Evan Rachel Wood

Evan Rachael Wood

7,8
10 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Rachel Wood

Jak dla mnie to jej najlepsza rola może nawet życiowa. Gra świetnie i wygląda zjawiskowo. W Pilocie serialu dała popis. Oby jej jak najwięcej na ekranie podczas tego serialu...

krzychu1526

Popieram:) Najpiękniejsza z całego miasteczka, ale chyba taka miała być.

RadoslawKamil

Kobieta magnes! Z każdym odcinkiem coraz bardziej wciąga!
(chociaż trochę przeginają z retuszem jej policzków w niektórych scenach, strasznie gryzie w oczy to "rozmazanie" ..)

użytkownik usunięty
krzychu1526

Uroda 11/10, a gra też niczego sobie.

krzychu1526

Ona jest zdecydowanie niesamowitą aktorką. We wszystkich produkcjach, w których grała dała z siebie 100 % :D Są ludzie, którzy rodzą się z takim talentem. Nawet jako dziecko była genialna (chociażby w "Na przekór całemu światu ") czy jako nastolatka w "Once and again" czy w "Trzynastce" :)

krzychu1526

Na roli kobiety-robota można sobie ustawić całą karierę, czego przykładem Vikander. Ciekawe czy z Wood też tak będzie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

usuń konto

Douger

Masz dar przekonywania :D

krzychu1526

Irytująca postać w serialu. Początkowo było okej, potem im dalej tym gorzej. Nie rozumiem zachwytów nad jej urodą. Jak dla mnie taka wiejska.

ziaba933

W drugim sezonie troszkę nie pasuje jej rola zadziornej i brutalnej dzierlatki, ale i tak gra dobrze. A uroda to kwestia gustu.

ziaba933

Myślałam że tylko mnie wkurzala w drugim sezonie.

KhyraVolain

W drugim i trzecim zagrała fatalnie, aby jej nie było w czwartym sezonie

ziaba933

W pierwszym zdecydowanie miała być "wiejska". Za to w trzecim całkowite przeobrażenie i "wiejska" nie jest ani trochę. I to jest właśnie kunszt aktorski.

krzychu1526

A widziałeś ją w "Mildred Pierce"? Właśnie obejrzałam i tam mnie powaliła na łopatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones