.

joannacwi

Potrafi być bardzo przekonujący jako psychopata XDD

Mysteryy99

Gdybym ja była na miejscu Johna z 5 sezonu AHS to też bym się dała namówić na te wszystkie morderstwa, więc nie dziwie sie temu komentarzowi :D

użytkownik usunięty
yakus0ku

Potwierdzam - fajny jest :)

nie Josh Hutcherson jest genialnym aktorem i do tego jest megaciachowny uwielbiam go mam nadzieje dostanie wkrótce Oscara

joannacwi

Trudno się nie zgodzić, że ma talent. Jestem po kilku sezonach AHS i w każdym sezonie zagrał inaczej, fajnie kreuje postaci. Tate to uroczy chłopak, ale psychol, James March to posiadacz uroku osobistego, ale okrutny zwyrodnialec. We Freakshow i Asylum zagrał podobnie, takich dobrych nieco zagubionych chłopaków. Ronaoke jeszcze nie widziałam, podobno kiepski sezon :x

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones